reklama
CNN Prima News záhada

záhada

Výpis příspěvků ke štítku „záhada“

Záhady kolem utopené Natálie: Náhoda, nebo vražda? Rodinu trápí tajemný muž i cigarety

16. září 2021 14:20

Nad případem utonulé Slovenky Natálie visí stále mnoho otazníků. 26letá sportovkyně se ztratila na začátku srpna, svědci ji naposledy viděli plout na člunu na vodní nádrži Domaša. O tři týdny později dívku vyplavila voda. Pozůstalí spekulují o vraždě. Že by si Natálie dobrovolně vzala život, její rodina odmítá. Záhada tak zatím nebyla vyřešena.

Rekord, nebo pohádka? Matka údajných desaterčat je na psychiatrii, otec děti neviděl

22. června 2021 18:58

V nedávné době svět obletěla zpráva, že v Jihoafrické republice mělo dojít k narození deseti dětí najednou. Kdyby se informace potvrdila, šlo by o světový rekord. Jenže narození dětí se stalo velkou záhadou. Otec dětí Tebogo Tsotetsi nyní uvedl, že své potomky na vlastní oči neviděl a jeho přítelkyně Gosiame Sitholeová mu prý nechce říct, kde se s dětmi nachází. Po ženě pátrala i policie. Má ji čekat psychiatrické vyšetření.

Žádný Yetti. Vědci zřejmě definitivně rozluštili tragický osud Ďatlovovy výpravy

31. ledna 2021 10:14

Více než 60 let stará záhada osudu Ďatlovovy expedice je možná definitivně vyřešena. Vědci za pomoci nejmodernější technologie odhalili, že za hrůznou smrtí devíti členů výpravy na Sibiř nestojí tajná zbraň ani mýtický Yetti, ale pravděpodobně kombinace několika nezvyklých okolností, které daly do pohybu smrtící lavinu. S podobnou verzí už loni přišla oficiálně i ruská prokuratura. Výzkumníci teď doplnili chybějící díly do skládačky.

reklama