reklama

Start Formule 1 byl ovlivněn koronavirem. Jak bude sezóna vypadat?

15. března byl den D pro všechny fanoušky motorsportu. Rozjet se měla jubilejní sezona seriálu formule 1. Základní otázky byly jasné – potvrdí se dominance Lewise Hamiltona a stáje Mercedes? Dosáhne na pozici vycházejícího dominátora Max Verstappen a kam vystoupá jeho rivalita s Charlesem Leclercem? Koronavirus ale přinesl krutou změnu plánu a především posunutí startu sezony. Kdy se začne závodit?

reklama

Miliony fanoušků královny motorsportu v úterý obdržely vytouženou zprávu, že v roce 2020 odstartuje 5. července Velkou cenou Rakouska ve Spielbergu. Tam se pojede hned dvakrát, a to hlavně kvůli koronaviru a cestovním opatřením, která panují napříč světem. Nejasná situace stále panuje ohledně destinací, jako jsou Montreal, Texas nebo Čína.

Kvůli koronaviru byla zavedena jistá opatření. Například všichni účastníci musí být testováni na COVID-19 a během závodů nebudou moci být přítomni diváci.

A kdo vstoupí do sezóny jako favorit? Podle sportovní redakce CNN Prima NEWS opět Mercedes v čele s Lewisem Hamiltonem. Více informací o startu formule 1 zjistíte v reportáži.

Další hlavní zprávy

Partie

Lékaři: Společnost je slabá, nedokáže čelit výzvám. Přibývá depresí a alkoholismu

Lékaři: Společnost je slabá, nedokáže čelit výzvám. Přibývá depresí a alkoholismu

Podle primáře I. kliniky tuberkulózy a respiračních potíží VFN Praha Jiřího Votruby je současná společnost slabá a nedokáže čelit výzvě jako je koronavirová pandemie. Prohlásil to v nedělním pořadu Partie na CNN Prima NEWS a dodal, že kvůli strachu obézní lidé jen tloustnou. Podle psychiatra a ředitele Národního ústavu duševního zdraví Cyrila Höschla stoupl ve společnosti počet lidí s depresemi, sebevražednými sklony a domácím alkoholismem.

Schyluje se k odvolání Arenbergera? Zeman je na to připraven, Babiš má kam sáhnout
Harry se politoval, že ztratil privilegia. A 16 koupelen je co? vmetla mu spisovatelka
reklama
reklama
Hamáček: Chci svědka, který potvrdí, že jsem měl vyměnit Sputnik za Vrbětice

Partie

Domácí zpravodajství

Safari Park ve Dvoře Králové otevřel své brány. Návštěvníky láká na zvýhodněné vstupné
Děláme všechno pro to, abychom nezabili více lidí, než je nutné, prohlásil Žaloudík
Další články
reklama
reklama