CNN Prima News banán

banán

Výpis příspěvků ke štítku „banán“

Česko zažije zatím nejteplejší den roku. Přežít ho pomohou banány, meloun i špenát

19. června 2022 08:54

Česko v neděli zažije extrémní vedro. Podle Českého hydrometeorologického úřadu teploty v regionech Ústeckého kraje, středních Čech a v Praze vystoupají až ke 38 stupňům. Na celém území platí výstraha před požáry. Nynější velmi horké a suché dny ukončí v pondělí studená fronta, s níž zřejmě do části Česka dorazí i silné bouřky.

Cena zadrženého kokainu může být i vyšší. Taková kvalita není v Česku obvyklá, říká expert

10. června 2022 22:49

Cena kokainu zachyceného v pátek v českých obchodech mohla být ještě vyšší, kdyby se na černém trhu ještě ředila. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS to řekl psycholog a odborník na drogovou závislost Ivan Douda. Policisté našli v supermarketech v Jičíně, Rychnově nad Kněžnou a na dalších dosud nespecifikovaných místech 840 kilogramů kokainu v dodávkách banánů z Kolumbie. Cenu zásilky odhadují na dvě miliardy korun.

Brzy zdechneš, ty opice. Roofe zveřejnil vzkazy ze sociálních sítí, píší mu i Češi

5. dubna 2021 15:51

Jedna z negativních postav duelu mezi skotskými Rangers a pražskou Slavií Kemar Roofe zveřejnil na sociálních sítích konverzace, ve kterých ho lidé rasisticky urážejí. Anglický útočník při zápase karatistickým kopem zlomil brankáři Ondřeji Kolářovi čelní dutinu. Právě po březnovém odvetném klání osmifinále Evropské ligy se ve fotbalovém světě řeší urážky hráčů tmavé pleti ještě více než v minulosti.

EU nám říká, jak má být zahnutý banán, ale definici úmrtí na covid neznáme, míní Pirk

2. března 2021 22:37

Ani odborníci se často neshodnou, jestli lidé umírají na covid, nebo s covidem. Například kardiochirurg z IKEMu Jan Pirk, který byl hostem pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS, kritizuje Evrospkou unii i Světovou zdravotnickou organizaci (WHO) za to, že nedoporučily, jakým způsobem diagnózy určovat. Druhý host pořadu, biochemik Jan Konvalinka, zase poukazoval na vysoká absolutní čísla mrtvých pacientů s koronavirem, a to bez ohledu na to, jaký systém jejich důsledek určuje.

KOMENTÁŘ: Předbíhání ve frontě na vakcínu je normální. Vláda to měla čekat

16. ledna 2021 14:03

Připomíná to Československo ke konci šedivých 80. let minulého století. Fronta na maso, na banány, na byt. To, čemu lidé za minulého režimu přisuzovali nějakou hodnotu, nebylo k sehnání. Ledaže jste měli na příslušných místech známé, nabídli nějakou pozornost či protislužbu, nebo jste se nebáli zajít na Václavák k vekslákům pro bony a za ně si kýžené zboží pořídit v Tuzexu.