CNN Prima News Adam Procházka
Adam Procházka

Adam Procházka

správce sociálních sítí

Vystudoval žurnalistiku na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci, od mala ho bavil sport. Po externím působení v Kutnohorském deníku během studií nabíral zkušenosti se sociálními sítěmi, ale i komentováním v rámci nejvyšší futsalové soutěže. Následně působil čtyři roky jako redaktor a editor v deníku Sport a na webu iSport.cz. V CNN Prima NEWS pracuje od května 2022. (adam.prochazka@iprima.cz)

Nejnovější příspěvky autora

Tak jste českou dvacítku ještě neviděli. Ztratily se jí dresy, situaci vyřešila kuriózně
Hokej

Tak jste českou dvacítku ještě neviděli. Ztratily se jí dresy, situaci vyřešila kuriózně

Hokejová dvacítka má za sebou kuriózní úvod do Turnaje pěti zemí, který se letos koná ve švédském Nyköpingu. Švýcary porazila 5:2, a to v dresech, které jste na hráčích národního týmu ještě určitě neviděli. „Tack för hjälpen Nyköpings,“ stojí na začátku děkovného prohlášení na Twitteru Českého hokeje, v překladu „děkujeme za pomoc Nyköpingu“. Co se přihodilo?

Další příspěvky autora

Nové informace o neštěstí na Svitavsku: Mezi třemi oběťmi je i učitelka Eva. Přežil jen Daniel

Při tragické dopravní nehodě, která se stala minulý čtvrtek u Koclířova na Svitavsku, zemřela i oblíbená učitelka Eva R. ze základní školy ve Stropkově. Spolu s ní zraněním podlehli dva muži. Podle deníku Pluska.sk vyhasly životy tří lidí ze čtyřčlenné posádky auta, které se střetlo s kamionem, během cesty na firemní večírek. Nehodu přežil pouze Evin manžel David R., jenž s vážnými zraněními skončil v brněnské nemocnici.