reklama
CNN Prima News atrakce

atrakce

Výpis příspěvků ke štítku „atrakce“

Skákací hrad vybuchl a vylétl do výšky osmi metrů. Dvě děti jsou v kritickém stavu

31. května 2021 21:06

Skákací hrad v Rusku zničehonic vzlétl do výšky skoro osmi metrů. Uvnitř byly dvě holčičky ve věku tří a čtyř let. Ty nakonec přeletěly přes kovový plot a dopadly nedaleko tramvajového kolejiště, jejich stav je kritický. Policie nejdřív za příčinu považovala silný vítr, což ovšem popřeli svědci, kteří uvádějí, že před vzletem něco v atrakci vybouchlo.

Chvíle hrůzy: Muž visel půl hodiny nad propastí, praskly pod ním panely skleněného mostu

11. května 2021 14:11

Hororový zážitek má za sebou turista, který se procházel po skleněném mostě nad propastí v provincii Ťi-lin na východě Číny. Silné poryvy větru totiž způsobily, že několik skleněných panelů mostu prasklo, a to zřejmě ve stejné chvíli, kdy kolem nich procházel zmíněný návštěvník. Turista se naštěstí pohotově chytil trámu a zábradlí mostu a začal se kývat nad propastí.

Zákaz jekotu. Na horské dráze v Japonsku nesmí lidé kvůli koronaviru otvírat ústa

11. července 2020 13:40

Řítit se po kolejích strmě dolů rychlostí 130 kilometrů za hodinu a nevydat přitom ani hlásku? Na horské dráze v japonském zábavním parku Fuji-Q Highland to je nový standard. Správa komplexu návštěvníkům důrazně doporučila, aby na atrakci neřvali a úplně ideálně ani neotevírali pusu. Opatření má zabránit šíření koronaviru.

reklama