CNN Prima News žaludek

žaludek

Výpis příspěvků ke štítku „žaludek“

Rybí kosti v krku, žaludeční vředy i žlučníkové záchvaty. Jak se o Vánocích neodrovnat?

24. prosince 2022 20:18

Všeho jen s mírou. Na zlaté pravidlo se často zapomíná a během vánočních svátků to v obležení cukroví a nedojedených bramborových salátů platí hned dvojnásob. Přejídání ovšem může vyústit v celou řadu nepříjemností a končit třeba žlučníkovým záchvatem nebo zánětem slinivky břišní. Lékaři proto varují, aby lidé dávali u svátečního stolu pozor a nepřejídali se. Rovněž doporučují jíst pomalu.

Filozof Sokol: Prymula udělal prkotinu. Zvedá se mi žaludek, reagoval Kalousek

24. října 2020 14:14

Kauza ministra zdravotnictví Romana Prymuly (za ANO), který navštívil vládou zavřenou restauraci na pražském Vyšehradě, vyvolala ve společnosti rozporuplné reakce. Jedním z těch, kteří se Prymuly zastali, je filozof a prezidentský kandidát Jan Sokol. Kvůli jeho výroku v rozhovoru pro E15, kde říká, že „ministrův krok je prkotina, která nestojí za řeč“, se do něj opřel šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek. „Zvedá se mi žaludek,“ napsal.

Rodičům doporučovali potrat. Holčička s orgány mimo tělo oslavila druhé narozeniny

10. srpna 2020 18:52

Když Kelly a Sean Phizackliovi šli ve 12. týdnu těhotenství na preventivní prohlídku, lékař jim oznámil, že jejich nenarozenému dítěti rostou některé orgány zcela mimo tělo. Bylo jim doporučeno jít na potrat, ale to tehdy osmadvacetiletá budoucí matka odmítla. V červnu letošního roku oslavili společně s manželem druhé narozeniny malé Britky Laurel.