reklama
CNN Prima News závodní auta

závodní auta

Výpis příspěvků ke štítku „závodní auta“

Závod, který nemá obdobu. Bugatti Chiron a Red Bull F1 si to rozdaly na letišti

Vůz formule 1 ze stáje Red Bull, který se ještě nedávno proháněl ulicemi Prahy, teď zamířil do Velké Británie, kde se ve sprinterském závodě postavil proti jednomu z nejrychlejších sériově vyráběných automobilů světa –⁠ Bugatti Chiron. Na jedné straně pouze 650 kilogramů váhy a výkon okolo 750 koní. Na té druhé pak téměř dvě tuny hmotnosti, ale téměř 1 500 koní pod kapotou. Kdo nakonec vzejde jako vítěz?

Na skok Dominicem Torettem. Řídili jsme Toyotu Supru z filmu Rychle a zběsile 9

Na plátnech kin po celé České republice momentálně běží v pořadí již devátá část série úspěšných akčních filmů Rychle a zběsile. Právě v něm se angažuje i zbrusu nová oranžovo-černá Toyota GR Supra, která svým designem navazuje na podobu vozu z prvního dílu tohoto snímku. My jsme ji v rámci akce Lexus Driving Experience 2021 krátce řídili na okruhu v Mostě, odkud si odvážíme nezapomenutelný zážitek. O adrenalinovou jízdu v ikonickém kupé teď soutěží diváci v multikině Cinema City Letňany.

Start Formule 1 byl ovlivněn koronavirem. Jak bude sezóna vypadat?

15. března byl den D pro všechny fanoušky motorsportu. Rozjet se měla jubilejní sezona seriálu formule 1. Základní otázky byly jasné – potvrdí se dominance Lewise Hamiltona a stáje Mercedes? Dosáhne na pozici vycházejícího dominátora Max Verstappen a kam vystoupá jeho rivalita s Charlesem Leclercem? Koronavirus ale přinesl krutou změnu plánu a především posunutí startu sezony. Kdy se začne závodit?

reklama