reklama

Obrat v případu Češky, která zastavila zloděje orálním sexem. Co prozradil její známý?

Případ Češky Soni, která orálně uspokojovala Srba Maxima do příjezdu policie poté, co přepadl benzinovou stanici v bratislavské Petržalce, má pokračování. Podle webu Nový Čas se dvojice měla znát. Údajně by dokonce zloděj měl být ženiným pasákem.

reklama

Podle webu Nový Čas se dvojice neviděla poprvé. „Srb je její pasák, znají se. Oba přišli k pumpě spolu. Poté, co viděla, že ho obsluha zamkla, snažila se ho upozornit na příchozí nebezpečí v podobě policie, a tak vběhla dovnitř zadním vchodem a při příjezdu policie jen zahrála divadélko,“ sdělil webu zdroj.

Na událost zareagovala i společnost Shell, pod kterou benzinka spadá. „Při pokusu o loupež utrpěl náš zaměstnanec zranění, která vyžadovala jeho ošetření v nemocnici a způsobila jeho několikadenní pracovní neschopnost,“ uvedla manažerka komunikace společnosti Michaela Lukovičová.

Vemte si ho, já už nemůžu

K incidentu došlo minulou středu. Šestatřicetiletá Soňa si měla jít na čerpací stanici koupit cigarety. V tu chvíli došlo k přepadení čtyřiadvacetiletým Maximem, který byl značně agresivní. Češka se dle vlastních slov rozhodla přivolat policisty. Měla však vybitý mobil, a tak prodavači nemohla pomoci. Tomu se však agresivního Srba podařilo přelstít a při útěku zadním traktem Maxima zamkl v prodejně a zalarmoval policii. Mezitím zadním vchodem pronikla dovnitř Soňa. Česka, která se velmi neobvyklým způsobem rozhodla zloděje „zadržet“, přivítala policisty slovy: „Vemte si ho, já už nemůžu“.

Tagy:

Hlavní zprávy

Klid před bouří. Omikron nejdříve zasáhne mladé, pak zranitelné, předpovídá infektolog
Koronavirus

Klid před bouří. Omikron nejdříve zasáhne mladé, pak zranitelné, předpovídá infektolog

Klid před bouří. Tak označil aktuální pandemickou situaci v Česku infektolog a přednosta kliniky infekčních nemocí ve Fakultní nemocnici Brno Petr Husa. Nejdříve podle něj onemocní omikronem mladí, ti ale péči v nemocnicích ve velké míře potřebovat nebudou. Pak se bude situace zhoršovat, varoval. Podle Ústavu zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS) už tvoří v Česku omikron 80 % případů nákazy COVID-19.

Jako u blbejch na dvorku. Chaos už dosáhl vrcholu, kritizuje Neff vládní opatření
Pořady

Jako u blbejch na dvorku. Chaos už dosáhl vrcholu, kritizuje Neff vládní opatření

Komunikační chaos ministerstva zdravotnictví už dosáhl vrcholu. Je to jako „u blbejch na dvorku“, nešetřil kritikou na konto vládních opatření spisovatel Ondřej Neff v pořadu Co Čech, to politik na CNN Prima NEWS. Třebaže sám podporuje vakcinaci, nelíbí se mu, že vláda otálí se zrušením vyhlášky o povinném očkování. Komunikace ze strany ministra Vlastimila Válka (TOP 09) a jeho resortu není nejšťastnější ani podle dalších dvou hostů pořadu – exministra Romana Prymuly a bývalého politika Vítězslava Jandáka.

Náklady na Green Deal se rovnají pěti českým rozpočtům. Na to nemáme, říká Středula

Náklady na přeměnu české ekonomiky podle evropské Zelené dohody budou astronomické. Podle odhadů se rovnají pěti českým rozpočtům, řekl předák Českomoravské konfederace odborových svazů Josef Středula (ČSSD). V pořadu 360° na CNN Prima NEWS podotkl, že by přesnější účinek Green Dealu na Českou republiku přinesla dopadová studie, ta ale i přes opakované výzvy politických elit stále neexistuje.

Babišovi se při jednání v Evropské unii smáli. Neměl věcné argumenty, tvrdí Prouza

Bývalému premiérovi Andreji Babišovi (ANO) se při jednání o Zelené dohodě na evropské půdě smáli. Neměl věcné argumenty, o něž jde především, nešetřil kritikou prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu Tomáš Prouza na adresu expremiéra. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS podotkl, že klíčové budou dopadové studie ke Green Dealu, na něž se bývalá vláda vykašlala.

Jandák se zastal Prymuly: Kdo vás odstřelil, komu jste vadil? Po vás nastal chaos

Jepičí život vakcinologa Romana Prymuly v čele ministerstva zdravotnictví byl způsoben tím, že někomu vadil, je přesvědčen bývalý politik a herec Vítězslav Jandák. V pořadu Co Čech, to politik dodal, že po Prymulově odchodu z resortu nastal „odborný chaos“, jelikož se vyrojily desítky expertů, kteří se najednou začali vyjadřovat k pandemii koronaviru. Prymula podotkl, že ho odchod z politiky příliš nemrzí, protože mu více vyhovuje pozice odborníka.

reklama

Domácí zpravodajství

Černý scénář nemůžeme vyloučit, varoval Dušek. Předpověděl vrchol omikronové vlny

Rizikový scénář nejde vyloučit, podle aktuálního vývoje ale kolaps nemocnic nehrozí, míní šéf Ústavu zdravotnických informací a statistiky Ladislav Dušek. Počet hospitalizovaných s covidem totiž v Česku několikátý den v řadě klesá. Potvrzuje se tak zatím teorie, že omikronem se nakazí více lidí, budou mít ale lehčí průběh. Většina států Evropy se přesto na vrchol vlny omikronu poctivě připravuje, včetně krizových scénářů.

reklama