CNN Prima News Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger

Výpis příspěvků ke štítku „Arnold Schwarzenegger“

Šéf UFC přináší novou fackovací organizaci a čelí kritice: Jako by to vymysleli 13letí kluci

8. listopadu 2022 10:29

Když herec Will Smith vlepil na letošních Oscarech facku svému kolegovi Chrisi Rockovi, dalo se mluvit o lecčems. O skandálu, ostudě, bizarním zpestření… Nebo také o sportu. Z fackování se stává fenomén, vznikají turnaje – a už i organizace – spočívající v tom, kdo dokáže přirazit dlaň na tvář svého soupeře prudčeji. Do věci je namočený mimo jiné Arnold Schwarzenegger a nově i nejmocnější muž bojových sportů na světě Dana White.

Rambovi je čtyřicet. Hrát ho mohl i Chuck Norris či Terence Hill, nebyl to jen bouchač

22. října 2022 11:48

Před 40 lety měl v amerických kinech premiéru legendární Rambo. Publicista Matěj Svoboda, spoluautor Encyklopedie akčního filmu, v rozhovoru pro CNN Prima NEWS vysvětluje výjimečnost kultovního snímku. Popisuje, proč byl Sylvester Stallone lepší herec než Arnold Schwarzenegger, a také vypráví, jak dopadlo soutěžení dvou velkých rivalů o počet mrtvých padouchů.

Zemřela hvězda z Ano, šéfe! Kuchařským umem okouzlila světové celebrity i Pohlreicha

15. října 2022 16:39

V sedmé řadě oblíbeného pořadu Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem se diváci nechali okouzlit kuchařským umem rakouského rodáka Ludwiga Westermaira. S manželkou Janou léta provozovali restauraci Westy v Hodoníně, i je však dostihla současná ekonomická a energetická krize. Koncem září proto manželé ohlásili konec svého podniku. Nyní přišla další rána – kuchař, který si od Pohlreicha vysloužil nejvyšší počet hvězd, zemřel.

Schwarzenegger: Máme krev na rukou. Skoncujme s ruským plynem a neplaťme Kremlu válku

15. června 2022 17:42

Rusko za první dva měsíce války vypálilo na ukrajinská města 1 300 raket. To ho stálo 7,7 miliardy eur. Evropa však za stejnou dobu zaplatila Rusku 44 miliard eur za dodávky energetických komodit, řekl Arnold Schwarzenegger během svého projevu na šestém Rakouském světovém summitu, který ikona hollywoodských akčních filmů spolupořádá. „Přestaňme s tím. Dlužíme to ukrajinským dětem vyrůstajícím mezi bombami,“ řekl mimo jiné rakouský rodák.

Zabíjíte své sestry a bratry, skončete to. Schwarzenegger natočil dojemný vzkaz Rusům

17. března 2022 18:58

Ikona hollywoodských filmů 80. a 90. let Arnold Schwarzenegger se snaží uplatnit svůj vliv a přispět k ukončení války na Ukrajině. Na sociální sítě umístil srdcervoucí video, ve kterém promlouvá k ruskému lidu, ruským vojákům i Vladimiru Putinovi. „Mým ruským přátelům,“ oslovuje Schwarzenegger Rusy, kteří jsou vystaveni propagandě Kremlu, a proto nemají informace o tom, co se na Ukrajině ve skutečnosti děje.