VIDEO: Rozbil zastávku, s občankou se šel přiznat

Rozbil zastávku, s občankou se šel přiznat ZDROJ: MP Brno

Chyby děláme všichni. Mladý muž se ke svému zkratu ale postavil čelem. Poté, co údajně rozbil zastávku v Řezáčově ulici v Brně, šel se s občanským průkazem v ruce přiznat řidiči trolejbusu.

Špatné svědomí přimělo o víkendu třiadvacetiletého muže, aby se šel hned po svém činu přiznat. Strážníkům, které přivolal udivený dispečer dopravního podniku, hned po příjezdu hlásil, že ve vzteku prokopl dvě skleněné tabule v přístřešku na zastávce.

Podobná slova od něj podle dispečera slyšel o několik minut dříve i řidič trolejbusu, čekající na plánovaný odjezd svého spoje. Mladík za ním přišel s občanským průkazem v ruce a vše na sebe prozradil. Hlídka viděla, že dvě skleněné tabule jsou skutečně rozbité a podezřelý muž sám nabídl vysvětlení. Po bujarém večeru cestou do práce usnul a neplánovaně se probudil až v Komíně, což mu zkomplikovalo život a silně ho to rozčílilo. Když vystoupil z nočního autobusu, do skleněných výplní proto kopnul, ale hned toho litoval.

Strážníkům se za svoje chování omlouval a zdůraznil, že škodu má v úmyslu uhradit. Přivolaná hlídka státní policie vyloučila spáchání trestného činu a strážníci proto případ předali k projednání ve správním řízení pro podezření z majetkového přestupku.

Tagy: