CNN Prima News agrese

agrese

Výpis příspěvků ke štítku „agrese“

Oběť, nebo agresor? Brutálně zavražděná Patrícia měla sousedy terorizovat, roli hrál alkohol

Představy o domácím násilí vám naruším. Se zavražděnou Patrícií jsem byla neustále ve sporu a psát o ní, že byla milá a ochotná pomoci, je z kategorie sci-fi. Těmito slovy zahájila své svědectví Monika Kozelová, bývalá slovenská poslankyně a sousedka brutálně usmrcené 48leté ženy. Tvrdí, že Patrície, jíž měl vrah vyříznout srdce a další orgány, byla těžká alkoholička, která sousedy terorizovala. Její popis událostí, k nimž v domě, kde obě ženy žily, docházelo, se liší od dalších svědectví. V nich je za agresora popisován partner Jozef, kterého policisté zadrželi.

Agresivní pacient v Ústí zdemoloval recepci psychiatrie. Vytočilo ho, že nesměl na vycházku

Jako kůlnička na dříví vypadala po řádění pacienta recepce psychiatrického oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. Mladého muže prý rozzuřilo to, že ho zdravotníci nechtěli pustit na vycházku. Rozhodl se tak dostat ven za každou cenu. Zklidnil se až ve chvíli, kdy na místo dorazili strážníci. Ti prý do areálu nemocničního zařízení vyrážejí minimálně dvakrát za týden.

Chvíle děsu při dětském americkém fotbale: Rozzuřený otec hráče vytáhl na rozhodčího pistoli

Agresivita rodičů, která úzce souvisí s jejich potomky? Ve Spojených státech takových případů přibývá. Bezpečnostní kamery například zachytily incident, při kterém řidiče školního autobusu napadl otec dítěte z mateřské školy. Vadilo mu, že přijel pozdě. V jiném případě došlo při nevinném dětském zápase v americkém fotbale k potyčce, při níž jeden z otců vytáhl střelnou zbraň.

Nové detaily v případu únosu Soni: Zadržený se živil záchranou druhých, před činem měl volno

Zadrženým v případě brutálního znásilnění 22leté Soni ze Slovenska má být člen záchranného sboru. Ze zařízení, kde pracoval, mizely léky, zvláště diazepam. V posledních dnech před činem se zdál svým kolegům podrážděný, dokonce požádal v zaměstnání o volno. Podle nich měl již dříve problémy s obtěžováním mladých studentek. O detailech případu píše web Noviny.sk.

Bitka na akci komunistů. Došlo na pořezaný krk i údery půllitrem, Konečná přihlížela

Setkání voličů komunistické strany v Třeboni skončilo zásahem policie. Podle webu eXtra.cz příznivci KSČM napadli lidi s protikomunistickými transparenty i samotného redaktora, který posléze zveřejnil video. Všemu měla přihlížet europoslankyně a předsedkyně komunistů Kateřina Konečná. Strana se ale brání, incident prý s nimi neměl nic společného a potyčky se nezúčastnili členové KSČM, nýbrž pracovníci areálu. „Paní vzala půllitr a praštila s ním pronajímatele, čímž mu rozřízla krk. Vypadalo to údajně hrůzostrašně, byl hodně zakrvácený,“ uvedl pro redakci CNN Prima NEWS mluvčí strany Roman Roun.

Útok „bojovníka od Mariupolu“: Dal jí pěstí, pak začal kopat, líčí svědek napadení v Plzni

Dal jí pěstí, pak do ní začal kopat. Tak svědek líčí napadení muže a ženy, k němuž v sobotu došlo v plzeňské čtvrti Bory. Agresorem má být cizinec, který údajně vykřikoval, že je „bojovník od Mariupolu“. Celou děsivou šarvátku měl rozpoutat okamžik, kdy dvojice agresorovi odmítla dát cigaretu. Před soudem ale za brutální napadení neskončí. Na případ jako první upozornil web Krimi Plzeň. Nejedná se přitom o jediný incident na Plzeňsku, který veřejnost šokoval.