reklama

Obrat v případu Češky, která zastavila zloděje orálním sexem. Co prozradil její známý?

Případ Češky Soni, která orálně uspokojovala Srba Maxima do příjezdu policie poté, co přepadl benzinovou stanici v bratislavské Petržalce, má pokračování. Podle webu Nový Čas se dvojice měla znát. Údajně by dokonce zloděj měl být ženiným pasákem.

reklama

Podle webu Nový Čas se dvojice neviděla poprvé. „Srb je její pasák, znají se. Oba přišli k pumpě spolu. Poté, co viděla, že ho obsluha zamkla, snažila se ho upozornit na příchozí nebezpečí v podobě policie, a tak vběhla dovnitř zadním vchodem a při příjezdu policie jen zahrála divadélko,“ sdělil webu zdroj.

Na událost zareagovala i společnost Shell, pod kterou benzinka spadá. „Při pokusu o loupež utrpěl náš zaměstnanec zranění, která vyžadovala jeho ošetření v nemocnici a způsobila jeho několikadenní pracovní neschopnost,“ uvedla manažerka komunikace společnosti Michaela Lukovičová.

Vemte si ho, já už nemůžu

K incidentu došlo minulou středu. Šestatřicetiletá Soňa si měla jít na čerpací stanici koupit cigarety. V tu chvíli došlo k přepadení čtyřiadvacetiletým Maximem, který byl značně agresivní. Češka se dle vlastních slov rozhodla přivolat policisty. Měla však vybitý mobil, a tak prodavači nemohla pomoci. Tomu se však agresivního Srba podařilo přelstít a při útěku zadním traktem Maxima zamkl v prodejně a zalarmoval policii. Mezitím zadním vchodem pronikla dovnitř Soňa. Česka, která se velmi neobvyklým způsobem rozhodla zloděje „zadržet“, přivítala policisty slovy: „Vemte si ho, já už nemůžu“.

K tématu

Další hlavní zprávy

Nouzový stav

Babiš: Když lockdown nezabere, zpřísníme na Velikonoce. Vláda projedná zavření hranic

Babiš: Když lockdown nezabere, zpřísníme na Velikonoce. Vláda projedná zavření hranic

Pokud třítýdenní lockdown dostatečně nezlepší koronavirovou situaci v Česku, jsou ve hře přísná opatření na Velikonoce. Pro CNN Prima NEWS to v neděli uvedl premiér Andrej Babiš (ANO). Podle něj by mohly být restrikce, které platí od pondělí, ještě tvrdší. Babiš zároveň nevyloučil zavření českých hranic, před páteční tiskovou konferencí, na které nová nařízení oznamoval, prý jeho kabinet ne vše správně domyslel.

Andrej Babiš

Klepu se a brečím. Jsme na tom hůř než všichni, stěžuje si Babišová

Klepu se a brečím. Jsme na tom hůř než všichni, stěžuje si Babišová

Manželka premiéra Andreje Babiše (ANO) Monika se prý rozplakala po slovech svého muže, že kdosi chtěl zastřelit členy jeho rodiny. Ministerský předseda to uvedl v pořadu Partie Terezie Tománkové CNN Prima NEWS. Premiér v neděli ve vysílání CNN Prima NEWS prohlásil, že kvůli hrozbě manželku poslal mimo republiku, konkrétně do Dubaje, navzdory doporučením ministerstva zahraničí necestovat. Jeho žena webu Blesk zprávy sdělila, že se kvůli tomu „klepe“ a nic o tom nevěděla.

Na poslední chvíli velká změna. Ledecká vynechá mistrovství světa ve snowboardingu
Zeman: Že covid vychcípá v létě? Ať zrůdní pseudoodborníci typu Pekové zalezou pod zem
reklama
reklama
Babiš: Chtěli nás zastřelit, tak jsem vyhnal ženu do Dubaje. O ničem nevěděla

Andrej Babiš

Domácí zpravodajství

Registr očkování se nově otevírá lidem nad sedmdesát let. Prioritu má vyšší věk
Šéf Senátu: Část mzdy lidí na home office by mohli dostat potřebnější. Musíme se podělit
Další články
reklama
reklama