reklama

Zpěvák Krajčo o digitálním detoxu: Z cinknutí telefonu se mi už dělalo špatně

Vrátil se prý z jiné dimenze. Zpěvák a frontman kapely Kryštof Richard Krajčo se po návratu z dovolené v Dubaji nechal slyšet, že si připadal jako v jiném světě. Tamní protikoronavirová opatření totiž nejsou zdaleka tak omezující jako ta česká. Zároveň už přes dva týdny drží digitální detox. „Je mi fajn, člověk si odpočine od stresu,“ řekl v pořadu Showtime na CNN Prima NEWS.

reklama

„Chvíli jsme měli pocit, že je všechno v pořádku a že svět funguje tak, jako kdysi. Dodržují tam všechna opatření, ale lidé nejsou v izolaci. Jsou otevřené obchody i služby. Myslím, že by bylo fajn, kdyby se tam někdo od nás podíval, jak to může fungovat,“ řekl Krajčo v pořadu ShowTime na CNN Prima NEWS.

K tématu

Zpěvák se současně se začátkem ledna rozhodl vyzkoušet digitální detox. „Měl jsem pocit, že už je virtuálního prostoru strašně moc. Všichni jsme se v podstatě uzavřeli jen do něj, i interpreti,“ popsal Krajčo.

S manželkou, režisérkou Karin Krajčo Babinskou, si navíc otevřeli e-shop. „Byli jsme překvapeni, co nás to stálo sil, fyzických i psychických. Ke konci prosince se mi stalo, že jakmile cinkla jakákoliv zpráva nebo oznámení, začalo se mi dělat špatně. Tak jsem si řekl, že je asi nejvyšší čas se od toho odstřihnout a odpočinout si,“ sdělil Krajčo.

„Poprosil jsem Ježíška, jestli by mi donesl tlačítkový telefon, ten předpotopní. Děti se mi smějí. Jdou na něm psát esemesky, a to je prakticky všechno. Jsem odstřižený od všech sociálních sítí, mailů a věcí, které člověka zahlcují,“ popsal zpěvák.

Bez chytrého telefonu je nyní už přes dva týdny. „Začal jsem 5. ledna. Je mi fajn, člověk si odpočine. Dokonce jsem přemýšlel, že si to prodloužím. Je to návrat do minulosti, ale příjemný,“ dodal Krajčo.

K tématu

Další hlavní zprávy

Brzy se uzdrav, Chrisi. Eriksena podporují hráči i fanoušci při každém zápase na Euru
Unikátní snímky sovětských okupantů Československa kolují na ruských veteránských fórech
Polyamorie je nemorální, pustil se Babiš do Pirátů. To není věc státu, řekl Ferjenčík
Izrael má po dvanácti letech nového premiéra. V Bennettově vládě je osm stran
Eriksen chvíli nežil, prozradil lékař. Spojení s vakcínou proti covidu je hoax
reklama
reklama
Havlíček: Uděláme vše, abychom znovu nezavřeli ekonomiku. Vyloučit to ale nemůžeme

Partie

Domácí zpravodajství

Pokud Babiš neumí podnikat bez dotací, ať odejde z politiky, říká šéfka TOP 09 Pekarová Adamová
Další články
reklama
reklama