reklama

Nejhorší obavy se potvrdily: Andreu našli v sudu s kyselinou. Exmanžela prozradila náhoda

Odvedla svého syna do školy a od té doby ji nikdo neviděl. Slovenská policie po nezvěstné Andree Vlčekové pátrala pět let. Nečekaný zvrat přinesl až letošní červen. Tělo ženy našli kriminalisté v sudu s kyselinou. Únos matky dvou dětí si objednal její bývalý manžel.

reklama

Andreu Vlčekovou měli podle policie unést před školkou v Hlohovci 13. prosince 2016. Městské kamery zachytily nejen auto, ve kterém ji měli únosci převážet, ale i další doprovodné vozidlo. Od té doby matku dvou dětí nikdo neviděl.

Po čtyřiatřicetileté ženě pátrala policie, přátelé i její rodina. Bohužel marně. Sud s kyselinou a ostatky jejího těla objevili kriminalisté na hospodářském pozemku ve Veľkých Ripňanoch až letos v červnu. Na místě se nacházel i Andrein bývalý manžel Miroslav Vlček.

Podle informací TV Markíza policisté našli její tělo zcela náhodně. Při prohlídce objektu měl exmanžel zesnulé značně znervóznět. Policisté si toho všimli a následně objevili pod schody objemný plastový sud. Když z něj muži zákona sundali víko, vyvalil se na ně nesnesitelný zápach. Jeho obsah pak kriminalisté poslali na komplexní analýzu. Ukázalo se, že se v sudu nacházely ostatky pohřešované Vlčekové.

K únosu se již přiznal Vojtěch Olé, kterého soud poslal na šest let a osm měsíců do vězení. Do trestné činnosti byli zapleteni i další muži. Mezi nimi i Josef Pétera, který byl již propuštěn na svobodu.

Vlčekovi soud udělil 12 let vězení. Za mřížemi přitom už nějakou dobu strávil. Andrea zmizela jen měsíc poté, co byl Vlček propuštěn na kauci. Jeho manželka proti němu nejenže svědčila, ale i rozprodala majetek, který na ni Vlček před odchodem do vězení přepsal. Muž pak měl své exmanželce vyhrožovat pomstou.

Tagy:

Hlavní zprávy

Nejhorší sexuální predátor. Zpěvák R. Kelly zneužíval a vydíral nezletilé, rozhodl soud
USA

Nejhorší sexuální predátor. Zpěvák R. Kelly zneužíval a vydíral nezletilé, rozhodl soud

Jeho píseň „I Believe I Can Fly“ se stala celosvětovým hitem, zpěvák R. Kelly s ní však před publikem zřejmě ještě dlouho nevystoupí. Federální soud v New Yorku totiž po šestidenním procesu rozhodl, že je vinen ve všech bodech obžaloby v případu vydírání a sexuálního zneužívání. A to jak mladých žen, tak nezletilých dívek. Advokátka tří obětí Gloria Allredová ho označila za nejhoršího sexuálního predátora, s jakým se kdy setkala.

Sledujte předvolební debatu Speciál 360°: Jak se staví k migraci ODS a Piráti?

Hrozí Evropě další velká migrační vlna? Jak se na ni připravit? A nakolik je dění v Afghánistánu bezpečnostním rizikem pro západní svět? To vše bude tématem další předvolební superdebaty na CNN Prima NEWS. Tentokrát budou ve speciálu 360°: Hlas lidu diskutovat Jana Černochová (ODS), Jan Lipavský (Piráti), Robert Šlachta (Přísaha) a Libor Vondráček (Trikolora Svobodní Soukromníci). Debatu můžete sledovat 29. září od 20:15 na CNN Prima NEWS i přímo zde v článku. Ani v tomto případě nebude chybět divácká anketa.

Krize ve Velké Británii. Na pumpách došly pohonné hmoty, Londýn zvažuje povolání armády

Až 90 procent čerpacích stanic ve velkých britských městech nemá palivo, napsala dnes agentura Reuters. Krizi v dodavatelských řetězcích, kterou způsobil nedostatek řidičů nákladních aut, umocnilo panické nakupování do zásoby. Za nedostatkem řidičů stojí více faktorů, včetně pandemie COVID-19 a odchodu Británie z Evropské unie. Důsledkem jsou výpadky v dodávkách různého zboží, včetně pohonných hmot nebo potravin pro supermarkety.

Divočáci zaplavili ulice Říma. Ve městě hledají potravu, obyvatelé se bojí útoků

Strkají hlavu do odpadků, hledají potravu a zároveň děsí místní obyvatele. Lidé v Říme se potýkají s desítkami divočáků, kteří se producírují po ulicích italské metropole. I když se natáčení zvířat a sdílení videí stalo hitem sociálních sítí, místní jsou hlavně vystrašení, Někteří rodiče se dokonce bojí vodit děti do školky. Ochránci zvířat ale zdůrazňují, že zabíjení divočáků nepřichází v úvahu, lepší je zvíře uspat a odchytit.

reklama

Domácí zpravodajství

Pěstování ředkviček, tři toalety a Babišovy drahoty. Lídři perlili v superdebatě

Lídři osmi nejvýraznějších stran a hnutí se střetli ve speciální předvolební debatě Česko hledá premiéra. Diskuze na CNN Prima NEWS se neobešla bez slovních střetů, osočování z přešlapů a prapodivných analogií. Šéf hnutí ANO Andrej Babiš mával s obálkou časopisu a vykřikoval, kde že je jeho oponent Ivan Bartoš od Pirátů. Předseda hnutí STAN na oplátku připomněl premiérovi „pěstování ředkviček“, lídr koalice Spolu Petr Fiala (ODS) zase korupční skandály z řad ANO. Výběr hlášek z nedělní superdebaty si můžete přečíst níže.

Lituju, že jsem ji nezachránila: Sestra policistky popsala šikanu, která vedla k sebevraždě

Případ sebevraždy jedenatřicetileté policistky Kristýny Litomerické, která skočila z 11. patra poslední den své mise ve Varšavě, stále budí řadu otázek. Podle její sestry Markéry Šubrtové neměla Kristýna sebevražedné sklony, byla energická, veselá a všem se snažila pomoct. Uvedla to v exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS. V něm dále popisuje, co přesně si se sestrou před osudným okamžikem psala a proč podle ní policie selhala. Detailně líčí i šikanu ze strany kolegů na misi, která dospěla až do intimních detailů, jež měly pravděpodobně k sebevraždě vést.

reklama