reklama
CNN Prima News babybox

babybox

Výpis příspěvků ke štítku „babybox“

V babyboxu uvízl 20letý muž. Policii nedokázal vysvětlit, jak se tam dostal

31. října 2021 17:22

Velké překvapení čekalo řádové sestry v polské Vratislavi v noci z pátku na sobotu. V místním babyboxu totiž našly 20letého muže. Vyprošťovat ho odtamtud museli policisté ve spolupráci s hasiči. Mladík poté putoval rovnou na záchytnou stanici. Byl totiž tak opilý, že hlídce nedokázal vysvětlit, proč do babyboxu vůbec lezl. Policisté ho chtějí vyslechnout znovu, až vystřízliví.

V kolínském babyboxu našli novorozeného chlapečka. Jméno dostal po politikovi

6. září 2021 10:39

Babybox v Kolíně opět zablikal. V pondělí v osm hodin ráno v něm pracovníci našli novorozeného chlapce. Byl vykoupaný a do života vybavený plenkou a starým modrým ručníkem. Dostal jméno Cyril. Jedná se o již čtvrté dítě, které zdravotníci v tomto babyboxu našli, celkem jde o 225., které do speciální schránky lidé v Česku odložili.

Už třetí dítě v babyboxu za týden. Vzorně oblečená holčička dostala nezvyklé jméno

27. srpna 2021 15:18

Do babyboxu přerovské nemocnice v pátek odpoledne někdo odložil zhruba šestitýdenní holčičku. Dostala jméno Zoe, sdělil zakladatel sítě babyboxů Ludvík Hess. V Olomouckém kraji jde již o druhé dítě odložené tento týden, v úterý to byla novorozená holčička v Prostějově. Dohromady bylo v ČR touto cestou dosud odloženo 224 dětí.

V prostějovském babyboxu našli holčičku. Byla celá v bílém, pupečník jí převázali gumičkou

25. srpna 2021 12:32

Do babyboxu prostějovské nemocnice někdo odložil novorozenou holčičku. Jde o první dítě v této speciální schránce, která je v areálu zdravotnického zařízení od roku 2013. Holčička dostala jméno Barbora, sdělil v úterý zakladatel sítě babyboxů Ludvík Hess. V Olomouckém kraji jde za poslední tři měsíce o druhé dítě odložené do babyboxu.

reklama