Žilková promluvila o rozvodu se Stropnickým: Miluju ho a nechci se rozvádět

Uplynul týden od chvíle, kdy Veronika Žilková otevřela e-mail a přečetla si zprávu od manžela Martina Stropnického, ve které stálo, že už ji nemiluje a neplánuje s ní budoucnost. Jak sama říká, v šedesáti dostala první kopačky. Jak se s nimi vyrovnává? Svěřila se pořadu Showtime.

„Já ho miluju a rozvádět se nechci,“ říká oblíbená herečka a dodává, že nechápe, co se mezi ní a jejím manželem Martinem Stropnickým stalo. „Jestli má on jiný názor na náš vztah, tak to bude muset odpovědět on,“ říká.

Sám Stropnický k celé záležitosti mlčí. „Ne, děkuji. Domnívám se, že mlčení je někdy ta správná odpověď,“ odpověděl diplomaticky SMS zprávou na žádost o vyjádření.

Veroniku zpráva o rozvodu velmi překvapila. Ještě před pár dny si totiž pár užíval společnou dovolenou. „Já s ním prožila krásné Vánoce a před deseti dny jsem se vrátila z krásné dovolené s ním. Mám pocit, že mi ten e-mail napsal někdo jiný,“ popisuje a dodává, že spolu plánovali rekonstrukci koupelny.

I když přiznává, že probrečela mnoho hodin, snaží se neztrácet optimismus. Za to, že funguje, zčásti vděčí i svým fanouškům, se kterými pravidelně cvičí na svém Instagramu. „Já jsem si to vymyslela, aby se všichni nezbláznili,“ směje se.

Právě její fanoušci jsou pro ni v tuto chvíli velkou oporou. „Celým svým životem se snažím být vyslankyně dobré nálady a chuti do života. Láska nemusí být jen od jednoho člověka. Já ji dostala od svých diváků a to mě úplně vyléčilo,“ dodává s úsměvem.

Tagy: