CNN Prima News Romana Navarová
Romana Navarová

Romana Navarová

editorka CNN Prima News

V médiích pracuje již 22 let jako rozhlasová moderátorka, a 11 leté zkušenosti s onlinem jako reportérka a videoeditorka teď zúročuje na CNN Prima news.

Nejnovější příspěvky autora

Počasí

Noční bouře potrápily Česko. Padaly stromy, domácnosti jsou bez proudu, vlaky nejezdí

 • Aktualizováno
 • Velmi silné bouřky, které se v sobotu večer a v noci vyskytovaly na jihu a severovýchodě Česka, zaměstnaly hasiče i energetiky. Hasiči zaznamenali v souvislosti s bouřkou více než tisícovku výjezdů. Omezené dodávky elektřiny mělo ráno přes 30 tisíc odběratelů, nejvíce v Jihočeském, Moravskoslezském a Olomouckém kraji. Zemědělskému družstvu z Kokor na Přerovsku poničila bouřka doprovázená silným větrem a deštěm zhruba desetinu rozlohy chmelnic, škoda je odhadována nejméně na 25 milionů korun. Popadané stromy komplikovaly i provoz na železnici.

  Další příspěvky autora

  Obří razie v Praze. Detektivové zasahují na magistrátu, dopravním podniku a VZP

  Policie zasahuje na několika místech v Praze. Detektivové Národní centrály proti organizovanému zločinu pracují mimo jiné na pražském magistrátu a v dopravním podniku. Informaci pro CNN Prima NEWS potvrdil mluvčí magistrátu Tadeáš Provazník. Policisté mimo jiné prohledávají kancelář náměstka primátora Petra Hlubučka (STAN). Podle webu iDNES.cz se razie točí kolem podnikatele Michala Redla, který má mít vazby na hnutí STAN.

  V Modřanech se desítky lidí otrávily plynem. Kotel zřejmě neměl revizi, odhaduje policie

  Aktualizováno

  V pražských Modřanech se v sobotu v noci otrávilo přes 30 lidí včetně dětí oxidem uhelnatým. Na Twitteru to uvedla Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy, jež kvůli otravě aktivovala traumatologický plán využívaný při hromadných neštěstích. Dvacet sedm lidí zdravotníci převezli do pražských nemocnic. Incidentem se teď zabývá policie.

  To vám vakcína zdegenerovala jazyk? Šéf lékařské komory Kubek čelí útokům antivaxerů

  Prezident České lékařské komory (ČLK) Milan Kubek čelí slovním útokům a výhrůžkám z řad odpůrců očkování. Ti podle něj cílí i na jeho rodinu a děti. Naposledy ho dvojice antivaxerů „přepadla“ na poliklinice, kde působí. Počastovali ho nadávkami a označili ho mimo jiné za „zaprodance“, Kubek na jejich ataky nijak nereagoval. Nyní CNN Prima NEWS řekl, že takové chování nemá obdoby a smířit se s ním nehodlá.