reklama
CNN Prima News Windsor

Windsor

Výpis příspěvků ke štítku „Windsor“

Princ Harry se utrhl na bratra kvůli milované Meghan. Kdo si sakra myslíš, že jsi?

29. listopadu 2021 23:42

Příbuzní prince Harryho nebyli nadšení z jeho nastávající manželky Meghan od samého začátku. Odhaluje to nová kniha Bratři a manželky: Pohled do soukromých životů Williama, Kate, Harryho a Meghan. Jeho rychle se rozvíjející románek s americkou herečkou zpochybnil vévodův bratr princ William krátce před jejich zasnoubením. Mezi bratry pak vznikla roztržka.

Naděje na návrat Harryho a Meghan utnuli služební. Věci ze sídla vystěhovali do skladu

30. července 2021 07:46

Princ Harry udělal definitivní tečku za svým životem ve Velké Británii, když se rozhodl požádat služebné o vyklizení svého domova ve Frogmore Cottage. Při příští návštěvě královského sídla si tak bude muset se svou ženou Meghan zarezervovat ubytování v některém z londýnských hotelů. Informovala o tom britská média.

Strach o královnu Alžbětu. Po smrti Philipa se množí útoky na její panství

3. května 2021 07:16

Britská policie zatkla na královských pozemcích hradu Windsor dva vetřelce. Muž se ženou přelezli plot a nepozorovaně se procházeli na královském pozemku nedaleko objektu Royal Lodge, ve kterém bydlí princ Andrew a v jehož okolí královna Alžběta II. často chodí na procházky nebo se projíždí na koni. Jde o další velké pochybení stráže v jednom týdnu.

Tomský: Na Harryho jsou všichni stále naštvaní. Proto odjel před narozeninami Alžběty

21. dubna 2021 10:45

Královna Alžběta II. slaví ve středu 95. narozeniny. Tradičně se 21. dubna koná soukromý oběd ve Winsdoru, kterého se účastní členové královské rodiny, na fotografii však tentokrát bude chybět princ Harry. „Je to obrovský vnitřní skandál rodiny. Proto ve Velké Británii nezůstal,“ uvedl publicista Alexander Tomský v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS.

Polonahá aktivistka narušila loučení s princem Philipem. Ženě teď hrozí vězení

20. dubna 2021 09:03

Velký poprask vzbudila v sobotu nedaleko hradu Windsor žena, která si svlékla tričko a polonahá běžela ulicí před zraky Britů truchlících za prince Philipa. Policie později narušitelku identifikovala jako ekologickou aktivistku Marissu Scottovou a obvinila ji z trestného činu obtěžování. Ženu čeká soud, v případě prokázání viny může skončit i ve vězení.

reklama