CNN Prima News Martin Stropnický

Martin Stropnický

Výpis příspěvků ke štítku „Martin Stropnický“

Část Čechů u počítačů nechápe strach z války, říká Matěj Stropnický. Promluvil i o otci

Neuplyne pomalu den, aby nějakou dezinformaci nešířila sama vláda. Rozhádat se kvůli vzdálenému příbuznému na Ukrajině s vlastním bratrem – Slovenskem, je nebetyčná pitomost. S otcem se dnes politicky shodujeme na více věcech než dříve. Nejen to v rozhovoru pro CNN Prima NEWS prohlásil bývalý předseda Strany zelených, herec a novinář Matěj Stropnický.

Důležitý krok pro Žilkovou. Její přítel Holomáč se rozvedl, herečka si rýpla do Stropnického

Herečka Veronika Žilková se již nějaký čas vídá s hudebníkem Josefem Holomáčem. Bývalý basák skupiny Argema je už podle informací deníku Blesk oficiálně rozvedený. Jediné, co tedy brání tomu, aby se z nich stal skutečný pár, je nedokončený rozvod Žilkové. Do té doby, než se herečka rozvede, zůstane s Holomáčem v přátelském vztahu.

Kritizovaná petice Stropnického, Kavana a Hořejšího za mír a proti podpoře Ukrajiny pohořela

Stop zbraním pro Ukrajinu, zmírnění sankcí vůči Rusku, zahájení jednání o ukončení války i náznaky, že za konflikt může i Západ. Se sérií výzev, jež vzbudily kontroverze, přišli autoři iniciativy Mír a spravedlnost, pod kterou jsou podepsaní bývalý politik Matěj Stropnický, exministr zahraničí Jan Kavan a také imunolog Václav Hořejší. Chtěli s sebou strhnout alespoň 50 tisíc podporovatelů, k závěru února ale získali jen okolo 15 tisíc signatářů. Podle kritiků jejich narativ výrazně nahrává ruské propagandě, což však autoři petice odmítají.

S nikým nechodím, tvrdí Žilková. Od osmnácti si soudy se Stropnickým povede Kordula sama

Veronika Žilková neprožívá zrovna lehké období. Její rozvod s Martinem Stropnickým je pozastaven, a to kvůli výživnému, kterým se soud ještě nezabýval. Lehké to zřejmě nemá ani její dcera Kordula, která svého otce rok neviděla. Známá herečka v rozhovoru pro deník Blesk promluvila také o svém vztahu s Josefem Holomáčem, o kterém se v médiích nemluví jinak než jako o jejím novém partnerovi. Žilková však o něm říká, že jsou jen dobří přátelé.