reklama
CNN Prima News Barbora Hermannová

Barbora Hermannová

Výpis příspěvků ke štítku „Barbora Hermannová“

Pláč Nausch Slukové. Když Tokio nevyjde, chci o to víc na další olympiádu, říkala loni

Jen těžko si lze představit, co v těchto dnech doopravdy prožívá beachvolejbalistka Barbora Hermannová a zejména její parťačka Markéta Nausch Sluková. Na poslední chvíli přišly o olympijské hry, které vlastně byly jediným důvodem, proč spolu ještě hrály. Ne že by si lezly na nervy, ovšem plán byl jasný. Tokio a pak v případě Nausch Slukové založení rodiny.

Za poslední den osm testů. Poplakaly jsme si i zanadávaly, říká zdrcená Nausch Sluková

Úspěchu na největší sportovní akci podřídila 33letá plážová volejbalistka Markéta Nausch Sluková poslední roky svého života. Ještě, než s parťačkou Barborou Hermannovou vlétly v Tokiu do olympijského turnaje, zhatil jejich sen pozitivní test na koronavirus. „Za posledních 24 hodin jsem absolvovala asi osm testů. Některé byly pozitivní, některé ambivalentní a některé negativní,“ prozradila zklamaná Nausch Sluková.

Rána pro české beach volejbalistky. Nausch Sluková má pozitivní test, hry pro ně končí

Třetím českým pozitivně testovaným sportovcem na olympijských hrách v Tokiu je plážová volejbalistka Markéta Nausch Sluková. Kvůli karanténě si na turnaji společně s parťačkou Barborou Hermannovou nezahrají. Český olympijský výbor (ČOV) si za to vyslechl od marketingového zástupce sportovkyně tvrdou kritiku. Právě ČOV organizoval letecký přesun do Tokia, během něhož se mohla Sluková nakazit. Na palubě byl totiž lékař, jemuž po přistání odhalili covid. Výbor okolnosti letu do Tokia vyšetřuje.

reklama