CNN Prima News záhada

záhada

Výpis příspěvků ke štítku „záhada“

Záhadná smrt 14 ruských vojáků na Krymu. Někdo je měl podříznout ve spánku přímo v kasárnách

Rusové na okupovaném Krymu řeší smrt 14 vojáků. Někdo je měl přímo na základně zavraždit, když spali, informují některá ukrajinská média s odkazem na ruské zdroje. Podotýkají také, že poblíž města Jevpatorija, kde se měl incident odehrát, se tento týden vylodili členové speciálních ukrajinských jednotek. Oficiální místa se zatím k situaci nevyjádřila.

Sledujte speciál: UFO – Nová svědectví. Existují mimozemšťané, nebo jsme ve vesmíru sami?

Těla nelidského původu a mimozemské lodě? Svědectví bývalého příslušníka tajných služeb v americkém Kongresu rozvířilo nový zájem o UFO. Střeží opravdu americká armáda havarované létající talíře? Existuje mimozemský život, nebo jsme ve vesmíru sami? Nejen to probereme s odborníky ve speciálním vyslání UFO – Nová svědectví na CNN Prima NEWS ve středu od 13:15.

Záhada předmětu vyplaveného na pláž rozluštěna. Šlo o objekt z vesmíru, skončil ve skladu

Otázky kolem záhadného předmětu, který před dvěma týdny vyplavila voda na pláž v Západní Austrálii, byly zodpovězeny. Tamní vesmírná agentura odhalila, že se s největší pravděpodobností jedná o část třetího stupně nosné indické rakety Polar Satellite Launch Vahicle. Stále se však neví, jak dlouho byla součást vesmírného stroje v oceánu. Vzhledem k tomu, že byl objekt pokryt korýši, to může být i několik let.

Záhadný objekt na břehu Austrálie. Kovovou konstrukci hlídá policie, úřady varují veřejnost

Na západním pobřeží Austrálie se objevil obří kovový předmět. Odkud se vzal a co to vlastně je, však zůstává záhadou. Podle odborníků oslovených deníkem The Guardian, by to mohla být součástka z indické vesmírné rakety. Tuto variantu prověřuje i Australská vesmírná agentura (ASA). Zatím by se ale veřejnost měla předmětu vyhýbat, varovaly policie i ASA.

Záhada nad Antarktidou. Vědci zveřejnili záznam neznámých zvuků zachycených ve stratosféře

Záhada. Novou výzvu před sebou mají američtí vědci, kterým se prostřednictvím infrazvukových rekordérů na solárních výzkumných balonech podařilo zachytit podivné zvuky ve stratosféře. Sondy do výšky 21 kilometrů vyslali experti ze Sandia National Laboratories v Novém Mexiku. Informovala o tom americká stanice CNN s tím, že odborníci pro získané nahrávky nenacházejí vysvětlení.

Špionážní balón, nebo UFO? Moře vyplavilo záhadnou „dračí“ kouli. Japonci neví, co s ní

V japonském pobřežním městě Hamamacu vyplavil oceán na pláž železnou kouli o průměru 1,5 metru. Úřady uklidnily obyvatele, že se nejedná o výbušné zařízení, účel předmětu ale neznají. Na sociálních sítích se objevilo množství spekulací, podle nichž by mohlo jít o špionážní balón, UFO či objekt spojený s kultovním japonským anime seriálem Dragon Ball, napsal deník The Guardian.