CNN Prima News Martin Stropnický

Martin Stropnický

Výpis příspěvků ke štítku „Martin Stropnický“

Setkání s Jovanovičem byla chyba, přiznal velvyslanec Stropnický. Lipavský ho nepotrestá

2. února 2023 21:28

Velvyslanec České republiky v Izraeli Martin Stropnický pochybil, když si nevyžádal dostatek informací k poslanecké delegaci, ve které byl i čelný představitel české dezinformační scény Žarko Jovanovič. Ve čtvrtek to uvedl ministr Jan Lipavský (Piráti). Stropnický podle něj chybu uznal, nebude se opakovat. Lipavský považuje věc za vyřešenou.

Stropnický: Otec se s dezinformátorem Jovanovičem nesešel záměrně. Ani já toho pána neznám

23. ledna 2023 20:31

Můj otec nepozval proruského aktivistu Žarka Jovanoviče záměrně, o tom jsem skálopevně přesvědčen, prohlásil aktivista a bývalý předseda Zelených Matěj Stropnický. Velvyslanec v Izraeli Martin Stropnický se s dezinformátorem i vyfotografoval, snímek pak sdílel místopředseda Sněmovny Jan Bartošek (KDU-ČSL), který požadoval jeho rezignaci.

Stropnický se v Tel Avivu setkal s proruským propagandistou. Lipavský žádá vysvětlení

20. ledna 2023 11:16

Velvyslanec ČR v Izraeli Martin Stropnický (ANO) čelí ostré kritice za to, že se v Tel Avivu setkal s proruským propagandistou a dezinformátorem Žarkem Jovanovičem. Někteří členové pětikoalice žádají jeho rezignaci. Ministr zahraničí Jan Lipavský (Piráti) chce detailní zápis ze schůzky, poté rozhodne o dalším postupu. Stropnický se hájí tím, že Jovanoviče nezná a o jeho aktivitách prý nevěděl

Žilková: Největší překvapení roku? Prolhaný Stropnický. Šťastného otce jen předstíral

30. prosince 2022 08:20

Jak vypadal rok 2022 očima hvězd Divadla Broadway? Frontman skupiny Kabát Pepa Vojtek vzkázal, že byl hektický. To Veroniku Žilkovou potkala řada těžkých situací. Ať už rozpad manželství s velvyslancem v Izraeli Martinem Stropnickým, nebo v závěru roku smrt milované maminky. Právě zjištění, že ji její manžel podvádí, a jeho „dlouholeté lži“, označila herečka za největší překvapení roku.

Žilková o soudu se Stropnickým: Jsem napjatá, čekám další šok. Největší spor bude o koně

10. listopadu 2022 11:21

Na Míčánkách v Praze 10 pokračuje soud mezi herečkou Veronikou Žilkovou a velvyslancem ČR v Izraeli Martinem Stropnickým. Podle herečky se čtvrteční jednání bude týkat hlavně péče o jejich nezletilou dceru Kordulu. „Asi největší spor bude o koně, jestli tatínek bude ochoten přispívat na budoucí profesi a koníček své dcery,“ řekla pro ShowTime na CNN Prima NEWS Žilková. Stropnický další soudní stání nijak nekomentoval.

Nikdy nebudu kandidovat. Beze mě to bude nuda. Jak šel čas s Babišovými výroky o Hradě

31. října 2022 05:11

Bývalý premiér a šéf ANO Andrej Babiš v neděli oznámil, že bude kandidovat na prezidenta. K možnému zapojení se do prezidentského klání se vyjadřoval mnoho let. Začínal slovy, že „nikdy kandidovat nebude“, končil s výroky „beze mě by to byla nuda“ nebo „čím víc mi budete říkat, že prohraju, tím víc o tom budu přemýšlet“. Jak šel čas s Babišovými výroky o účasti v prezidentské volbě?

Nahradí Babiše Stropnický? Má větší šanci uspět ve volbách než Schillerová, vysvětluje expert

29. října 2022 16:21

Poslední den možnosti odevzdat kandidátní listiny se blíží, hnutí ANO v pondělí oznámí svého kandidáta do prezidentských voleb. Podle marketingového experta Jakuba Horáka by ANO udělalo lépe, kdyby v případě, že se Andrej Babiš rozhodne nekandidovat, do volebního klání vyslalo spíše Martina Stropnického než Alenu Schillerovou.

Nerudová může být zklamáním, říká bookmaker. Popsal podezřelé sázky na Stropnického

26. října 2022 17:28

Po sportovních akcích patří prezidentské volby mezi nejoblíbenější sázky. Aktuálně se mezi největší favority sázkařů řadí generál Petr Pavel a expremiér Andrej Babiš (ANO), byť kandidaturu neoznámil. Hlavní bookmaker Fortuny Michal Hanák v pořadu Nový den přiblížil, jak se sázky tvoří a popsal, jak si vedou další prezidentští kandidáti.

Přemlouvala jsem Babiše, aby kandidoval. Úvahy o Stropnickém jsou spekulace, říká Schillerová

26. října 2022 10:31

O kandidatuře na prezidentku jsem nepřemýšlela, přemlouvala jsem Andreje Babiše, řekla místopředsedkyně hnutí ANO Alena Schillerová pro CNN Prima NEWS. Podle ní jsou úvahy o Martinu Stropnickém spekulace a hnutí o něm nikdy nejednalo. Bývalá ministryně financí také uvedla, že zvýšení platů politiků považuje za aroganci a trestuhodný krok.

Expert: Stropnický v boji o Hrad? Úvahy přišly pozdě. Žilková by vedla antikampaň

26. října 2022 08:14

Hnutí ANO pod vedením Andreje Babiše již příští týden plánuje oznámit svého kandidáta, kterého vyšle do boje o Hrad. Podle politologa Lukáše Jelínka by nejlepších výsledků za hnutí dosáhl expremiér, o jeho účasti ve volbách se však nadále spekuluje. V pořadu Nový den zhodnotil také další možné kandidáty, například velvyslance v Izraeli Martina Stropnického. Podle Jelínka přišly úvahy o jeho nasazení příliš pozdě.