reklama
sledujeme živě

Sledujte právě probíhající aukce nemovitostí

Souhrn událostí

  • Aukce trvá v průměru něco málo přes tři hodiny
  • V aukci prodávající získájí až o 20 % více, než byl původní odhad ceny nemovitosti
  • Aukce zašťuje M&M Reality, která je největší a počtvrté v řadě nejdůvěryhodnější realitní kancelář v ČR
  • Průběh aukce - příprava, marketing, den prohlídek a samotná online aukce
reklama

SLEDUJTE KANÁL M&M REALITY A AUKCE NEMOVITOSTÍ PŘEHLEDNĚ NA JEDNOM MÍSTĚ

Novým trendem v prodeji nemovitostí jsou jejich aukce. Jedině aukce totiž zajistí prodávajícímu tu nejvyšší možnou cenu. Zapomeňte na cenové mapy a fundované odhady hodnoty domů, bytů a pozemků. V dnešní dynamické době reaguje cena nemovitosti na okamžitou poptávku. Pokud se rozhodnete svou nemovitost prodat a chcete za ni dostat hodnotu, kterou opravdu má, je pro vás elektronická aukce ideálním profesionálním řešením.

Nemusíte mít obavy, že by to bylo něco složitého, nebo že v aukci dostanete méně, než požadujete. Aukci pro vás zařídí, stejně jako jakýkoliv jiný typ prodeje nemovitosti, makléř M&M Reality. Postará se naprosto o všechno. Ať už se jedná o smlouvy, nafocení a prezentaci nemovitosti nebo prohlídky s klienty. Vše funguje naprosto standardně. Vaši nemovitost pak připraví a zařadí do aukce, která se koná obvykle několik dnů po ukončení prohlídek se zájemci. Makléř vám samozřejmě sdělí přesný termín jejího konání.

Když aukce probíhá, můžete ji sledovat online a některé vybrané také v přímém přenosu na kanále CNN Prima News. Pohodlně se usadíte u počítače nebo televizoru a sledujete, jak přibývají příhozy a cena nemovitosti stoupá. Obvykle se cena oproti požadované zvýší až o několik stovek tisíc korun. Že na aukci můžete pouze vydělat je dáno jednoduše tím, že vyvolávací cena je ta, kterou požadujete. I kdyby se aukce zúčastnil pouze jeden jediný zájemce, což se dosud nikdy nepřihodilo, nemůžete dostat méně, než za nemovitost požadujete.

Zatímco sedíte hezky doma a sledujete aukci, někde jinde probíhá souboj o vaši nemovitost. Zájemci se navzájem přehazují a snaží se nemovitost koupit. Podle toho, jak moc o nemovitost stojí a kam až jsou ochotni zajít se vyšplhá konečná prodejní cena. Vy tak víte, že se vaše nemovitost prodala za opravdu takovou cenu, jakou má v daný okamžik hodnotu. Jsou to vaše peníze, tak proč je nechávat kupujícímu?

Elektronické online aukce zajišťuje realitní kancelář M&M Reality, která se již počtvrté v řadě stala nejdůvěryhodnější realitní kanceláří v ČR. Díky tomu má také největší množství zájemců o vaši nemovitost. M&M Aukční síň pak zajistí další vlnu potenciálních kupců díky své popularitě a unikátním marketingovým nástrojům, které zahrnují mimo jiné i nejobsáhlejší inzerci, prodejní marketing a veškerý realitní servis.

Váš dům, byt či pozemek tak profesionálně prodáme v aukci za nejvyšší možnou cenu.

Tagy:

V pražské Uhříněvsi hořela hala, slyšet byly silné exploze. Škoda je přes sto milionů

Aktualizováno

V pražské Uhříněvsi hořela skladovací hala o ploše 10 krát 30 metrů. Kvůli většímu počtu zasahujících jednotek hasičů byl vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu. Podle informací CNN Prima NEWS byly na místě slyšet silné exploze, k vidění byl také veliký dým. Došlo k destrukci střešní konstrukce a částečnému zřícení boční stěny haly. Odhad škody je více než sto milionů korun. Příčinu vyšetřuje hasičský a policejní vyšetřovatel.

Výstraha meteorologů před velmi silnými bouřemi trvá. Na Plzeňsku hrozí povodně

Aktualizováno

Sobotní výstraha, kterou v neděli dopoledne upřesnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ), varuje před velmi silnými bouřkami, krupobitím a povodněmi. V neděli se bouře mohou na území celé České republiky vyskytnout především od 15 hodin do večera. Teploty budou letní, od 23 do 28 stupňů Celsia, místy vyšplhají až k třicítce. Pro Plzeňsko platí povodňová pohotovost.

V San Franciscu se už krade za bílého dne. Obchody jsou bezmocné a zavírají

Obchodníci v San Franciscu čelí v poslední době doslova nájezdům organizovaných lupičů. V tlupách naběhnou do obchodu a odnesou si z něho, co chtějí. Nevadí jim ani to, že už jejich řádění několikrát natočili svědci na mobilní telefon. Nárůst loupeží ve městě je tak velký, že řetězce své obchody už raději zavírají. Vedle maloobchodních krádeží město sužuje i rekordní počet vloupání do automobilů.

Třetí den olympiády: Stoprocentní český tenis a vítězství basketbalistů

Nedělní soutěže už znají své první vítěze. Vstup do turnaje slaví čeští basketbalisté výhrou nad Íránem, ač ne tak výrazným, jak se v první polovině zápasu zdálo. O fenomenální úspěchy se postaraly české tenistky, které své čtyři nedělní zápasy ve výhry a všechny v singlu i deblu postupují do dalšího kola. Jejich úspěch ve večerním duelu postupem do druhého kola podtrhl Tomáš Macháč. Kanoista Lukáš Rohan i kajakářka Kateřina Minařík Kudějová bez problémů postoupili do semifinále.

reklama

Domácí zpravodajství

Celebrity ve službách politiků. Komu dělají reklamu Jágr, Čtvrtníček nebo Klus?

S kuřetem nebo u slivovice. Tak se nechal v minulých letech vidět po boku premiéra Andreje Babiše hvězdný hokejista Jaromír Jágr. A ani letos nebude o celebrity ve službách politiků nouze. Jako první se svou nákloností pochlubil herec a satirik Petr Čtvrtníček. Koalici SPOLU (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) připravuje volební spoty, ve kterých sám účinkuje. Jágr se Čtvrtníčkem v tom ale nejsou sami. Kdo další propůjčil svůj obličej a jméno politikům?

Prymula: Kdo nakazil olympioniky zjistit lze. Zas tak moc kontaktů v letadle nebylo

Česká republika se ještě před začátkem letní olympiády v Tokiu „proslavila“ několika nakaženými sportovci, z nichž někteří už jistě do průběhu her nezasáhnou. Za zdroj nákazy bývá označován lékař výpravy Vlastimil Voráček, který to ale odmítá. Podle bývalého ministra zdravotnictví Romana Prymuly však „pacienta nula“ vystopovat lze. Uvedl to v nedělních Zprávách PLUS na CNN Prima NEWS.

Měli je utlouct čepicemi. V krvavé řeži u Hradce Králové ale Rakušané ztratili vše

Byla to největší a nejkrvavější bitva, k níž v českých zemích kdy došlo. V rozhodujícím boji prusko-rakouské války v červenci 1866 proti sobě stálo přes 430 tisíc mužů. Na území kolem 70 kilometrů čtverečních mezi Hradcem Králové a Hořicemi krvavou řež dodnes připomíná na 400 památníků, pomníčků, křížů nebo hrobů. A také muzeum války, které stojí za návštěvu.

Bitka kvůli dítěti? V Sokolově se střetli místní a vodáci, situaci uklidnila až policie

Aktualizováno

V pátek odpoledne v Sokolově létaly urážky i pěsti. Potyčka se strhla mezi místními Romy a vodáky, kteří do města přijeli. Web Romea.cz tvrdí, že konflikt vyvolali agresivní mladíci, kteří zaútočili na romské dítě, následně měli napadnout i další Romy. Situaci uklidnili až policisté, kteří nyní celou věc vyšetřují. V neděli policie informovala, že se během potyčky lehce zranilo třináct lidí.

reklama