reklama

Zuzana Drnek spáchala sebevraždu. Hvězda z Prostřeno! se oběsila ve vlastním fitku

Dvakrát účinkovala v pořadu Prostřeno!, také se živila jako kondiční trenérka. Zuzana Drnek (†35) spáchala sebevraždu, když se oběsila ve svém vlastním fitness studiu. Mnozí spekulují, že si vzala život kvůli tomu, že prohrála spor s manželem o svěření dvou dcer do péče.

reklama

Zuzanu Drnek, kterou diváci televize Prima mohou znát z pořadu Prostřeno!, nalezl její zaměstnanec oběšenou v jejím vlastním fitku. I když na televizních obrazovkách působila usměvavě, v soukromém životě ji provázely problémy.

Otce svých dcer vinila z toho, že si zlost z rozchodu vybíjí právě na dvou dcerách. „Děti patří k mámě, a ne k tátovi, který je rozhazuje po babičkách,“ napsala v říjnu na svůj facebookový účet. Rozvádět se začali po narození druhé dcery. Spor o svěření dcer do péče nakonec Drnek prohrála, což mohlo vést k následné sebevraždě.

Nejlepší víkendy jsou s dětmi❤️ Úžasné děti, milující přítel a vesnice - víkend plný klidu pohody a legrace. Děti patří...

Posted by Zuzana Drnek Bodywraps on Sunday, October 18, 2020

„Kriminalisté prověřují okolnosti tragického úmrtí, ke kterému došlo v jednom z objektů v Českomoravské ulici. Podle prvotních informací zjištěných na místě události nestojí za smrtí cizí zavinění. S ohledem na rodinné příslušníky se nebudeme k celé věci dále vyjadřovat,“ řekl mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Podnikatelka a trenérka se v pořadu Prostřeno! objevila hned dvakrát, nejdříve v řadovém dílu a následně v epizodě šampionů, kteří už jednou vyhráli.

K tématu

Tagy: děti manžel sebevražda Prostřeno! spor fitness Zuzana Drnek fitko

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Praktičtí lékaři budou očkovat bez ohledu na rezervace. Každý 10 pacientů denně

Praktičtí lékaři budou očkovat bez ohledu na rezervace. Každý 10 pacientů denně

S příchodem vakcíny od společnosti AstraZeneca, kterou budou moci využívat také praktičtí lékaři, by se mohlo očkování českého obyvatelstva značně urychlit. Očkovací strategie totiž počítá s tím, že by proočkovali až deset pacientů denně, tedy přibližně 50 tisíc dohromady. Zapojení praktických lékařů, kteří si budou sami obvolávat své pacienty, však nebrání tomu, aby se lidé přihlašovali do centrálního rezervačního systému, jelikož si svoji rezervaci budou moci kdykoliv zrušit.

Komentář: Loprais a spol. by zasloužili sexistické prasátečko. Kamenování ale ne
Jízdní řád očkování aneb Kdy se dostane řada právě na vás
ČSSD chce pro důchodce další rouškovné. Jen nakupují hlasy, kritizuje Kalousek
reklama
reklama
Piráti jako hlavní Babišův rival. Hádky, osočování a výpady jsou stále častější

Politika

Domácí zpravodajství

Ani do konce února nenaočkujeme všechny rizikové. Nemáme čím, říká hejtmanka Pecková
Britská mutace koronaviru je v Česku. Jaké představuje nebezpečí?
Další články
reklama
reklama