CNN Prima News Amber Heard

Amber Heard

Výpis příspěvků ke štítku „Amber Heard “

Deppova exmanželka zatáhla do sporu i jeho dceru: Brečela a měla záchvat paniky

5. května 2022 16:41

Už čtvrtý týden pokračuje v americkém státě Virginie kolo soudních slyšení v případu Johnnyho Deppa a jeho exmanželky Amber Heardové. U soudu tentokrát vypovídala Heardová, která se do jejich sporu rozhodla zatáhnout i Deppovu dceru Lily-Rose. Exmanželka hollywoodského herce tvrdí, že ji musela odvést z jejich soukromé jachty poté, co jí Depp vyhrožoval smrtí.

Kauza Depp versus Heardová pokračuje. Jsem posedlý pravdou, hlásal herec u soudu

20. dubna 2022 20:34

Manželství hollywoodského páru Johnyho Deppa a Amber Heardové vydrželo 15 měsíců. V roce 2016 odstartovala herečka soudní melu, která trvá dodnes, a během níž muže obvinila z domácího teroru. S odvetou ale přišel i Depp, za urážku na cti a poškození reputace požaduje v přepočtu přes miliardu korun. Jeho exmanželka chce více než 2,5 miliardy korun.

Ostrá slova známého moderátora k Deppovi: Ufňukaní marnotratníci. Lítost si nezasloužíte

14. dubna 2022 17:32

Britský novinář Piers Morgan si servítky nikdy příliš nebral. Pro deník New York Post sepsal sáhodlouhou tirádu, ve které se ostře opřel do bývalého manželského páru Johnnyho Deppa a Amber Heardové. Podle něj jsou to „největší narcisté“, kteří si nezaslouží, aby je lidé litovali. Označil je za „nechutně bohaté a zhýčkané“. Novinář poznamenal, že si dvojice hraje na oběti v době, kdy Ukrajinu sužuje válka a svět pandemie covidu.

Depp už kvůli násilí nebude hrát Grindelwalda. O stovky milionů ale nepřijde

11. listopadu 2020 17:30

Hollywoodský herec Johnny Depp po prohraném soudu skončil i jako Grindelwald ve filmové sérii Fantastická zvířata. Žaloval britský bulvár, který ho označil za násilníka, jenže této nálepky se asi jen tak nezbaví. Soud jeho žalobu zamítl a slova deníku označil za pravdivá. Dobrá smlouva mu ale zajistila celý honorář ve výši zhruba dvou stovek milionů korun.