reklama

Jsi jako raketa dlouhého doletu, přáli Žilkové k šedesátinám přátelé. Slavila prací

Herečka Veronika Žilková oslavila své 60. narozeniny. A jelikož má energie dostatek, skloubila narozeninovou party, práci i křest své biografie. A pozvala řadu přátel, rodinu i kolegy. Mezi hosty chyběl už jen její manžel Martin Stropnický. Oslavenkyně v pořadu Showtime prozradila, že plány měla úplně jiné.

reklama

Pravý věk by známé herečce Veronice Žilkové tipoval jen málokdo. Skvěle vypadá a energie má na rozdávání. Sama si prý připadá na pětadvacet, a aby si tenhle pocit nekazila, vyhýbá se zrcadlům. „Nedívám se do nich, pak si totiž uvědomím, kolik mi je,“ zavtipkovala žena, která tuto sobotu oslavila 60. narozeniny. „Nyní máme čas zrání a podzimu, to je nejkrásnější období, a tak mám jediné přání, aby všechno zůstalo tak, jak je,“ prozradila Žilková.

Slavila prací. Narozeninovou party uspořádala už v pátek v Divadle u Hasičů, kde odehrála představení Čarodějky v kuchyni a pokřtila svoji novou autobiografii.

Raketa dlouhého doletu

„Původně jsem měla odletět na narozeniny za Martinem, ale měla jsem natáčení, a tak se mi oslava v Izraeli zhatila. Napadlo mě, že bych to všechno mohla spojit s představením a křtem biografie o mém životě. Hrozně jsem si přála, aby mě bulvární novinářky neroztrhaly,“ řekla Žilková, kterou nyní můžete vidět v seriálu TV Prima Hvězdy nad hlavou a objeví se i v seriálu Polda. Žilková prožila v Izraeli téměř dva roky. Její manžel Martin Stropnický tam působí coby velvyslanec.

Na oslavu pozvala rodinu, spoustu přátel a také kolegů. „Přeju ti, aby ses dožila 70 let v takovém zdraví, jaké mám já,“ popřála herečka Dana Homolová. „Veroniko, vydrž mi! Náš kolega říká, že jsi raketa středního doletu, ale ty jsi raketa delšího doletu, drž se,“ doplnila herečka Michaela Dolinová.

Žilkové poblahopřál i její nevlastní syn Matěj Stropnický. „Chtěl bych vypadat jako Veronika, až mi bude 60 let. Strhnout lidi z jeviště, mít tolik energie a mít kolem sebe kupu lidí, kteří mě mají rádi,“ popsal Stropnický.

Tagy:

Hlavní zprávy

Číšník kontroloval u hostů bezinfekčnost, šéf ho chce vyhodit. Neplatí vás vláda, řekl mu
Koronavirus

Číšník kontroloval u hostů bezinfekčnost, šéf ho chce vyhodit. Neplatí vás vláda, řekl mu

Zvláštní pracovní spor řeší číšník jedné pivnice v Hradci Králové. Tvrdí, že ho zaměstnavatel nutí ukončit pracovní poměr kvůli tomu, že na začátku listopadu kontroloval u hostů dodržování hygienických opatření. Přestože to bylo v souladu s platnými nařízeními, měl tím údajně podnik připravit o zisk. Vedení hotelu se k tomu odmítá jednoznačně vyjádřit.

Kolář: Konflikt Ruska s Ukrajinou? Česko si stranu už vybralo, nemůžeme jednat samostatně
360°

Kolář: Konflikt Ruska s Ukrajinou? Česko si stranu už vybralo, nemůžeme jednat samostatně

Ve sporu mezi Ruskem a Ukrajinou má Česká republika podle místopředsedy sněmovního výboru pro evropské záležitosti Ondřeje Koláře (TOP 09) jasně přidělenou stranu. „Česko si nemusí vybírat, máme vybráno. Jsme součástí NATO a Evropské unie (EU). Není to o tom, že si budeme házet kostkou a říkat, ke komu se přikloníme,“ uvedl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Tati, proč si nemůžu jít hrát ven, když je mi dobře? Děti nechápou nutnost karantény

Čtrnáctidenní karanténa může být v případě nakažení covidem dlouhá pro každého z nás, ještě delší a nepochopitelnější je ale pro ty nejmenší děti –⁠ zvlášť, pokud se cítí naprosto zdravě. Své o tom ví malý Jáchym z Prahy, který si v posledních týdnech prošel nákazou koronavirem. Redakci CNN Prima NEWS se se zkušeností svěřil jeho otec.

Arnold Schwarzenegger v bizarní vánoční reklamě. Připomněl, že má doma opravdový tank

Terminátor, John Matrix či barbar Conan. Hollywoodský herec, kulturista a bývalý kalifornský guvernér Arnold Schwarzenegger je známý především jako drsňák z akčních filmů. Hráče počítačových her ale překvapil i zmátl svou přítomností ve vánoční reklamě pro on-line titul World of Tanks. Spolupráci s vývojáři posléze vysvětlil na sociálních sítích – sám je prý velký fanda vojenské techniky. Připomněl, že doma má funkční tank, se kterým už v minulosti „pro radost“ přejížděl vraky aut či nábytek.

Juchelka: Pozitivní motivace někdy nefunguje. Nedělejme z povinného očkování politikum

Pozitivní motivace k očkování příliš nefunguje, proto mnohé země plánují povinné očkování, řekl poslanec za hnutí ANO Aleš Juchelka. Reagoval tak na záměr budoucí vlády zrušit vyhlášku o povinné vakcinaci. Předsedkyně lidoveckého senátorského klubu Šárka Jelínková ale tento krok obhajuje – společnost podle ní není na plošné očkování připravena, uvedla v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Chlapec, který zemřel s covidem, měl i další onemocnění. Co o tragickém případu víme?

Chlapec, který v Ostravě zemřel s covidem, by za pár dní oslavil třetí narozeniny. Podle informací CNN Prima NEWS měl další chronické onemocnění, patřil tak do rizikové skupiny. Takovým pacientům lze pro zmírnění nemoci podávat monoklonální protilátky, ovšem až od 12 let, dodal Zdeněk Zíma z Odborné společnosti praktických dětských lékařů.

Diplomatický bojkot olympiády v Pekingu. USA viní Čínu z porušení lidských práv

Na zimní olympijské hry v Pekingu se příští rok nevypraví žádní představitelé vlády USA. Diplomatický bojkot her v pondělí oznámila mluvčí Bílého domu Jen Psakiová, která rozhodnutí odůvodnila porušováním lidských práv v Číně. Cílem opatření je naznačit Pekingu, že nemůže pokračovat ve svém současném kurzu. Vláda prezidenta Joea Bidena tím vyjádřila podporu americkým sportovcům, kteří na hry pojedou. Trestat je zákazem účasti by podle Bílého domu nebylo správné

reklama

Domácí zpravodajství

Děsivé pondělí: Hasiči vyjížděli ke třem pádům do studny i šachet. Jeden skončil tragicky

Nepříjemnou statistiku si v pondělí 6. prosince připsali hasiči ze Středočeského kraje. Během jediného dne vyjížděli hned ke třem totožným událostem – vyprošťování osob po pádu do hloubky. Hned první akce však skončila tragicky, muž po pádu do desetimetrové hluboké studny svým zraněním podlehl. Další dvě osoby, kdy jedna spadla do šachty při výkopové práci a druhá do výtahové šachty, byly převezeny do nemocnice.

reklama