Richard Müller skončil na vozíku a odkládá koncerty. Fanouškům poslal fotku z nemocnice

Kvůli zraněné noze musel slovenský zpěvák Richard Müller odložit naplánované koncerty. O smutných novinkách informoval fanoušky z nemocnice. Podle svých slov nemůže ani sedět, ani stát. Na sociální síti se dočkal velké podpory.

„Milí přátelé, je mi velmi líto, že už podruhé musím přeložit koncerty, ale moje noha je momentálně ve stavu, že nemůžu stát, a dokonce ani sedět,“ napsal na svém Facebooku oblíbený zpěvák. A připojil i snímek z nemocnice. Podle fotografie si Müller patrně poranil kotník, a skončil tak na invalidním vozíku.

Milí priatelia Je mi veľmi ľúto že už druhýkrát musíme prekladať koncerty, ale moja noha je momentálne v stave, že na nej nemôžem ani stáť a dokonca ani sedieť... Váš Richard

Posted by Richard Müller on Tuesday, January 17, 2023

Jak zpěvák sám napsal, koncert překládá již podruhé. Podle webu Blesk.cz měl v Žilině původně vystoupit už 9. prosince loňského roku. Koncert ale přesunul na pátek 20. ledna. Nyní je ale jasné, že se neuskuteční. Nový termín byl stanoven na 11. února. Stejně tak zpěvák přeložil lednový koncert v Nitře, uskuteční se 12. února.

Fanoušci začali Müllerovi okamžitě posílat podporu. „Hlavně se držte. Zdraví je přednější než koncert,“ napsala jedna z uživatelek. „Ať jste brzy v pořádku,“ přidala se další.

Zpěvák nedávno potěšil své fanoušky videoklipem s Emmou Drobnou. Vizuálního zpracování se dočkala píseň Na pohřbu lásky. V posledních letech vydal alba Hodina mezi psem a vlkem (2020) a Černá labuť bílá vrána (2022).

Tagy: