CNN Prima News Aston Martin

Aston Martin

Výpis příspěvků ke štítku „Aston Martin“

Alonso špatně zaparkoval a rozpoutal chaos. Slavil třetí místo, pak zase ne, nakonec ano

V životopise pilota formule 1 má Fernando Alonso zapsáno přes 350 startů. Nikdo jiný se nemůže pochlubit vyšším počtem Grand Prix. Přesto velezkušený Španěl před startem nedělní Velké ceny Saúdské Arábie nezaparkoval správně. A tím spustil interesantní chaos. Veterán bouřlivě slavil třetí místo, aby mu pak bylo sebráno. Po půlnoci místního času se dozvěděl, že znovu patří na „bednu“.

Auf Wiedersehen, Seb! Jak Vettel vyhladil tábor kritiků a stal se miláčkem fanoušků

Po nedělní Grand Prix formule 1 v Abú Dhabí zřejmě milionům fanoušků něco spadlo do oka. Nebo krájeli cibuli. Neloučila se pouze sezona 2023. Minimálně na nějakou dobu šlo o poslední závod pro oblíbeného smíška Daniela Ricciarda i syna Michaela Schumachera Micka. Ale především to byla definitivní tečka ikony, která jeden čas dominovala královně motorsportu. Sebastiana Vettela si však celý svět zamiloval až v době, kdy byly jeho triumfy minulostí.

Daňová kauza CCA Group: Policie zabavila superluxusní vozy, dům i hodinky za miliony

V daňové kauze kolem firmy CCA Group zajistila policie u jednoho z obviněných luxusní vozy za 30 milionů korun, nemovitost a hodinky v hodnotě deset milionů korun. Na zajištění důkazů a majetku se podíleli i švýcarští policisté. Vyplývá to z tiskové zprávy, kterou v pátek zveřejnila Národní centrála proti organizovanému zločinu. V případu, v němž kriminalisté spočítali škodu na zhruba 100 milionů korun, skončili ve vazbě dva lidé. Dalších pět stíhají policisté na svobodě.

Bolestivé poznání formule 1. Last minute záskok oslnil, ale z kokpitu ho museli vytahovat

O uplynulém víkendu toho Nyck de Vries zažil příliš na to, aby na něj někdy mohl zapomenout. Původní scénář byl takový, že do Velké ceny formule 1 v italské Monze zasáhne jen jako expert. A zčistajasna se ocitl mezi těmi, které měl kritizovat, chválit nebo jen hodnotit. Při premiéře v královně motorsportu navíc získal s monopostem týmu Williams – patřící mezi slabší stáje – dva body. Nutno říct, že pořádně vytrpěné.

Mladý Schumacher pod velkým tlakem. Jeho chyby stojí tým miliony, pochybovačů přibývá

Loňská sezona pro něj byla prakticky jen aklimatizační. Mick Schumacher – syn legendárního Michaela Schumachera – usedl do kokpitu monopostu týmu Haas a odbyl si premiérový ročník v F1. Nikdo mu nemohl vyčítat výsledky na chvostu pole, protože seděl v konkurenceneschopném voze. To letos neplatí, přesto stále čeká na premiérový bod kariéry. Chyby 23letého závodníka stojí stáj miliony a tlak veřejnosti sílí.