CNN Prima News Will Smith

Will Smith

Výpis příspěvků ke štítku „Will Smith“

Neymar, Spearsová, Costner či Streepová: Rozchody světových celebrit v roce 2023

V průběhu roku 2023 oznámila rozchod řada celebrit. Některé hvězdy se vydaly svou vlastní cestou po krátkodobém vztahu, jiné překvapily ukončením dlouholetého a stabilního manželství. Došlo i na nečekané odhalení, že dva hollywoodské páry žily mnoho let v odloučení. Mnozí se rozešli přátelsky, nicméně u některých byla příčinou konce nevěra. Podívejte se na seznam nejvýznamnějších rozchodů v Hollywoodu v uplynulém roce.

Manželka Willa Smitha promluvila. Se slavným hercem žijí odděleně déle, než kdokoli čekal

Herečka Jada Pinkett Smithová překvapila nečekaným odhalením pravdy, kterou dosud před veřejností tajila. S manželem, hercem Willem Smithem, žijí už od roku 2016 zcela oddělené životy. Přiznala to v televizním rozhovoru pro NBC NEWS. Ačkoli však žijí manželé v odloučení, rozvod neplánují – před lety totiž dala Smithová manželovi slib, který by nerada porušila.

Nejtrapnější moment od facky Willa Smithe. Grant čelí ostré kritice za arogantní rozhovor

Nejnepříjemnější rozhovor všech dob i nejtrapnější „oscarový“ moment od facky Willa Smithe. I tak lidé na sociálních sítích označují krátké povídání herce Hugha Granta s moderátorkou Ashley Grahamovou u příležitosti nedělního předávání Oscarů. Grant kvůli arogantnímu vystupování a stručným odpovědím během rozhovoru čelí ostré kritice.

Trapný rozhovor s Grantem, osel na pódiu i slzy herce. Šest perliček z letošních Oscarů

Letošní předávání filmových cen Oscar se sice obešlo bez výraznějšího fiaska, přesto nechybělo několik bizarních či netradičních momentů. Do sálu v Los Angeles například přišel medvěd „na koksu“, zpěvačka Lady Gaga zaujala svým líčením a herec Hugh Grant překvapil tím, když při rozhovoru otočil oči v sloup. Jaké další zajímavé chvíle přineslo udílení cen?

Jako od Smithe. Naštvaný tenista vlepil soupeři facku, následovala šarvátka

Facky padají i na nečekaných místech, jak ukázalo předávání filmových cen Oscar, na kterých hollywoodský herec Will Smith udeřil moderátora a svého kolegu z branže Chrise Rocka. Rána rukou do tváře není obvyklá ani pro tenis, často označovaný jako gentlemenský sport. Přesto na juniorském turnaji ve frustraci z porážky jeden hráč vlepil při setkání u sítě soupeři pohlavek.

Styděla jsem se a brečela. S alopecií jsem se smiřovala pět let, svěřila se Blanka

Skandál na Oscarech, kdy herec Will Smith nafackoval moderátorovi Chrisi Rockovi, se odehrál kvůli onemocnění Smithovy manželky. Jada Pinkett Smithová trpí alopecií, které se též laicky přezdívá holohlavost. Nemocí trpí v Česku zhruba třetina žen. Redakce CNN Prima NEWS přináší rozhovor s Blankou Pelcovou, která se před dvěma lety svěřila, jak těžce se ženy se ztrátou nejen koruny krásy vyrovnávají.