Královská svatba ŽIVĚ: Sledujte aktuální dění a to nejzajímavější o svatbě desetiletí na Primazpravy.cz

Sledujte živě svatbu desetiletí, jejíž rozpočet dosahuje téměř miliardy korun! Britský princ si v pravé poledne (13.00 našeho času) vezme za manželku rozvedenou americkou herečku Meghan Markle. Od 10.00 do 16.00 vás celým dnem kompletně provedeme. Vezmeme vás díky naší reportérce Filipě Šebové do centra dění. Dozvíte se mnoho zajímavostí nejen o svatbě, ale i o samotné nevěstě. Nit suchou nenecháme samozřejmě ani na Harrym. Užijte si tento den spolu s námi.

1. Část: Podívejte se na záznam první části královské svatby

2. Část: Podívejte se na záznam druhé části královské svatby

13:45: Meghan Markle, vévodkyně ze Sussexu, a princ Harry, vévoda ze Sussexu, jsou oficiálně svoji. Celý svět se dnes 19. května 2018 stal svědkem propojení dvou zamilovaných lidí, kteří se rozhodli spojit svazkem manželským.

13:02: A je tu všemi očekávaný okamžik! Meghan Markle kráčí k oltáři a za pár chvil se stane oficiální ženou prince Harryho, vévody ze Sussexu.

12:55: Na místo přijíždí královna Alžběta II a princ Philip. Matka nevěsty Doria Ragland i otec prince Harryho princ Charles jsou již v kapli také. Dámy a pánové, může se začít!

12:49: Bratři působí velmi spokojeně a na jejich obličeji se táhne úsměv od ucha k uchu. Veřejnost mezitím vítá přijíždějící automobil nevěsty.

12:35: Princ Harry společně se svým bratrem a zároveň svědkem princem Williamem dorazil do kaple. Ani jeden neopomenul kavalerijskou uniformu.

12:21: Meghan Markle opustila hotel v Taplowu, kde strávila poslední noc za svobodna po boku své matky Dorie Ragland. Dvojice jede v luxusním automobilu Rollce Royce a na místě by měla být za 25 minut.

12:15: Na ceremonii se to hemží osobnostmi z kinematografického průmyslu. Mezi dalšími dorazila herečka Carey Mulligan s manželem známá svou rolí ze snímku ‚‚Velký Gatsby“.

12:04: Na svatbu nezapomněli ani Meghanini herečtí kolegové ze seriálu ‚‚Kravaťáci“, kteří ztvárňují role Harveyho a Donny.

11:53: O přítomnosti herce Toma Hardyho se dlouho spekulovalo. Nakonec se na ceremonii ale objevil!

11:38: A další slavní! David a Victoria Beckhamovi na obřadu samozřejmě nesmí chybět.

11:35: A konečně tu máme hollywoodského herce George Clooneyho po boku své atraktivní polovičky Amal.

11:30: I Pippa Middleton je již se svými rodiči na místě. Na Kate si ještě budeme muset počkat.

11:15: Dorazil i bratr princezny Diany, Charles Spencer, se svou chotí Karen.

10:55: Ve Windsoru je už také populární zpěvák James Blunt.

10:50: Na místo už se začínají sjíždět svatební hosté. Dorazil už například herec Idris Elba nebo moderátorka Oprah Winfreyová.

10:45: Ve Windsoru vládne festivalová atmosféra

10:40: Budoucím manželům už popřála všechno nejlepší do jejich společného života i britská premiérka Theresa Mayová. Ta, stejně jako další významní politici, pozvánku na svatbu nedostala.

Jak šel čas s láskou Meghan a Harryho?

Už za pár hodin budou fanynky prince Harryho hořce prolévat krokodýlí slzy. A ještě předtím než se postaví se svou nastávající Meghan Markle k oltáři si připomeňme, jak jejich vztah probíhal a jaká úskalí si musela dvojice projít.

Červenec 2016

Právě v této době se princ Harry a Meghan Markle seznámili přes jejich společného přítele. Podle jedné informace šlo o designerku Mishu Nonoo, Meghaninu kamarádku a bývalou ženu Harryho nejlepšího přítele ze školních lavic. Podle jiných údajů to prý byla princova kamarádka z dětství Violet von Westenholz.

...ČÍST DÁLE

Princ Harry a William přivítali stovky fanoušků, kteří čekají na obřad přímo ve Windsoru.

Horká novinka: Víme, kdo povede Meghan Markle k oltáři! V poslední době se spekulovalo, zda povede vyvolenou prince...

Posted by TOP STAR on Friday, May 18, 2018

Dort v hlavní roli!

Historie královských dortů sahá až do doby dne oslav královny Viktorie. Podívejte se na fotografie několika uměleckých děl slavných cukrářů.

A samozřejmě se podíváme do kuchyně na přípravu dortu na svatbu Meghan a Harryho!

MEGHAN MARKLE: Kdo vlastně je budoucí vévodkyně ze Sussexu?

Podle grafoložky Barbary Weaver je písmo prince Harryho rovné a přímočaré, stejně jako samotný princ. Zato Meghanino velmi okázalé písmo s háčky je známkou sebeobrany. Podle rukopisu se prý herečka snaží působit dobrým dojmem, bude to ale chtít velké kompromisy, aby vztah vydržel. „Jsou naprosto odlišní," tvrdí prestižní grafoložka z Cambridge.

Snoubenka prince Harryho se narodila 4. srpna 1981 v Kalifornii ve znamení Lva. Maminka je Afroameričanka a lektorka jógy Doria Radlan, díky které má Meghan pro mnohé tak atraktivní exotický vzhled. Také je možné, že díky tomu se přepíšou dějiny a do královské rodiny přibude v budoucnu malý černoušek. Ale nepředbíhejme. Tatínek byl kameraman a osvětlovač Thomas Markle, který dokonce obdržel za svou práci cenu Emmy. Malou Meghan brával na natáčení a mnoho lidí mluví o tom, že právě on může za hereččin úspěch v Hollywoodu. Měl konexe, a tak si Meghan všimli ti správní lidé. Pak ale otec v roce 2016 vyhlásil bankrot a přestěhoval se, i přes své holandské kořeny, do Mexika. Tím pro Meghan otec skončil a nevídala se s ním, stejně tak jako s nevlastní sestrou Samanthou, která je na vozíku, a s nevlastním bratrem Thomasem, který ji označil za zlatokopku.

... ČÍST VÍCE

MEGHAN MARKLE po svatbě: Co se v jejím životě změní?

Svatba vám možná změní život, ale pokud jste člen britské královské rodiny, obrátí vám život úplně naruby.

Americké herečce Meghan Markle se vlastně život celkem výrazně změnil už ve chvíli, kdy oznámila zasnoubení s princem Harrym. Od té doby musela trochu pozměnit způsob svého života i to, jak vystupuje na veřejnosti. Další obrat v jejím životě ale přinese královská svatba, protože život britské královny i jejích nejbližších svazuje přísný protokol a řada pravidel.

... ČÍST VÍCE

null

Co se změní, jakmile se Meghan stane členkou královské rodiny?

PRINC HARRY: Osudové ženy, kapitánská hodnost, nacistický kostým i další průšvihy. Co vše jste nevěděli o princi Harrym?

Na královskou korunu by musel čekat hodně dlouho. Je totiž až šestým v pořadí. Přináší mu to tak určité výhody a samotná babička královna mnohokrát přivřela oči. Teď nemluvíme jen o svatbě s rozvedenou Američankou, která by se v podání Williama určitě nekonala, ale i o jiných eskapádách slavného zrzka.

... ČÍST VÍCE

Královská svatba prince Harryho a Meghan: Kdo známý na ni přijede

Zdá se, že dlouho očekávaná svatba prince Harryho a americké herečky Meghan Markle bude hvězdně obsazenou záležitostí.

Britská královská rodina již dříve oznámila, že nepovažuje pozvání britských ani zahraničních politických představitelů za nutné. Svatby se proto nezúčastní například britská premiérka nebo Donald Trump, kterého ostatně Harry s Meghan ani nehodlali pozvat. Na žádost britské vlády z diplomatických důvodů bohužel nepřijede ani Barrack Obama s manželkou Michelle, s nimiž se princ Harry spřátelil u příležitosti charitativní sportovní soutěže Invictus Games pro vojenské veterány. A díky Michelle se Harry také seznámil s Meghan.

Nakonec tedy mezi 600 pozvanými hosty budou pouze lidé, kteří mají osobní vztah s milujícím se párem. Kdo jsou ti nejznámější?

... ČÍST VÍCE

Tagy: