reklama
sledujeme živě

Sledujte právě probíhající aukce nemovitostí

Souhrn událostí

  • Aukce trvá v průměru něco málo přes tři hodiny
  • V aukci prodávající získájí až o 20 % více, než byl původní odhad ceny nemovitosti
  • Aukce zašťuje M&M Reality, která je největší a počtvrté v řadě nejdůvěryhodnější realitní kancelář v ČR
  • Průběh aukce - příprava, marketing, den prohlídek a samotná online aukce

Novým trendem v prodeji nemovitostí jsou jejich aukce. Jedině aukce totiž zajistí prodávajícímu tu nejvyšší možnou cenu. Zapomeňte na cenové mapy a fundované odhady hodnoty domů, bytů a pozemků. V dnešní dynamické době reaguje cena nemovitosti na okamžitou poptávku. Pokud se rozhodnete svou nemovitost prodat a chcete za ni dostat hodnotu, kterou opravdu má, je pro vás elektronická aukce ideálním profesionálním řešením.

reklama

SLEDUJTE KANÁL M&M REALITY A AUKCE NEMOVITOSTÍ PŘEHLEDNĚ NA JEDNOM MÍSTĚ

Novým trendem v prodeji nemovitostí jsou jejich aukce. Jedině aukce totiž zajistí prodávajícímu tu nejvyšší možnou cenu. Zapomeňte na cenové mapy a fundované odhady hodnoty domů, bytů a pozemků. V dnešní dynamické době reaguje cena nemovitosti na okamžitou poptávku. Pokud se rozhodnete svou nemovitost prodat a chcete za ni dostat hodnotu, kterou opravdu má, je pro vás elektronická aukce ideálním profesionálním řešením.

Nemusíte mít obavy, že by to bylo něco složitého, nebo že v aukci dostanete méně, než požadujete. Aukci pro vás zařídí, stejně jako jakýkoliv jiný typ prodeje nemovitosti, makléř M&M Reality. Postará se naprosto o všechno. Ať už se jedná o smlouvy, nafocení a prezentaci nemovitosti nebo prohlídky s klienty. Vše funguje naprosto standardně. Vaši nemovitost pak připraví a zařadí do aukce, která se koná obvykle několik dnů po ukončení prohlídek se zájemci. Makléř vám samozřejmě sdělí přesný termín jejího konání.

Když aukce probíhá, můžete ji sledovat online a některé vybrané také v přímém přenosu na kanále CNN Prima News. Pohodlně se usadíte u počítače nebo televizoru a sledujete, jak přibývají příhozy a cena nemovitosti stoupá. Obvykle se cena oproti požadované zvýší až o několik stovek tisíc korun. Že na aukci můžete pouze vydělat je dáno jednoduše tím, že vyvolávací cena je ta, kterou požadujete. I kdyby se aukce zúčastnil pouze jeden jediný zájemce, což se dosud nikdy nepřihodilo, nemůžete dostat méně, než za nemovitost požadujete.

Zatímco sedíte hezky doma a sledujete aukci, někde jinde probíhá souboj o vaši nemovitost. Zájemci se navzájem přehazují a snaží se nemovitost koupit. Podle toho, jak moc o nemovitost stojí a kam až jsou ochotni zajít se vyšplhá konečná prodejní cena. Vy tak víte, že se vaše nemovitost prodala za opravdu takovou cenu, jakou má v daný okamžik hodnotu. Jsou to vaše peníze, tak proč je nechávat kupujícímu?

Elektronické online aukce zajišťuje realitní kancelář M&M Reality, která se již počtvrté v řadě stala nejdůvěryhodnější realitní kanceláří v ČR. Díky tomu má také největší množství zájemců o vaši nemovitost. M&M Aukční síň pak zajistí další vlnu potenciálních kupců díky své popularitě a unikátním marketingovým nástrojům, které zahrnují mimo jiné i nejobsáhlejší inzerci, prodejní marketing a veškerý realitní servis.

Váš dům, byt či pozemek tak profesionálně prodáme v aukci za nejvyšší možnou cenu.

Tagy:

Hlavní zprávy

Pokud restrikce nezaberou, omezíme velké akce, hrozí Vojtěch. Lockdown ale nebude
Nový den

Pokud restrikce nezaberou, omezíme velké akce, hrozí Vojtěch. Lockdown ale nebude

Od zpřísnění opatření se očekává jediné – tlumit šíření koronaviru. Pokud nastávající restrikce nezaberou, budou nás ale čekat další změny, uvedl v pořadu Nový den ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). Omezené by mohly být například hromadné akce. Lockdown ale podle něj nehrozí, a to právě díky očkovaným. Těch je v Česku přes šest milionů. Nebylo by to spravedlivé, míní Vojtěch.

Lidé jsou v krizi a energošmejdi mají žně. Nového dodavatele hledejte s rozvahou
Rádce

Lidé jsou v krizi a energošmejdi mají žně. Nového dodavatele hledejte s rozvahou

Pečlivě číst nabídky a smlouvy dodavatelů energie a nenaletět takzvaným energetickým šmejdům. To jsou dvě zásadní rady pro spotřebitele, kterých se týká dobrovolná či aktuálním děním vynucená změna dodavatelů energií. Těmito tipy nabádá k opatrnosti třeba ředitel Teplárenského sdružení Martin Hájek. „Řada lidí je v krizové situaci a energetičtí šmejdi budou mít žně,“ varoval v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Babiš, Němcová, Paroubek. Kdo další by se mohl ucházet o Hrad, kdyby Zeman abdikoval?
Prezidentské volby 2023

Babiš, Němcová, Paroubek. Kdo další by se mohl ucházet o Hrad, kdyby Zeman abdikoval?

Současná komplikovaná situace kolem zdravotního stavu prezidenta Miloše Zemana vyvolává řadu otázek. Pokud by byla hlava státu nucena kvůli svému zdravotnímu stavu abdikovat, musely by do 90 dnů proběhnout nové prezidentské volby. To by však znamenalo, že by z volebního klání byly v podstatě vyloučeni nepolitičtí kandidáti, kteří by neměli dostatek času pro sběr podpisů občanů.

Kolář šéfem zahraničí? Zneužívají Zemanův stav, zní z Ruska. Bojí se mě, směje se politik

Bitva u nemocničního pokoje. Touto větou ruská agentura TASS korunovala článek o situaci v Česku. Další ruská média se pustila do spekulací o tom, komu se dočasné odebrání Zemanových pravomocí vůbec hodí. A v neposlední řadě se Rusové pozastavují i nad tím, že české ministerstvo zahraničí možná povede muž stojící za odstraněním pražské sochy maršála Koněva, starosta Prahy 6 Ondřej Kolář.

Krypto Magazín: Bitcoin býval obskurní. Teď s ním firmy spojují budoucnost, říká expert

Dynamický svět kryptoměn byl ještě před pár lety pro řadu lidí obskurní, nyní ale do rozjetého ekosystému naskakují globálně vlivní hráči. V prvním díle pořadu Krypto Magazín to prohlásil investor a externí poradce společnosti XTB Jaroslav Brychta. V rozhovoru okomentoval také kontroverzní projekt digitálních měn centrálních bank či zavedení bitcoinu jako zákonného platidla v El Salvadoru.

Bohdalová dostane od Zemana Řád bílého lva. Kdo další je na seznamu vyznamenaných?

Letošní slavnostní předávání státních vyznamenání se zřejmě konat nebude. Už teď je však jasné, kdo by ocenění z rukou Miloše Zemana měl získat. Ostatně i proto, že ceremoniál byl z minulého roku odložen na letošek, a to kvůli covidové situaci. Kromě již jmenovaných by měla už druhé vyznamenání dostat i herečka Jiřina Bohdalová, informaci publikoval deník MF Dnes.

Univerzitu Karlovu poprvé povede žena. Zimu ve funkci rektora vystřídá Králíčková

Novou rektorkou Univerzity Karlovy byla zvolena dosavadní prorektorka Milena Králíčková. Od akademického senátu získala 55 hlasů od jeho 69 přítomných členů. Poté, co ji ve funkci potvrdí prezident, se stane první ženou v čele nejstarší a největší vysoké školy v ČR. Funkce by se měla ujmout v únoru 2022 a školu by měla vést do roku 2026. Nová rektorka ve vedení univerzity vystřídá Tomáše Zimu.

reklama

Domácí zpravodajství

Zeit gewonnen, alles gewonnen. Co znamenají slova, kterými Zeman rozesmál Vondráčka?

Kancelář prezidenta republiky ve čtvrtek zveřejnila video, na kterém Miloš Zeman z nemocničního lůžka podepisuje rozhodnutí o svolání ustavující schůze Sněmovny 8. listopadu. Na záznamu také z úst prezidenta zazněla slova „Zeit gewonnen, alles gewonnen“, o čemž už se dříve v souvislosti s návštěvou u Zemana zmiňoval předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO). Co tato čtyři německá slovíčka vlastně znamenají?

Testy kontrolovat nechceme, brání se hospodští. Někteří budou nová nařízení bojkotovat

Majitelé restaurací se obávají, že jim kvůli novým proticovidovým opatřením, která začnou platit od 1. listopadu, klesnou tržby. Pracovníci stravovacích podniků totiž nově budou muset kontrolovat hosty, zda mají bezinfekčnost. Skončí také proplácení testů na koronavirus pro dospělé. Ministerstvo zdravotnictví chce novými restrikcemi donutit k vakcinaci dosud neočkované, kterým přitom v očkování nic nebrání.

reklama