reklama
CNN Prima News vandalismus

vandalismus

Výpis příspěvků ke štítku „vandalismus“

Poničená výstava a desetitisícové škody. Policie v Písku zadržela podezřelé vandaly

18. září 2021 15:48

Písecká městská policie zajistila v noci na sobotu skupinu mladíků, kteří podle ní zničili velkoformátové panely výstavy s názvem Voda a civilizace. Způsobili tím škodu v řádech desítek tisíc korun. Na případu kromě strážníků pracují i kriminalisté. Novináře o tom ve zprávě informoval jihočeský policejní mluvčí Jiří Matzner.

Opilí mladíci řádili u Národního divadla. Jeden z nich se předváděl i před strážníky

17. srpna 2021 17:03

Skupinka mladých lidí si udělala „mejdan“ na piazzettě Národního divadla. Neváhali použít nejen stavební materiál, ale také mobilní toaletu a kamenný obklad jednoho z pilířů Nové scény. Na jejich řádění upozornil strážníky kolemjdoucí a dokonce je přímo v akci natočil na mobilní telefon. Jeden z mladíků nechtěl přestat ani po příjezdu městské policie.

Dělají si fotky a při tom ničí památky. Restaurátoři zámku u Slavkova jsou zoufalí

23. července 2021 06:37

Vandalové a nezodpovědní turisté ničí historické sochy v areálu slavkovského zámku. Spousta z nich tak podle správců činí nevědomky ve snaze ukořistit co nejlepší fotku. Radní města jsou zoufalí, proto už posilují hlídky městské policie. Přemýšlí i o zavedení kamerového systému. V krajním případě hrozí úplné odstranění soch z veřejných míst.

reklama