VIDEO: Romantický zloděj aneb Loupežné přepadení květinářství!

Hledaný muž

Loupežné přepadení (Zdroj: PČR)

Policisté pátrají po muži, který včera kolem 22. hodiny přepadl prodavačku v květinářství na Praze 8. Pokud muže poznáváte, neváhejte kontaktovat bezplatnou linku 158.

Muž si pod pohrůžkou násilí a nože, který vytáhl na prodavačku, odnesl finanční hotovost uloženou v pokladně a z místa utekl pryč. Kriminalisté na základě šetření zjistili, že se s největší pravděpodobností jedná o stejného muže, který v úterý přepadl v Praze na Proseku osmdesátiletého seniora. K přepadení došlo v okamžiku, kdy poškozený vcházel do domu. Muž k němu přistoupil zezadu a snažil se mu z ruky vytrhnout příruční tašku, kterou měl přes rameno. I přesto, že se senior bránil, mu pachatel sáhl do tašky, ze které vytáhl peněženku s finanční hotovostí.

Kriminalistům se podařilo zjistit, že se obou loupežných přepadení s největší pravděpodobností dopustil pětačtyřicetiletý muž, po kterém je již vyhlášeno celostátní pátrání.

V případě, že víte, kde se tento muž nachází, či znáte místo, kde by se mohl pohybovat, informace prosím neprodleně předejte policistům na tísňové lince 158. V žádném případě se jej nesnažte zadržet, jelikož může být nebezpečný!