CNN Prima News zombie

zombie

Výpis příspěvků ke štítku „zombie“

Korejec vytvořil třetí oko pro „mobilní zombie“. Ochrání je před nebezpečím na ulici

5. června 2021 10:03

Jihokorejský průmyslový designer přišel se zábavným řešením pro lidi, kteří nedokážou odtrhnout oči od obrazovky svého mobilního telefonu ani na tak dlouho, aby zjistili, zda jim při chůzi nestojí v cestě nějaká překážka. Osmadvacetiletý Peng Min-wuk vyvinul robotickou oční bulvu, kterou nazval třetí oko. Ta může všechny uživatele posedlé displejem mobilního telefonu na cestách ochránit před úrazem, píše agentura Reuters.

Vědci v lidském mozku odhalili „zombie geny“. Vyvíjejí aktivitu i desítky hodin po smrti

24. března 2021 21:09

Ačkoliv většina dosavadních výzkumů naznačuje, že v mozku se všechny procesy v okamžiku smrti postupně zastaví, nová americká studie odhaluje, že některé geny krátce po smrti naopak zvyšují aktivitu a dokáží přežít i desítky hodin. Informoval o tom web Daily Mail. Tým vědců z americké University of Illinois Chicago zjistil, že takzvané zombie geny po smrti člověka zvyšují aktivitu a rostou do obřích rozměrů.

Recenze The Last of Us 2: Proč si zahrát nejlepší film roku?

27. června 2020 09:36

Kruh násilí, z něhož není cesty ven, v herním balení, které je vrcholem současné konzolové generace. The Last of Us II naplňuje odvážné tvůrčí ambice týmu vývojářů ze studia Naughty Dog, zatímco fanouškům prvního dílu servíruje zásadní a v některých případech možná nepřekonatelné dilema.