VIDEO: Muž ukradl i dětský batůžek!

Ukradl dětský batůžek (Zdroj: PČR)

Pořádnou dávkou drzosti se na konci ledna prezentoval dosud neznámý pachatel, který se v brněnských Maloměřicích dostal do rodinného domu. Nejprve se v dopoledních hodinách toulal po brněnských uličkách, přičemž ho náhle zaujalo obydlí šestatřicetiletého muže. Obezřetně přistoupil ke vchodovým dveřím a jen několik málo vteřin mu stačilo, aby se zručný darebák dostal dovnitř.

V předsíni už pak bral všechno, co mělo větší hodnotu, přičemž ho nejvíce zajímaly především bundy a tašky. Se snadno získanou kořistí se však zloděj jen tak nespokojil, tak asi proto navíc jako bonus ukradl malému chlapečkovi jeho dětský školní batůžek. Způsobená škoda není sice velká, ale i tak lehce převyšuje částku 6 tisíc korun.

Už několik týdnů policisté z obvodního oddělení Brno-sever pátrají po neznámém pobertovi, který byl naštěstí při činu zaznamenán kamerou. Pomozte tedy policistům najít šikovného zloděje, kterému v případě dopadení hrozí trestní stíhání za trestné činy krádež a porušování domovní svobody. Víte, o koho se jedná? Máte k němu jakékoliv informace? Ozvěte se na policejní tísňové lince policie 158, využít můžete i naši Krimilinku.