CNN Prima News Adam Procházka
Adam Procházka

Adam Procházka

správce sociálních sítí

Vystudoval žurnalistiku na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci, od mala ho bavil sport. Po externím působení v Kutnohorském deníku během studií nabíral zkušenosti se sociálními sítěmi, ale i komentováním v rámci nejvyšší futsalové soutěže. Následně působil čtyři roky jako redaktor a editor v deníku Sport a na webu iSport.cz. V CNN Prima NEWS pracuje od května 2022. (adam.prochazka@iprima.cz)

Nejnovější příspěvky autora

Hokej

Pocta Jágrovi: Pittsburgh vyvěsil jeho dres s číslem 68. Největší dík patřil rodičům

Jaromír Jágr se stal čtvrtým českým hokejistou (po Dominiku Haškovi, Milanu Hejdukovi a Patriku Eliášovi), kterého v NHL ocenil klub vyřazením jeho čísla z užívání a vyvěšením dresu pod strop haly. Čerstvě dvaapadesátiletou a stále hrající českou legendu poctili v neděli během slavnostního ceremoniálu v Pittsburghu, kde Jágr číslo 68 proslavil během nejúspěšnějšího období své zámořské kariéry.

MMA

Brichta v bitvě o prozatímní titul KSW padl. Češi předvedli v Liberci TKO i submisi

Životní bitvu má za sebou český MMA zápasník Leo Brichta. Na turnaji KSW 91, který se uskutečnil v Liberci, ale v souboji o prozatímní titul organizace v lehké váze neuspěl. Moldavský protivník Valeriu Mircea ho před úchvatnou kulisou udolal, když ho ve čtvrtém kole porazil technikou škrcení. Brichta tak nevyužil příležitost stát se prvním Čechem, který získá pás organizace.

Další příspěvky autora

Tvrdá rána do slabin ho nezastavila. Gruzínec po výhře ukázal, jak dopadl jeho suspenzor

Halou to jen zahučelo. Promotér a v té chvíli komentátor Ondřej Novotný se dokonce obával, že jde o moment, který může předčasně ukončit vyrovnaný souboj. Řeč je o situaci, k níž došlo na turnaji Oktagon 47 v zápase Amirana Gogoladzeho a Lukasze Siwiece. Tvrdý kop druhého jmenovaného totiž zasáhl rozkrok protivníka, a jak později vyšlo najevo, skončilo to dokonce prasklým suspenzorem. Ani tento fakt Gruzínce nezastavil a připsal si nakonec vítězství na body.

Tak jste českou dvacítku ještě neviděli. Ztratily se jí dresy, situaci vyřešila kuriózně

Hokejová dvacítka má za sebou kuriózní úvod do Turnaje pěti zemí, který se letos koná ve švédském Nyköpingu. Švýcary porazila 5:2, a to v dresech, které jste na hráčích národního týmu ještě určitě neviděli. „Tack för hjälpen Nyköpings,“ stojí na začátku děkovného prohlášení na Twitteru Českého hokeje, v překladu „děkujeme za pomoc Nyköpingu“. Co se přihodilo?