CNN Prima News Romana Navarová
Romana Navarová

Romana Navarová

editorka CNN Prima News

V médiích pracuje již 22 let jako rozhlasová moderátorka, a 11 leté zkušenosti s onlinem jako reportérka a videoeditorka teď zúročuje na CNN Prima news.

Nejnovější příspěvky autora

Obří razie v Praze. Detektivové zasahují na magistrátu, dopravním podniku a VZP
Praha

Obří razie v Praze. Detektivové zasahují na magistrátu, dopravním podniku a VZP

Policie zasahuje na několika místech v Praze. Detektivové Národní centrály proti organizovanému zločinu pracují mimo jiné na pražském magistrátu a v dopravním podniku. Informaci pro CNN Prima NEWS potvrdil mluvčí magistrátu Tadeáš Provazník. Policisté mimo jiné prohledávají kancelář náměstka primátora Petra Hlubučka (STAN). Podle webu iDNES.cz se razie točí kolem podnikatele Michala Redla, který má mít vazby na hnutí STAN.

Další příspěvky autora

V Modřanech se desítky lidí otrávily plynem. Kotel zřejmě neměl revizi, odhaduje policie

Aktualizováno

V pražských Modřanech se v sobotu v noci otrávilo přes 30 lidí včetně dětí oxidem uhelnatým. Na Twitteru to uvedla Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy, jež kvůli otravě aktivovala traumatologický plán využívaný při hromadných neštěstích. Dvacet sedm lidí zdravotníci převezli do pražských nemocnic. Incidentem se teď zabývá policie.

To vám vakcína zdegenerovala jazyk? Šéf lékařské komory Kubek čelí útokům antivaxerů

Prezident České lékařské komory (ČLK) Milan Kubek čelí slovním útokům a výhrůžkám z řad odpůrců očkování. Ti podle něj cílí i na jeho rodinu a děti. Naposledy ho dvojice antivaxerů „přepadla“ na poliklinice, kde působí. Počastovali ho nadávkami a označili ho mimo jiné za „zaprodance“, Kubek na jejich ataky nijak nereagoval. Nyní CNN Prima NEWS řekl, že takové chování nemá obdoby a smířit se s ním nehodlá.