CNN Prima News Will Smith

Will Smith

Výpis příspěvků ke štítku „Will Smith“

Nejtrapnější moment od facky Willa Smithe. Grant čelí ostré kritice za arogantní rozhovor

13. března 2023 18:01

Nejnepříjemnější rozhovor všech dob i nejtrapnější „oscarový“ moment od facky Willa Smithe. I tak lidé na sociálních sítích označují krátké povídání herce Hugha Granta s moderátorkou Ashley Grahamovou u příležitosti nedělního předávání Oscarů. Grant kvůli arogantnímu vystupování a stručným odpovědím během rozhovoru čelí ostré kritice.

Trapný rozhovor s Grantem, osel na pódiu i slzy herce. Šest perliček z letošních Oscarů

13. března 2023 13:51

Letošní předávání filmových cen Oscar se sice obešlo bez výraznějšího fiaska, přesto nechybělo několik bizarních či netradičních momentů. Do sálu v Los Angeles například přišel medvěd „na koksu“, zpěvačka Lady Gaga zaujala svým líčením a herec Hugh Grant překvapil tím, když při rozhovoru otočil oči v sloup. Jaké další zajímavé chvíle přineslo udílení cen?

Jako od Smithe. Naštvaný tenista vlepil soupeři facku, následovala šarvátka

6. dubna 2022 14:14

Facky padají i na nečekaných místech, jak ukázalo předávání filmových cen Oscar, na kterých hollywoodský herec Will Smith udeřil moderátora a svého kolegu z branže Chrise Rocka. Rána rukou do tváře není obvyklá ani pro tenis, často označovaný jako gentlemenský sport. Přesto na juniorském turnaji ve frustraci z porážky jeden hráč vlepil při setkání u sítě soupeři pohlavek.

Herec Will Smith rezignoval na členství ve filmové akademii. Disciplinární řízení pokračuje

2. dubna 2022 04:14

Herec Will Smith v pátek rezignoval na své členství v americké filmové akademii. Stalo se tak poté, co v neděli při předávání filmových cen Oscar udeřil do tváře moderátora a komika Chrise Rocka. Smith uvedl, že zradil důvěru akademie a označil své chování za neomluvitelné, uvedla agentura AP. Pořadatel filmových cen rezignaci přijal.

Styděla jsem se a brečela. S alopecií jsem se smiřovala pět let, svěřila se Blanka

29. března 2022 02:25

Skandál na Oscarech, kdy herec Will Smith nafackoval moderátorovi Chrisi Rockovi, se odehrál kvůli onemocnění Smithovy manželky. Jada Pinkett Smithová trpí alopecií, které se též laicky přezdívá holohlavost. Nemocí trpí v Česku zhruba třetina žen. Redakce CNN Prima NEWS přináší rozhovor s Blankou Pelcovou, která se před dvěma lety svěřila, jak těžce se ženy se ztrátou nejen koruny krásy vyrovnávají.

Flákanec jak od Volného i vzpomínky na Slunce, seno. Oscarová facka baví sociální sítě

28. března 2022 21:55

Nečekaná facka od amerického herce Willa Smithe překvapila i pobavila nejednoho diváka filmového galavečera. Skandál na letošních Oscarech se proto stal úrodnou půdou pro internetové vtipálky a tvůrce. Někteří si zavzpomínali na českou filmovou klasiku Slunce, seno a pár facek, jiní zase připomněli slavnou rvačku mezi někdejšími politiky Davidem Rathem (dříve ČSSD) a Miroslavem Mackem (ODS). Vybrali jsme několik povedených internetových vtipů.