reklama
CNN Prima News Alexandr Ovečkin

Alexandr Ovečkin

Výpis příspěvků ke štítku „Alexandr Ovečkin“

Dres Pastrňáka jde na dračku. Kdo se v NHL prodává ještě více než bostonské číslo 88?

2. ledna 2022 17:28

I když je ruskému hokejistovi Alexandru Ovečkinovi už 36 let, stále patří mezi nejlepší hráče NHL. A jak se zdá, je tím vůbec nejpopulárnějším. Zámořská soutěž totiž zveřejnila pořadí nejprodávanějších dresů za končící rok 2021 a trikot Washingtonu Capitals s osmičkou a jmenovkou „Ovechkin“ je na samotném vrcholu. Na dračku jde i suvenýr bostonského Davida Pastrňáka, který se vměstnal do elitní desítky.

Pastrňák, Crosby nebo McDavid v Pekingu? Hrozí, že hvězdy NHL na olympiádě nebudou

3. prosince 2021 06:36

Hlasité „hurá“ zaznělo na začátku září snad od každého hokejového fanouška. NHL si plácla s Mezinárodním olympijským výborem (MOV) a na blížících se zimních hrách v Pekingu se měla sejít ta nejlepší hráčská společnost. Zdálo se, že jde o hotovou věc. Jenže poslední týdny vyvolávají obavy, zda se David Pastrňák, Sidney Crosby a další hvězdy ze zámoří do čínské metropole skutečně vydají.

Vzpomínka na poslední český titul. Jágr proti Křovákům a bázlivé oči Honzy Marka

21. května 2021 14:41

Už je to jedenáct let, co se Češi stali naposledy hokejovými mistry světa. Byla to tenkrát prvotřídní senzace, sami hráči triumf nazývali krádeží století. Poprávu, vždyť po strašidelném vstupu do turnaje nikdo nečekal žádnou slávu. Jako novinář jsem byl u toho, s vítězným týmem jsem se dokonce vracel stejným letadlem do Prahy. Dodnes mám z těch vzpomínek husí kůži.

Vaněček si splnil sen. Obří radost, pomohl mi i Ovečkin, říká po premiéře v NHL

19. ledna 2021 19:14

Kdo si počká, ten se dočká. Vítek Vaněček si pět let budoval renomé především v hokejové AHL. Jakožto gólman draftovaný Washingtonem v roce 2014 působil několik sezon v týmu Hershey Bears. Poctivá práce se vyplatila, na začátku nového ročníku debutoval ve věhlasné NHL a nasává nablýskaný svět. „Užívám si každý trénink,“ líčí 25letý novic v bráně Capitals.

reklama