CNN Prima News Austin

Austin

Výpis příspěvků ke štítku „Austin“

Milionové odškodné rodičům oběti masakru ve škole. Dezinformátor tvrdil, že šlo o podvod

5. srpna 2022 05:57

Americký dezinformátor Alex Jones má zaplatit rodičům šestiletého chlapce zabitého při střelbě na základní škole Sandy Hook před téměř deseti lety 4,1 milionu dolarů (přes 98 milionů korun) za svá lživá tvrzení, že tragédie byla podvod. Rozhodla o tom porota v soudním procesu, v němž po něm rodiče zabitého hocha požadují odškodné. Podle agentury AP je to poprvé, co porota Jonese seznala finančně odpovědným za jeho lživá tvrzení.

Temný případ milostného trojúhelníku: Žena zastřelila sokyni v lásce a zmizela, policie tápe

10. června 2022 22:26

Texaská policie řeší případ milostného trojúhelníku, který skončil vraždou profesionální cyklistky. Z té vyšetřovatelé podezřívají jinou ženu. Obě totiž měly mít milostný poměr se stejným mužem — rovněž cyklistou. Pátrání po podezřelé je ale komplikované, její poslední stopu zachytili policisté před několika dny na letišti. Od té doby jako by se po ženě slehla zem. O neobvyklém případu informovala stanice CNN.

Masivní výbuch v Texasu. Kamion narazil do vagonu přepravujícího benzín

23. února 2021 18:06
Aktualizováno

Nákladní vůz narazil do vagonu s cisternou naplněnou benzínem. V důsledku havárie brzy nato zachvátil požár i ostatní vagony s hořlavým nákladem. K neštěstí došlo v okrese Milam ležícím v jižní části Texasu. Místní úřady označily havárii za vážnou. Řidič kamionu i strojvůdce jako zázrakem vyvázli bez zranění. Na místě nyní zasahují hasiči, kteří se stále snaží požár soupravy uhasit.

Miluju Texas, pochválil Trump výtržníky, kteří útočili na Bidenův autobus

1. listopadu 2020 22:16

V amerických prezidentských volbách se začínají používat i zbraně, které byly ještě nedávno považovány za vyloučené. Incident, při kterém příznivci Donalda Trumpa na dálnici před texaským Austinem obklíčili autobus Joea Bidena, má pokračování v reakci samotného Trumpa. Ten se proti bezprecedentnímu útoku nejen nevymezil, ještě mu veřejně zatleskal. Na Twitter totiž napsal všeříkající vzkaz: „Miluju Texas!“