reklama

Zákulisí filmového festivalu: Depp je ještě v Česku. Jak novináři zjišťují příjezd hvězd?

55. ročník filmového festivalu v Karlových Varech se od čtvrtečního večera točil především kolem hollywoodské hvězdy Johnnyho Deppa. Jak se novináři o příletu zahraničních hvězd dozvídají? To prozradila v Novém dni reportérka pořadu Showtime televize CNN Prima NEWS Michaela Švarcová. Podle jejích informací by měl být známý pirát z Karibiku ještě v Česku.

reklama

„Občas se stává, že se organizátoři festivalu podřeknou. Prozradí den, kdy by měla hvězda dorazit. A my pak zjišťujeme hodinu. Samozřejmá je komunikace mezi ostatními novináři, zjišťujeme informace na letišti, ale třeba i od samotných podpisářů, protože ti jsou mnohdy hodně dobře informovaní,“ popsala v Novém dni Švarcová.

Příjezdy osobností jsou prý vždy velké nervy. „Také děláme to, že sledujeme ochranku hollywoodských hvězd, protože festival dlouhá léta spolupracuje se stejnými bodyguardy. A tak zaznamenáváme, kdy se začnou objevovat před hotelem Pupp, kde jsou hvězdy ubytované, začnou nasedat do festivalových vozů a v koloně odjíždí pryč. Pak je na 98 procent jisté, že jedou vyzvednout zahraniční hvězdu,“ prozradila reportérka, která na přílet Deppa čekala na letišti několik hodin.

Podle ní si známý pirát z Karibiku pozornost fanoušků na festivalu maximálně užíval. „Myslím, že Karlovy Vary na Johnnyho Deppa budou dlouho vzpomínat. Přirovnala bych ho k Johnu Travoltovi, který festival navštívil před pár lety. Byl bezprostřední, pro fanoušky by se rozkrájel,“ popsala Švarcová. Připomněla, že Depp několikrát způsobil horké chvilky ochrance.

Hawke ve stínu Deppa

„Říkali mu, že už by měl jít někam do sálu nebo že by se už měl přemístit. A on ne. Třeba roztrhl pásku, která ho dělila od fanoušků, jen aby jim byl blíž, nebo prošel točícími se dveřmi a k fanouškům se vrátil. Po celou dobu festivalu hodně vtipkoval, takže se nedalo předpovídat, jak zareaguje a co udělá,“ vyprávěla reportérka s úsměvem.

Druhá zahraniční hvězda na festivalu Ethan Hawke podle ní zůstal v Deppově stínu. „Pozornost si tolik neužíval, rozdal pár podpisů a selfíček, ale spíš proto, že se to od něj očekávalo. U legendárního Michaela Cainea bylo vidět, že je to už starý pán a že už by měl radši svůj klid,“ uvedla.

Depp je ještě v Česku

Získat zahraniční hvězdu na rozhovor prý není vůbec jednoduché. „Je to hodně o náhodě a o štěstí. Mají domluvené určité rozhovory pro určitá média, ale my tam nejsme, takže se snažíme je odchytnout na červeném koberci,“ vysvětlila Švarcová.

„Musíme hodně křičet, snažíme se dělat cokoliv, využíváme i ženské zbraně. Když jsme stály na letišti a čekaly na Johnnyho Deppa, měly jsme připravené různé fígle, jak to uděláme, aby se podíval přímo na nás nebo aby nám něco řekl. Ale na letišti ještě neměl udělané testy na covid. Chtěl jít za fanoušky, ale manažer mu to nedovolil,“ popsala reportérka Showtimu.

Zároveň připustily, že na Deppa by v Karlových Varech fanoušci ještě mohli narazit. „Podle mých informací by Johnny Depp ještě měl být v Karlových Varech, měl by odlétat v pondělí. Doslechla jsem se, že ho zaujaly pivní lázně a že by se i tam rád podíval,“ dodala Švarcová ve vysílání CNN Prima NEWS.

Tagy:

Hlavní zprávy

Pollert: Chtít po neočkovaných platit si léčbu je totéž, jako požadovat to po kuřácích
Koronavirus

Pollert: Chtít po neočkovaných platit si léčbu je totéž, jako požadovat to po kuřácích

Deset milionů Čechů nežije zdravě, řekl lékař Lukáš Pollert v pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS. Je proto podle něj nemyslitelné, aby si lidé odmítající očkování platili náklady spojené s následnou léčbou. Je to stejné, jako bychom kuřákům řekli, ať platí, když dostanou infarkt, zdůraznil. S tímto tvrzením však nesouhlasil biolog Jaroslav Flegr.

Nesnažte se mě najít. Snoubenec zavražděné blogerky sdílel tajemný vzkaz
USA

Nesnažte se mě najít. Snoubenec zavražděné blogerky sdílel tajemný vzkaz

Případ snoubenců Gabby Petitové a Briana Laundrieho je čím dál tajemnější. Poté, co pátrací skupina v neděli nalezla tělo mladé blogerky, se lidé začali ptát, jakou roli v její smrti sehrál Laundrie, který se pohřešuje od 14. září. Jak nyní ukazují jeho příspěvky na sociální síti, 23letý muž byl pravděpodobně fascinován smrtí. Policie po něm nadále pátrá.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších český stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

Okamurův mluvčí Hamáček a kulomety na hranicích. Politici perlili v superdebatě

Středeční Speciál 360°: Hlas lidu na CNN Prima NEWS byl plný emocí, hádek a osobních urážek či konfliktů. Šéf SPD Tomio Okamura například vpálil předsedovi ČSSD Janu Hamáčkovi, že by ho jako svého mluvčího nebral ani zadarmo. Poslanec KSČM Zdeněk Ondráček by proti migraci bojoval potápěním lodí a šéf Sněmovny Radek Vondráček z hnutí ANO opakoval, že Česko není pro uprchlíky cílovou zemí. Připravili jsme pro vás přehled nejsilnějších výroků čtyř zúčastněných politiků.

reklama

Domácí zpravodajství

PŘEHLEDNĚ: Tisíce nežádoucích účinků po očkování. Na co si Češi nejčastěji stěžují?

Za poslední dva týdny přibylo v Česku jediné podezření na úmrtí v souvislosti s očkováním proti nemoci COVID-19, celková bilance tak stoupla na 113. Od poslední aktualizace Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL) nahlásilo podezření na nežádoucích účinky po vakcinaci dalších 143 lidí. Jejich počet tak od začátku očkování v Česku stoupl na 8 304. Co patří mezi nejčastěji hlášené zdravotní komplikace?

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

VOLBY 2021: Trikolora bez Klausů. Hnutí táhnou i miliardář Valenta či ekonom Ševčík

Již před dvěma lety založil poslanec Václav Klaus ml. po odchodu z ODS nové hnutí Trikolora. Syn bývalého prezidenta Václava Klause s ním měl v plánu uspět ve sněmovních volbách, které se konají už příští měsíc. Klaus ml. však z vedení strany před časem odešel a do voleb nezasáhne. Trikolora společně se Svobodnými a Soukromníky, se kterými si vyjednala spolupráci, tak musí vsadit na jiné tváře. Které to jsou?

reklama