CNN Prima News Will Smith

Will Smith

Výpis příspěvků ke štítku „Will Smith“

Jako od Smithe. Naštvaný tenista vlepil soupeři facku, následovala šarvátka

6. dubna 2022 14:14

Facky padají i na nečekaných místech, jak ukázalo předávání filmových cen Oscar, na kterých hollywoodský herec Will Smith udeřil moderátora a svého kolegu z branže Chrise Rocka. Rána rukou do tváře není obvyklá ani pro tenis, často označovaný jako gentlemenský sport. Přesto na juniorském turnaji ve frustraci z porážky jeden hráč vlepil při setkání u sítě soupeři pohlavek.

Herec Will Smith rezignoval na členství ve filmové akademii. Disciplinární řízení pokračuje

2. dubna 2022 04:14

Herec Will Smith v pátek rezignoval na své členství v americké filmové akademii. Stalo se tak poté, co v neděli při předávání filmových cen Oscar udeřil do tváře moderátora a komika Chrise Rocka. Smith uvedl, že zradil důvěru akademie a označil své chování za neomluvitelné, uvedla agentura AP. Pořadatel filmových cen rezignaci přijal.

Styděla jsem se a brečela. S alopecií jsem se smiřovala pět let, svěřila se Blanka

29. března 2022 02:25

Skandál na Oscarech, kdy herec Will Smith nafackoval moderátorovi Chrisi Rockovi, se odehrál kvůli onemocnění Smithovy manželky. Jada Pinkett Smithová trpí alopecií, které se též laicky přezdívá holohlavost. Nemocí trpí v Česku zhruba třetina žen. Redakce CNN Prima NEWS přináší rozhovor s Blankou Pelcovou, která se před dvěma lety svěřila, jak těžce se ženy se ztrátou nejen koruny krásy vyrovnávají.

Flákanec jak od Volného i vzpomínky na Slunce, seno. Oscarová facka baví sociální sítě

28. března 2022 21:55

Nečekaná facka od amerického herce Willa Smithe překvapila i pobavila nejednoho diváka filmového galavečera. Skandál na letošních Oscarech se proto stal úrodnou půdou pro internetové vtipálky a tvůrce. Někteří si zavzpomínali na českou filmovou klasiku Slunce, seno a pár facek, jiní zase připomněli slavnou rvačku mezi někdejšími politiky Davidem Rathem (dříve ČSSD) a Miroslavem Mackem (ODS). Vybrali jsme několik povedených internetových vtipů.

Móda z Oscarů: Okouzlující Kidmanová a výstřední Eilish. Kdo se s róbou trefil a kdo ne?

28. března 2022 13:02

Hollywoodské hvězdy se oblékly do večerních rób a předvedly ty nejlepší kousky od světoznámých módních návrhářů. Na předávání Oscarů se v neděli po červeném koberci prošly slavné osobnosti Nicole Kidmanová, Benedict Cumberbatch, Mila Kunisová, Zendaya či Zoe Kravitzová. Kterým celebritám to nejvíce slušelo a které se se svým výběrem naopak netrefily?