reklama
CNN Prima News Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger

Výpis příspěvků ke štítku „Arnold Schwarzenegger“

Oscarový herec McConaughey zvažuje kandidaturu na guvernéra Texasu. V průzkumech vede

12. května 2021 08:05

Filmová hvězda a držitel ceny Oscar Matthew McConaughey reálně zvažuje kandidaturu na guvernéra Texasu. Nejspíš by kandidoval jako nezávislý bez podpory tradičních dominantních stran – demokratů a republikánů. Přestože stále svůj záměr definitivně nepotvrdil, nedávný průzkum ho staví nad současného republikánského guvernéra Grega Abbotta.

Zemřel legendární vzpěrač, olympijský vítěz a vzor Schwarzeneggera

13. února 2021 20:00

V 85 letech zemřel legendární ruský vzpěrač Jurij Vlasov. V těžké váze vybojoval v barvách Sovětského svazu zlatou medaili na olympijských hrách v roce 1960 v Římě, o čtyři roky později v Tokiu skončil druhý. Čtyřikrát triumfoval na mistrovství světa a šest titulů získal na evropském šampionátu. Během kariéry také vytvořil 31 světových rekordů.

Trump je nejhorší americký prezident všech dob, prohlásil Arnold Schwarzenegger

11. ledna 2021 07:54

Donald Trump je nejhorším prezidentem Spojených států v dějinách, prohlásil Arnold Schwarzenegger v reakci na středeční útok davu na budovu Kongresu ve Washingtonu. V poselství s názvem Svým americkým spoluobčanům a přátelům na celém světě hollywoodský herec a bývalý republikánský guvernér Kalifornie také vyzval Američany, aby překonali rozdělení své země, informovala agentura DPA.

reklama