reklama

Zavřené haly je nezastavily. Hokejisté si zatrénovali v obchodním centru

Amatérští sportovci znovu řeší ožehavé téma trénování. Kvůli vládním opatřením namířeným proti šíření koronaviru se totiž haly znovu uzavřely a halové sporty tak znovu nemůžou plně fungovat. Možnou cestu ukázal bývalý profesionální hokejista Michal Broš. Ten společně s kamarády vyrazil v hokejové výstroji do obchodního centra. Mezi obchody pak před zraky návštěvníků v poklidu trénovali.

reklama

Dresy, helmy, hokejky, rukavice či štulpny a chrániče. To vše na sobě měla skupina hokejistů v obchodním centru. Z výbavy jim chyběly pouze brusle, naopak ji doplnili rouškami na tvářích.

Kuriózní akci na svém facebookovém profilu zveřejnil bývalý hokejista Michal Broš. „S kolegou Kuchardou (a pokud je už i on vytočenej, tak je to fakt vážný) jsme vyrazili obhlídnout nějaký nový tréninkový prostory, když nám ty normální nechtějí zpřístupnit,“ napsal k videím Broš.

S kolegou Kuchardou (a pokud je už i on vytočenej, tak je to fakt vážný) jsme vyrazili obhlídnout nějaký nový tréninkový prostory, když nám ty normální nechtějí zpřístupnit...

Posted by Michal Broš on Monday, December 21, 2020

Aktuálně platí, že hokejisté a další hráči halových sportů nemůžou řádně trénovat. Vnitřní sportoviště totiž byla kvůli šíření koronaviru vládou uzavřena.

Bývalý hokejový reprezentant Broš je legendou pražské Sparty, kde strávil řadu let, které okořenil i několika ligovými tituly. Svoji hráčskou kariéru uzavřel před několika lety, ale od hokeje neutekl. Po nějaký čas byl sportovním manažerem Sparty, prvenství v nejvyšší soutěži získal i se Vsetínem. Broš, který je hokejovým mistrem světa z roku 2000, aktuálně pracuje pro BK Mladá Boleslav jako trenér rozvoje a dovedností.

K tématu

Tagy: hokej obchodní centrum sport koronavirus pandemie koronaviru koronavirová opatření sportovci amatérští sportovci

Další hlavní zprávy

Reportáž

Hutníci z Ostravy hrozí stávkou: Pojedeme do Prahy a vyházíme je tam z oken

Hutníci z Ostravy hrozí stávkou: Pojedeme do Prahy a vyházíme je tam z oken

Poslední z vlajkových lodí těžkého průmyslu v Ostravě nabírá vodu. Napřed šly ke dnu ostravské uhelné doly, po nich se začaly potápět Vítkovické železárny a nyní už teče i do oceláren Liberty Ostrava (dříve ArcelorMittal a Nová huť), které zaměstnávají přes 6 tisíc lidí. Všechny odborové organizace působící v ocelárně nyní vyhlásily stávkovou pohotovost, proto v pátek 16. dubna přijel rozbouřenou huť uklidnit i premiér Andrej Babiš.

Ibrahimovic může mít problém, protože fušuje do sázek. Co hvězdnému útočníkovi hrozí?
Kdykoliv mohou začít krvácet. Život hemofilikům usnadňuje moderní léčba
Desítky lidí vyrazily na farmářské trhy i v sychravém počasí. Dodržují opatření?
reklama
reklama
Ukrajina hrozí útokem na „provokující“ lodě ruské rozvědky. V Donbasu se střílí

Rusko

Domácí zpravodajství

Kultura se řítí do propasti. Zaorálek svými výroky připomíná Jakeše, říká houslista Šporcl
Český úspěch: Vědci z Liberce odhalili nový lék na covid. Jde o tenký papírek
Další články
reklama
reklama