reklama
CNN Prima News zmatek

zmatek

Výpis příspěvků ke štítku „zmatek“

Babiš v Babišově: Mobilní očkování v pohraničí potvrdilo registrační chaos i nezájem Romů

4. srpna 2021 13:59

Vítkov je zapadlé šestitisícové městečko u vojenského prostoru Libavá, kde voliči milují Andreje Babiše, loni v krajských volbách tady hnutí ANO získalo 37 procent hlasů. Ve středu do Vítkova zavítal mobilní očkovací tým a s ním i ministerský předseda. K avizované propagaci vakcinace mezi Romy nedošlo, akce navíc ukázala na byrokratický chaos spojený s očkováním.

Vláda zvažuje otevření některých obchodů. Co by se mohlo začít prodávat?

13. ledna 2021 17:44

Od příštího týdne by se mohlo začít prodávat více druhů zboží. Ministři se však zatím na úpravách protiepidemického systému PES neshodují. Šéf resortu zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) ve středu na tiskové konferenci připustil, že by se mohly začít prodávat například papírnické výrobky pro školáky. Ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO) ale pro CNN Prima NEWS obratem označil zavedení výjimek příští týden za nepravděpodobné. Jak to tedy je?

Bude vláda, nebude vláda? Zmatky pokračují, o jednání už nevědí ani sami ministři

20. října 2020 14:50

O tom, zda probíhá jednání vlády, už neví ani samotní ministři. Poté, co ministryně Alena Schillerová (za ANO) v Poslanecké sněmovně prohlásila, že aktuálně jedná vláda, začaly se objevovat otázky proč. Nic totiž nebylo předem hlášeno. Podle informací CNN Prima NEWS v úterý odpoledne ale proběhlo jen on-line neoficiální jednání ministrů ANO, ministři z ČSSD se nezúčastnili a zřejmě o tom vůbec nevěděli. Na dotazy pak šéf ČSSD Jan Hamáček řekl, že by měla být schůze v 15 hodin. Ani to ale zatím není oficiální.

reklama