reklama

Zavřené haly je nezastavily. Hokejisté si zatrénovali v obchodním centru

Amatérští sportovci znovu řeší ožehavé téma trénování. Kvůli vládním opatřením namířeným proti šíření koronaviru se totiž haly znovu uzavřely a halové sporty tak znovu nemůžou plně fungovat. Možnou cestu ukázal bývalý profesionální hokejista Michal Broš. Ten společně s kamarády vyrazil v hokejové výstroji do obchodního centra. Mezi obchody pak před zraky návštěvníků v poklidu trénovali.

reklama

Dresy, helmy, hokejky, rukavice či štulpny a chrániče. To vše na sobě měla skupina hokejistů v obchodním centru. Z výbavy jim chyběly pouze brusle, naopak ji doplnili rouškami na tvářích.

Kuriózní akci na svém facebookovém profilu zveřejnil bývalý hokejista Michal Broš. „S kolegou Kuchardou (a pokud je už i on vytočenej, tak je to fakt vážný) jsme vyrazili obhlídnout nějaký nový tréninkový prostory, když nám ty normální nechtějí zpřístupnit,“ napsal k videím Broš.

S kolegou Kuchardou (a pokud je už i on vytočenej, tak je to fakt vážný) jsme vyrazili obhlídnout nějaký nový tréninkový prostory, když nám ty normální nechtějí zpřístupnit...

Posted by Michal Broš on Monday, December 21, 2020

Aktuálně platí, že hokejisté a další hráči halových sportů nemůžou řádně trénovat. Vnitřní sportoviště totiž byla kvůli šíření koronaviru vládou uzavřena.

Bývalý hokejový reprezentant Broš je legendou pražské Sparty, kde strávil řadu let, které okořenil i několika ligovými tituly. Svoji hráčskou kariéru uzavřel před několika lety, ale od hokeje neutekl. Po nějaký čas byl sportovním manažerem Sparty, prvenství v nejvyšší soutěži získal i se Vsetínem. Broš, který je hokejovým mistrem světa z roku 2000, aktuálně pracuje pro BK Mladá Boleslav jako trenér rozvoje a dovedností.

K tématu

Tagy: hokej obchodní centrum sport koronavirus pandemie koronaviru koronavirová opatření sportovci amatérští sportovci

Další hlavní zprávy

Nouzový stav

PŘEHLEDNĚ: Papírnictví otevřou, restaurace ne. Co se v opatřeních mění od úterý?

PŘEHLEDNĚ: Papírnictví otevřou, restaurace ne. Co se v opatřeních mění od úterý?

I když počty nově nakažených koronavirem v posledních dnech klesají, vláda se k rozsáhlejšímu rozvolňování zatím neuchýlila. Papírnictví a prodejny dětského oblečení a obuvi budou moci od úterý znovu otevřít. Stále však platí vládní nařízení, jako je zákaz vycházení mezi 9. hodinou večerní a 6. hodinou ranní či omezení shromažďování na maximálně dvě osoby. Zůstávají zavřené restaurace a služby. Do školy budou chodit prezenčně stále jen prvňáčci a druháčci, ostatním žákům pokračuje distanční výuka. Redakce CNN Prima NEWS zpracovala přehled toho, co se od úterý mění a co zůstává.

Lyžaře tahá nahoru skútrem. Jezdíme, dokud vydrží stroje, popsal majitel skiareálu
Tragická nehoda na Kladensku: Při srážce dvou aut zemřela žena, další se těžce zranila
Studenti mají kvůli on-line výuce psychické potíže, ukázal průzkum. Neudrží pozornost
Trump zrušil zákaz cestování z Evropy, Biden ho ale chce zachovat
reklama
reklama
Nové záběry z útoku na Kapitol: Podívejte se na střety demonstrantů a ochranky

USA

Domácí zpravodajství

Další podmínka uvolňování: V nemocnicích nesmí být víc než 3000 lidí s covidem
Zaměstnancům Českých drah klesnou mzdy. Špatný příklad pro ostatní, varují experti
Plaga: Do škol se žáci vrátí nejdříve v únoru. Prioritu mají maturanti a deváťáci
Pár vyrazil do Beskyd oblečený jako do nákupního centra. Téměř je to stálo život
Další články
reklama
reklama