reklama
CNN Prima News agrese

agrese

Výpis příspěvků ke štítku „agrese“

Lidé si stále častěji myslí, že se na krizi přiživujeme, tvrdí zdravotníci

Na začátku pandemie Češi zdravotníky obdivovali, v současnosti jim ale čím dál častěji nedůvěřují. Vyčerpaní lékaři se po ročním boji s koronavirem stále více potýkají s agresivním chováním pacientů i kritikou ze strany veřejnosti. Snášet výčitky je pro ně těžké. Zaměstnanci nemocnic ale neztrácejí naději a šanci na zlepšení koronavirové situace vidí zejména v očkování.

Drsná hádka o kuřecí nuggety. Žena nejdříve napadla přítelkyni, pak pokousala policistu

Hodně bizarní incident s nepříjemnými následky pro jednu z hlavních aktérek se odehrál v americkém státě Tennesseee. Spor dvou mladých žen o kuřecí nuggety vyústil v útok 23leté Lillian Barnettové na svoji přítelkyni. Útočnice se neuklidnila ani v policejním voze a své vystoupení zakončila na stanici, když kousla policistu do ruky. Ženu teď čeká soud, informovala stanice WKRN.

Nadýchal téměř 3 promile. Dopadnout opilého řidiče pomohli policisté v civilu

I přesto, že měli volno, neustále sledovali, co se kolem nich děje. Přesně tak se zachovali dva policisté, kteří pomohli dopadnout opilého řidiče. Ten na sebe upozornil nejistou jízdou, kličkováním na silnici a navíc měl vypnutá světla. Dvojice policistů neváhala a hned se za podezřelým vydala. Po několika kilometrech byli úspěšní a s dalšími kolegy šoféra dopadli.

reklama