reklama

Zpěvák Krajčo o digitálním detoxu: Z cinknutí telefonu se mi už dělalo špatně

Vrátil se prý z jiné dimenze. Zpěvák a frontman kapely Kryštof Richard Krajčo se po návratu z dovolené v Dubaji nechal slyšet, že si připadal jako v jiném světě. Tamní protikoronavirová opatření totiž nejsou zdaleka tak omezující jako ta česká. Zároveň už přes dva týdny drží digitální detox. „Je mi fajn, člověk si odpočine od stresu,“ řekl v pořadu Showtime na CNN Prima NEWS.

reklama

„Chvíli jsme měli pocit, že je všechno v pořádku a že svět funguje tak, jako kdysi. Dodržují tam všechna opatření, ale lidé nejsou v izolaci. Jsou otevřené obchody i služby. Myslím, že by bylo fajn, kdyby se tam někdo od nás podíval, jak to může fungovat,“ řekl Krajčo v pořadu ShowTime na CNN Prima NEWS.

K tématu

Zpěvák se současně se začátkem ledna rozhodl vyzkoušet digitální detox. „Měl jsem pocit, že už je virtuálního prostoru strašně moc. Všichni jsme se v podstatě uzavřeli jen do něj, i interpreti,“ popsal Krajčo.

S manželkou, režisérkou Karin Krajčo Babinskou, si navíc otevřeli e-shop. „Byli jsme překvapeni, co nás to stálo sil, fyzických i psychických. Ke konci prosince se mi stalo, že jakmile cinkla jakákoliv zpráva nebo oznámení, začalo se mi dělat špatně. Tak jsem si řekl, že je asi nejvyšší čas se od toho odstřihnout a odpočinout si,“ sdělil Krajčo.

„Poprosil jsem Ježíška, jestli by mi donesl tlačítkový telefon, ten předpotopní. Děti se mi smějí. Jdou na něm psát esemesky, a to je prakticky všechno. Jsem odstřižený od všech sociálních sítí, mailů a věcí, které člověka zahlcují,“ popsal zpěvák.

Bez chytrého telefonu je nyní už přes dva týdny. „Začal jsem 5. ledna. Je mi fajn, člověk si odpočine. Dokonce jsem přemýšlel, že si to prodloužím. Je to návrat do minulosti, ale příjemný,“ dodal Krajčo.

K tématu

Další hlavní zprávy

360°

Na rakovinu bude umírat více lidí, kvalita péče se snižuje, varuje primář Škola

Na rakovinu bude umírat více lidí, kvalita péče se snižuje, varuje primář Škola

Kvůli soustředění zdravotní péče na covidové pacienty bude umírat více lidí na rakovinu, sdělil v pořadu 360° Pavlíny Wolfové primář Kliniky anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem Josef Škola. Lékaři na ně zkrátka nemají kapacity, což v pořadu na CNN Prima NEWS potvrdil i ředitel Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a rovněž lékař Petr Arenberger. Pacienty, kteří už nepotřebují podporu dýchání, pouštějí domů, aby mohli přijmout další.

Vláda chce prodloužit nouzový stav do konce března. Opozice mluví o právním kutilství
Jak hodnotí rok s koronavirem Miloš Zeman a Andrej Babiš? Sledujte nedělní Partii
Fanoušci se sesypali na Kluse, zpoplatnil svůj web. Nestydím se za to, říká zpěvák
Smartwings nad propastí. Hrozí insolvence, ČSA oznámily, že se chystají propouštět
reklama
reklama
Nekrolog za Důl Darkov: Fáral jsem tu 35 let a syn sedm roků, loučí se havíř

Reportáž

Domácí zpravodajství

Zpřísníme, opatření budou jako na jaře, prohlásil Babiš. Co tenkrát platilo?
Dvě lékařské roušky přes sebe odborníci nedoporučují. Zrušte to, žádají výrobci vládu
Další články
reklama
reklama