CNN Prima News western

western

Výpis příspěvků ke štítku „western“

Baldwin zažehnal první žalobu. Domluvil se s rodinou zastřelené kameramanky

5. října 2022 21:51

Americký herec Alec Baldwin a producenti westernu Rust uzavřeli dohodu s rodinou kameramanky Halyny Hutchinsové, kterou Baldwin zastřelil loni v říjnu při natáčení tohoto filmu v Novém Mexiku. Informoval o tom manžel zesnulé kameramanky. Místní prokurátorka později uvedla, že dohoda mezi Baldwinem a rodinou Hutchinsové nebude mít žádný vliv na její případné rozhodnutí, zda v případu zahájí trestní stíhání.

Soutěžte se Showtimem o vstupenky na vystoupení Pocta Ennimu Morriconnemu

6. dubna 2022 22:37

Hodný, zlý a ošklivý nebo Tenkrát na západě. To jsou jen některé z plejády filmů, za jejichž hudbou stojí skladatel Ennio Morriconne. My vás zveme na vystoupení Pocta Ennimu Morriconnemu s Českým národním symfonickým orchestrem, na které můžete vyhrát vstupenky. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka!

Byla to moje kamarádka, řekl Baldwin o Hutchinsové. Herec poprvé od tragédie promluvil

31. října 2021 10:54

Americký herec Alec Baldwin poprvé po smrti kameramanky Halyny Hutchinsové, kterou před pár dny neúmyslně zastřelil při natáčení, veřejně promluvil na kameru. Novinářům řekl, že filmařka byla jeho kamarádka. Případ přitom označil za „jeden z bilionu“ a poznamenal, že by v zájmu bezpečnosti podpořil omezení používání střelných zbraní při natáčení.

Kde se vzal ostrý náboj? Asi jde o selhání jednotlivce, říká spoluproducent filmu Jákl

22. října 2021 23:34

Celý svět šokovala tragédie, která se odehrála během natáčení amerického westernu Rust v Novém Mexiku. Americký herec Alec Baldwin nešťastnou náhodou zastřelil hlavní kameramanku Halynu Hutchinsovou a postřelil režiséra filmu Joela Souzu. V rekvizitní zbrani se totiž nacházel jeden ostrý náboj. Ze situace je zdrcený i český producent Petr Jákl, který na tvorbě filmu spolupracuje.