reklama

Sledujte ŽIVĚ volební speciál na CNN Prima NEWS a CNNPrima.cz

Sčítaní hlasů v krajských a senátních volbách budete moci přehledně sledovat na televizi a webu CNN Prima NEWS ve speciálním zpravodajství. Během celého sobotního odpoledne až do pozdního večera vás budeme informovat o vývoji výsledků, uslyšíte reakce z volebních štábů a vše přehledně rozebereme s odborníky.

reklama

Už ve dvě hodiny odpoledne se uzavřou volební místnosti a začne velké sčítání volebních hlasů. Speciální vysílání na CNN Prima NEWS začne o půl hodiny dříve a vysílat pro vás budeme až do půl jedenácté večer.

K tématu

„Diváci dostanou kompletní servis, kompletní analýzu. Budeme tady mít komentátory, analytiky a diváci se dozví úplně vše,“ uvedla moderátorka speciálního volebního studia Terezie Tománková.

„Bude to hodně živé, budeme se připojovat do volebních štábů, budeme samozřejmě mít na všech místech v krajích, kde se něco děje, naše reportéry, naše štáby, a také ve studiu diváci samozřejmě uvidí aktuální výsledky, jak se budou sčítat hlasy – a to jak pro krajské, tak pro senátní volby,“ upřesnila druhá moderátorka Veronika Kubíčková.

Sledujte volební speciál ke krajským a senátním volbám v sobotu od 13:30 na CNN Prima NEWS. Průběžné výsledky najdete zde:

K tématu

Další hlavní zprávy

Domácí

ON-LINE: Vláda ničí životy, zaznělo na demonstraci. Došlo i k několika konfliktům

Živě ON-LINE: Vláda ničí životy, zaznělo na demonstraci. Došlo i k několika konfliktům

  • Aktualizováno

Na pražském náměstí Republiky se sešlo přibližně 200 odpůrců vládních opatření proti šíření koronaviru. Více lidí policisté na místo nepustili a náměstí uzavřeli. Demonstrace probíhala povětšinou v poklidu. Policisté řešili jen několik incidentů a zadrželi jednoho člověka. Akce oficiálně skončila kolem 13:30 zazpíváním státní hymny.

reklama
Prymula: Máme signály, že jsme na dobré cestě. Klíčová budou čtvrteční data
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Začala platit dosud nejtvrdší opatření. Výjimku mají pejskaři. Kdo další?

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Hůlka zrušil sváteční procházku na Hrad. Zda vrátí Zemanovi vyznamenání, ale nezmínil
Další články
reklama
reklama