reklama
CNN Prima News Romana Navarová
Romana Navarová

Romana Navarová

editorka CNN Prima News

V médiích pracuje již 22 let jako rozhlasová moderátorka, a 11 leté zkušenosti s onlinem jako reportérka a videoeditorka teď zúročuje na CNN Prima news.

Nejnovější příspěvky autora

Další příspěvky autora

Mezi Izraelem a Pásmem Gazy pokračuje ostřelování. Zemřelo už nejméně 40 lidí

Mezi Izraelem a Pásmem Gazy ve středu pokračovaly boje, které si od pondělí vyžádaly nejméně 40 mrtvých, z toho 35 v Palestině. V Tel Avivu se brzy ráno rozezněly sirény, skupina Hamás předtím oznámila, že k Izraeli vysílá přes 200 raket v odpověď na izraelské nálety na obytné domy, napsala agentura AFP. Na 100 raket na izraelské území vyslal i Islámský džihád.

Řidič v osobním autě ve vysoké rychlosti najel do lidí u mladoboleslavské Škodovky

Aktualizováno

K velmi vážné nehodě došlo v úterý před 22. hodinou přímo na jedenácté bráně automobilky Škoda Auto. Řidič v osobním autě tam ve vysoké rychlosti najel do davu lidí. Vozidlo následně zdemolovalo i část brány. Počet zraněných není jistý, podle policie byli tři, záchranáři evidují dva, podle mluvčí automobilky Škoda Auto Kamily Biddle šlo dokonce o čtyři zaměstnance automobilky. Pravděpodobnou příčinou byla podle policie zdravotní indispozice řidiče. Vyloučila, že by muž byl pod vlivem alkoholu či drog.

reklama