CNN Prima News Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger

Výpis příspěvků ke štítku „Arnold Schwarzenegger“

Česko má druhého nejsilnějšího hasiče na světě. Pipišovi předával medaili Schwarzenegger

V americkém Columbusu se před 60 tisíci diváky stal druhým nejsilnějším hasičem na světě, osobně mu gratuloval i patron soutěže Arnold Schwarzenegger. Liberecký podpraporčík Jan Pipiš v rozhovoru pro CNN Prima NEWS popisuje nejen setkání se svalnatými legendami na prestižním a v USA ostře sledovaném Arnold Sports Festivalu, ale i zásahy proti požáru v Českém Švýcarsku a po tornádu na Moravě.

Hvězda Terminátora a Bláznivé střely dozářila. Zemřel herec Boen, jeho hlas zněl i v hře WoW

Smutná zpráva obletěla filmový svět v pátek 6. ledna. Ve věku 81 let zemřel hollywoodský herec Earl Boen, oznámil to člen jeho rodiny. Příčina smrti oblíbeného umělce nebyla zveřejněna, diskutuje se však o vážné nemoci. Diváci si Boena mohou pamatovat zejména ze série filmů Terminátor, kde ztvárnil kriminálního psychologa Petera Silbermana. Zazářil také ve filmu Bláznivá střela.

Šéf UFC přináší novou fackovací organizaci a čelí kritice: Jako by to vymysleli 13letí kluci

Když herec Will Smith vlepil na letošních Oscarech facku svému kolegovi Chrisi Rockovi, dalo se mluvit o lecčems. O skandálu, ostudě, bizarním zpestření… Nebo také o sportu. Z fackování se stává fenomén, vznikají turnaje – a už i organizace – spočívající v tom, kdo dokáže přirazit dlaň na tvář svého soupeře prudčeji. Do věci je namočený mimo jiné Arnold Schwarzenegger a nově i nejmocnější muž bojových sportů na světě Dana White.

Rambovi je čtyřicet. Hrát ho mohl i Chuck Norris či Terence Hill, nebyl to jen bouchač

Před 40 lety měl v amerických kinech premiéru legendární Rambo. Publicista Matěj Svoboda, spoluautor Encyklopedie akčního filmu, v rozhovoru pro CNN Prima NEWS vysvětluje výjimečnost kultovního snímku. Popisuje, proč byl Sylvester Stallone lepší herec než Arnold Schwarzenegger, a také vypráví, jak dopadlo soutěžení dvou velkých rivalů o počet mrtvých padouchů.

Zemřela hvězda z Ano, šéfe! Kuchařským umem okouzlila světové celebrity i Pohlreicha

V sedmé řadě oblíbeného pořadu Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem se diváci nechali okouzlit kuchařským umem rakouského rodáka Ludwiga Westermaira. S manželkou Janou léta provozovali restauraci Westy v Hodoníně, i je však dostihla současná ekonomická a energetická krize. Koncem září proto manželé ohlásili konec svého podniku. Nyní přišla další rána – kuchař, který si od Pohlreicha vysloužil nejvyšší počet hvězd, zemřel.

Schwarzenegger: Máme krev na rukou. Skoncujme s ruským plynem a neplaťme Kremlu válku

Rusko za první dva měsíce války vypálilo na ukrajinská města 1 300 raket. To ho stálo 7,7 miliardy eur. Evropa však za stejnou dobu zaplatila Rusku 44 miliard eur za dodávky energetických komodit, řekl Arnold Schwarzenegger během svého projevu na šestém Rakouském světovém summitu, který ikona hollywoodských akčních filmů spolupořádá. „Přestaňme s tím. Dlužíme to ukrajinským dětem vyrůstajícím mezi bombami,“ řekl mimo jiné rakouský rodák.