Adele

Výpis příspěvků ke štítku „Adele“

Britské hudební ceny ovládla zpěvačka Adele. Pořadatelé zrušili kategorie podle pohlaví

9. února 2022 08:12

Britská popová zpěvačka Adele uspěla v letošním ročníku hudební soutěže Brit Awards. Adele si dnes večer odnesla ceny umělkyně roku, písně roku i alba roku. Ocenění pro kapely dostala rocková skupina Wolf Alice. Novinkou letošního ročníku bylo, že organizátoři zrušili kategorie podle pohlaví. Předávání cen se uskutečnilo v londýnské O2 aréně, uvedla britská média.

Známý moderátor se ostře pustil i do Adele: Je rozmazlená primadona, stejně jako Meghan

26. ledna 2022 23:22

Adele se proměnila v rozmazlenou primadonu, která jedná ve stylu Meghan Markleové: Co chce, to dostane. Těmito slovy okomentoval novinář Piers Morgan zpěvaččino rozhodnutí zrušit koncertní šňůru v Las Vegas jen několik hodin před jejím začátkem. Podle něj za tak razantním rozhodnutím nestála pandemie covidu, ale samotná zpěvačka, která se na vystoupení nepřipravila včas.

Zpěvačka Adele zhubla půl metráku. Prozradila, čemu vděčí za svou zázračnou proměnu

8. října 2021 16:29

Během posledních tří let se zpěvačce Adele obrátil život vzhůru nohama. Podařilo se jí zhubnout téměř 50 kilogramů. Za její zázračnou proměnu prý může pravidelné cvičení a krabičková dieta na míru. V listopadovém vydání časopisu Vogue oznámila, že se zamilovala do známého sportovního agenta Riche Paula. Prozradila navíc, co bude obsahovat její nové album.