CNN Prima News atrakce

atrakce

Výpis příspěvků ke štítku „atrakce“

Zmizí koňské povozy z centra Prahy? Podle radních zvířata trpí, fiakristé nesouhlasí

21. ledna 2022 12:34

Fiakry zřejmě nadobro zmizí z centra Prahy. Proti turistické atrakci se postavila radnice i ochránci zvířat. Od ledna roku 2023 tak drožkaři přijdou o místa, která jim doposud sloužila pro odstavování fiakrů. Praha následuje trend z jiných evropských měst – turistické koňské povozy postupně zmizely z Paříže, Londýna, Říma či Barcelony.

Vánoční cesta: Vyhlídkové kolo i kluziště kolem kašny. Kam vyrazit v Českých Budějovicích?

12. prosince 2021 08:00

Vyhlídkové kolo, oblíbené kluziště kolem Samsonovy kašny i vánoční výstavy. Kvůli pandemii koronaviru se letos nekonají jedny z nejoblíbenějších českých vánočních trhů na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích, několik oblíbených atrakcí tam ale zůstalo. Kam v jihočeském městě během adventu vyrazit?

Skákací hrad vybuchl a vylétl do výšky osmi metrů. Dvě děti jsou v kritickém stavu

31. května 2021 21:06

Skákací hrad v Rusku zničehonic vzlétl do výšky skoro osmi metrů. Uvnitř byly dvě holčičky ve věku tří a čtyř let. Ty nakonec přeletěly přes kovový plot a dopadly nedaleko tramvajového kolejiště, jejich stav je kritický. Policie nejdřív za příčinu považovala silný vítr, což ovšem popřeli svědci, kteří uvádějí, že před vzletem něco v atrakci vybouchlo.