Farna chystá velkolepý koncert, radí se i s fanoušky. Nadšení jí kazí podvodníci

Rok 2023 je pro zpěvačku Ewu Farnou zlomovým. Letos oslaví své 30. narozeniny koncertem v O2 aréně, na nějž se už nyní velmi pilně připravuje. Radost jí však kazí falešná reklama na hubnoucí prostředek. Rozhodla se proto podat na dotyčnou firmu žalobu.

Zpěvačka Ewa Farna má před sebou, co se práce týče, aktivní rok. Přípravy na velký vysočanský koncert rozhodně nechce podcenit, a tak s nimi začala včas. „Začali jsme už nyní. Na svých sociálních sítích jsem dokonce vyhlásila anketu o to, jaké písně by chtěli lidé slyšet. Dáváme dohromady playlist nebo se scházíme s choreografkou. Pečlivě se připravuji, ale zároveň bych chtěla stihnout odjet na dovolenou. Doufám, že se povede obojí,“ svěřila se Farna.

Kromě přípravy koncertu, který si v O2 aréně nadělí ke svým 30. narozeninám, však zpěvačka řeší méně příjemnou věc. Konkrétně klamavou reklamu. „Objevily se falešné reklamy na to, že reklamuji zázračné prášky. Byl zveřejněn i naprosto smyšlený rozhovor, při jehož četbě mi padala brada. Údajně s tímto přípravkem hubnu a ať si to všichni kupují,“ diví se Farna.

Je to jeden velký podvod

Nyní jí její fanoušci píší s dotazy, zda se rozhovor zakládá na pravdě. „Není to pravda, je to jeden velký podvod. Řešíme to s právníky, aby za tohle všechno firma nesla odpovědnost. Tahají z lidí peníze na to, že s tímto přípravkem hubnu. Nikdy jsem ho ale nepoužívala a už vůbec nereklamovala,“ zdůraznila.

„Po Novém roce chce řada lidí začít hubnout a přeci ‚naše slavná boubelka je používá‘. Vážení, je to blbost a podvod. Dáváme žalobu na státní zastupitelství,“ doplnila ke kauze. O zpěvačce se toho za její úspěšnou hudební kariéru řeklo i napsalo mnoho. A i když se to snaží brát s nadhledem, status „veřejně známá osobnost“ má mít podle ní jisté hranice.

„Myslím, že každá práce má svá úskalí, ale lhát na téma někoho, prodávat nějaké věci, obohacovat se na tom, když o tom druhý nic neví, není legální. Není to už o tom, že vás něco trápí nebo vám něco vadí. Když někdo překračuje zákon, tak to není v pohodě vůči lidem ani vůči nám. Říkám nám, protože se to týká ještě Jitky Čvančarové a Moniky Absolonové. O nás všech se to takhle napsalo, takže jsme všechny takhle zneužitý,“ uzavřela Farna.

Tagy: