VIDEO: Osobní vůz zranil dnes v Liberci dvě děti, jedno z nich vážně

Vůz srazil dvě děti (Zdroj: Robert Satran)

Dvě děti zranil dnes odpoledne osobní vůz v Liberci. Jedno z dětí utrpělo těžké zranění. Ve vážném stavu bylo napojeno na plicní ventilaci a vrtulník ho přepravil na specializované pracoviště v Motole. Druhé dítě bylo zraněno lehce. ‚‚Auto jsme zajistili a jeho stav bude zkoumat soudní znalec,“ uvedla Vladimíra Šrýtrová, mluvčí policie ČR v Liberci.

Zřejmě špatně zabržděné auto dnes odpoledne srazilo dvě děti v Liberci. Jedno vážně zraněné malé dítě vrtulník záchranné služby převezl do pražské nemocnice v Motole. Další dítě odvezli záchranáři sanitkou na pozorování do liberecké nemocnice. Podle prvotního vyšetřování policie byla zřejmě příčinou nehody nedbalost řidiče, který vystoupil ze svého vozu a přitom ho dostatečně nezajistil proti rozjezdu.

Auto se dalo do pohybu a srazilo dvě děti, které se pohybovaly na chodníku. „Auto jsme zajistili a jeho stav bude zkoumat soudní znalec,“ uvedla Vladimíra Šrýtrová, mluvčí policie ČR v Liberci. Policie se o nehodě dozvěděla od záchranné služby, ta na místo v liberecké čtvrti Doubí vyrazila krátce před třetí odpoledne.