VIDEO: Trump má problém! Záběry televize NBC ho usvědčují ze lži

Video NBC usvědčuje Trumpa ze lži

Televize NBC zveřejnila záběry Trumpa s Epsteinem (ZDROJ: AP/NBC)

Americký prezident Donald Trump tvrdí, že s finančníkem Jeffrey Epsteinem žádní kamarádi nebyli. Toho už brzy čeká soud kvůli sexuálnímu zneužívání nezletilých dívek. Televize NBC zveřejnila archivní video z roku 1992, na němž je jasný důkaz. Trump hostí Epsteina ve svém floridském sídle Mar-a-Lago. Společně se kochají krásou mladých roztleskávaček a hodnotí jejich půvaby.

Na videu z listopadu 1992, které NBC našla ve svém archivu, Trump v Mar-a-Lago vítá trojici přicházejících hostů a mezi nimi i Epsteina. Spolu pak hovoří a sledují tančící dívky. V určitý okamžik se Trump k Epsteinovi nakloní, ukazuje na parket k ženám a něco mu sděluje. "Koukni na ni, na tu vzadu. To je kočka," řekl podle NBC Trump Epsteinovi.

Trump také hned Epsteina upozornill na kamery a řekl mu, že to je NBC. Televizní štáb v jeho vyhlášené rezidenci natáčel pořad o životním stylu. Trump byl tehdy čerstvě rozvedený s Ivankou, českou rodačkou. Na velkolepou párty byly pozvány roztleskávačky týmu Buffalo Bills, se kterými Trump divoce tančil.

Video končí záběrem z oválné pracovny Bílého domu. "Znal jsem ho jako každý v Palm Beach," řekl před týdnem Trump o Epsteinovi s odkazem na město Palm Beach, kde leží Trumpova i Epsteinova rezidence. "Jeho fanoušek jsem nebyl," dodal prezident.

Americký finanční poradce a filantrop do vědy Epstein, který se vedle Trumpa stýkal i s někdejším demokratickým prezidentem Billem Clintonem či britským princem Andrewem, byl už v roce 2008 v rámci dohody s obžalobou odsouzen za sexuální zneužívání na 18 měsíců. Odpykal si z nich 13, s tím, že mohl ve dne pracovat ve své kanceláři a ve věznici jen přespávat.

Více k Jeffreymu Epsteinovi jsme psali v komentáři "Dívenky, sex, politici, vydírání a špionáž".

Tagy: