reklama
CNN Prima News vandalismus

vandalismus

Výpis příspěvků ke štítku „vandalismus“

Dělají si fotky a při tom ničí památky. Restaurátoři zámku u Slavkova jsou zoufalí

Vandalové a nezodpovědní turisté ničí historické sochy v areálu slavkovského zámku. Spousta z nich tak podle správců činí nevědomky ve snaze ukořistit co nejlepší fotku. Radní města jsou zoufalí, proto už posilují hlídky městské policie. Přemýšlí i o zavedení kamerového systému. V krajním případě hrozí úplné odstranění soch z veřejných míst.

Pivovar spjatý s hnutím Chcípl PES posprejoval vandal. Restauratér vypsal odměnu

Budovu a vůz pivovaru Malý Janek v Jincích, které provozuje jeden z představitelů hnutí Otevřeme Česko – Chcípl PES Jiří Janeček, kdosi posprejoval vulgárními a dehonestujícími výroky či kresbami. Sám restauratér redakci CNN Prima NEWS řekl, že akci považuje za útok kvůli jeho politické aktivitě a že cílem pachatele bylo poškodit politické hnutí. Janeček dokonce na sprejera vypsal odměnu.

Kdo je šaman z Kapitolu? Trumpův přiznivec a šiřitel konspirací zaujal svět

Středeční události ve Washingtonu obletěly celý svět, který s napětím sledoval bezprecedentní chování příznivců prezidenta Donalda Trumpa. Ti totiž navzdory policistům vtrhli do Kapitolu, tedy sídla obou komor Kongresu, kde se snažili dostat k zákonodárcům, a budovu zdemolovali. Jeden z demonstrantů zaujal světová média především svojí vizáží. Oblečen byl totiž pouze do kalhot a přes hlavu měl kožešinu s rohy.

reklama