reklama

Žena s největšími rty na světě chce i největší ňadra. Fotkami šokuje na sociálních sítích

Mladá studentka Andrea Ivanovová nedávno šokovala svět svými rty, které jsou údajně největší na světě. To jí ale nestačilo a nechala si zvětšit i prsa. Výsledek překvapil nejen její sledující na Instagramu. Bulharka je ale spokojená a s úpravami nekončí.

reklama

Dvaadvacetiletá Andrea Ivanovová z bulharské Sofie se pyšní největšími rty na světě. S takovými ústy se ale studentka filozofie samozřejmě nenarodila, pomohla si výplněmi a pravidelně je přikrmuje botoxovými injekcemi.

Podle britského deníku Daily Mail začala Andrea s úpravami v roce 2018. Za jedno sezení utratí přibližně 4 000 korun a už raději přestala počítat, kolik peněz celkově za zákroky dala. Navštívila snad každou kliniku estetické medicíny v Sofii, protože jí lékaři nedoporučili injekce do rtů dříve než po dvou měsících. Ona si je však dopřává nejméně 15krát za rok.

Bulharka chtěla vypadat jako panenka Barbie a k tomu jí obří rty nestačily. A tak si po zvětšování rtů našla zálibu i v úpravě ňader. Na sociálních sítích se nedávno pochlubila, že svá prsa zase o něco přifoukla a po operaci se zotavuje dobře. Podle deníku Daily Star jí lékaři zvětšili prsa z velikosti C na E, za což zaplatila přes 90 tisíc korun.

Andrea je očividně plastickými operacemi a svým nepřirozeným vzhledem posedlá. Nechala se slyšet, že s úpravami svého těla rozhodně nekončí a ňadra bude postupem času dál zvětšovat a pro dosažení svého ideálu udělá cokoliv.

Podívejte se, jak šel čas s Andreou Ivanovovou:

Na Instagramu má Andrea v současné době přes 72 tisíc sledujících, nedá se ale říct, že jsou všichni její fanoušci. „Mám jak pozitivní, tak negativní komentáře. Ty negativní píšou především ženy. Dostávám ale tisíce komplimentů od lidí z celého světa,“ řekla už dříve deníku Daily Mail.

A měla pravdu. Pod jejími fotkami se hromadí nadšené komentáře, ale i vzkazy lidí, od nichž se pochopení nedočkala. „Znepokojuje mě, kolik lidí tě podporuje v sebepoškozování. Toto už není o kráse,“ stojí v jednom z posledních komentářů.

Ivanovová si ale z „hejtrů“ nic nedělá a dál se pyšní svojí vizáží. A nezapomene se pochlubit ani články o své proměně v různých světových jazycích.

Tagy:
Bulharsko plastika plastická chirurgie prsní implantát estetická medicína botox Andrea Ivanova zvětšení poprsí zvětšení rtů lidská Barbie Barbie

Hlavní zprávy

Zhrzený sázkař se po čase ozval Strýcové: Omlouvám se za hnusné věci, co jsem napsal
Tenis

Zhrzený sázkař se po čase ozval Strýcové: Omlouvám se za hnusné věci, co jsem napsal

Ve světě sportovních sázkařů není frustrace ničím výjimečným. Často vsadí peníze na „tutovku“, která ale nakonec nevyjde. A svoji zlost si pak vybíjí na těch, kteří je zklamali. U kolektivních sportů to tak časté nebývá, ale u těch individuálních – zejména u tenisu – ano. Své o tom ví bývalá hráčka Barbora Strýcová, která si za svoji kariéru prostřednictvím sociálních sítích vyslechla nespočet vulgárních urážek. Po čase se však dočkala aspoň malého zadostiučinění.

Sledujte ŽIVĚ jednání Sněmovny: Poslanci by mohli začít řešit korespondenční volbu

Aktualizováno

Poslanci se v úterý nakonec nebudou zabývat novelou pandemického zákona, a to kvůli vetu SPD. Vláda chtěla, aby Sněmovna schválila předlohy zrychleně ve stavu legislativní nouze, ráno se i na toto téma sešly výbory. Proti schválení zmíněné novely se přímo na Malostranském náměstí koná demonstrace, kterou organizuje iniciativa Chcípl PES. Zákonodárci by se však mohli začít zabývat korespondenční volbou. Schůze pléna pokračuje odpoledne, živě ji můžete sledovat v tomto článku.

Novela pandemického zákona prý obchází ústavní zákon. Je to něco nehorázného, říká právník

Sněmovna měla v úterý odpoledne projednat předlohu vládní novely, která předpokládá, že protikoronavirová mimořádná opatření vydaná podle pandemického zákona zřejmě budou moci zahrnout širší okruh činností než teď. To se ale nelíbí některým odborníkům. Například právník Tomáš Nielsen v rozhovoru pro CNN Prima NEWS varoval před tím, že novela může výrazně ztížit soudní přezkum mimořádných opatření. Poslanci nakonec pandemický zákon v úterý řešit nebudou.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii 30. ledna uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Ptát se budete i vy, diváci ve studiu. Exkluzivní speciál můžete sledovat na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Křížová výprava proti covidovým křečkům. Hongkong se bojí mutací, utratí tisíce mazlíčků

Hongkong je na nohou kvůli křečkům, u kterých se potvrdila nemoc COVID-19. V předvečer oslav nového lunárního roku se proto úřady rozhodly pro drastický krok – nařídily „humánní“ utracení tisíců těchto domácích mazlíčků. Město se obává, že by hlodavci mohli nejenže přenášet nemoc, ale rovněž se stát mezičlánkem pro další mutace a varianty koronaviru. Milovníci zvířat se ale postavili na odpor a k nelibosti úředníků si vytvořili neveřejnou síť na křeččí záchranu.

reklama

Domácí zpravodajství

Rekordní nárůst. V pondělí laboratoře odhalily přes 30 tisíc nakažených koronavirem

V pondělí už podruhé za uplynulý týden padl rekord v denním počtu nově nakažených koronavirem v Česku. Přibylo 30 350 potvrzených případů nemoci COVID-19, což bylo o polovinu více než před týdnem a nejvíce za den od začátku epidemie. Vyplývá to z údajů na webu ministerstva zdravotnictví. Původní rekord byl z 18. ledna, kdy přibylo 28 494 nakažených.

reklama