CNN Prima News Barbora Hermannová

Barbora Hermannová

Výpis příspěvků ke štítku „Barbora Hermannová“

Covidový malér Nausch Slukovou nezlomil. Ráda by se podívala na olympiádu v Paříži

31. srpna 2021 12:40

Plážová volejbalistka Markéta Nausch Sluková vynechá příští sezonu, ale nevyloučila návrat před další olympiádou v Paříži. Přála by si tečku za úspěšnou kariérou, o kterou ji na olympijských hrách v Tokiu připravil koronavirus. Jak sama řekla, pořádně ji to „nakrklo“. Úterní tisková konference se nesla ve velmi emotivním duchu.

Sledujte TK olympijského výboru: Dostanou sportovci z covidového letu odškodnění?

10. srpna 2021 15:41

Česká unie sportu (ČUS) vyzvala Český olympijský výbor (ČOV) k náhradě škody pro sportovce, kteří kvůli nákaze covidem a karanténě přišli o start na hrách v Tokiu. Kompenzace požaduje i agentura Sportfin, která sportovce zastupuje. V české výpravě bylo celkem šest pozitivních, z toho čtyři sportovci. Sledujte tiskovou konferenci ČOV živě v tomto článku.

Kejval o covid letu do Tokia: Žádné systémové pochybení. Ale kde byla chyba, to nevíme

1. srpna 2021 18:51

Několik sportovců, například beachvolejbalistky Markéta Nausch Sluková a Barbora Hermannová, přišlo o hry v Tokiu kvůli nákaze koronavirem při speciálnímu vládnímu letu. Kritika se sesypala na Český olympijský výbor, zejména pak na jeho předsedu Jiřího Kejvala. Ten odmítl systémové pochybení, ale zároveň dodal, že neví, kde se stala chyba.

Pláč Nausch Slukové. Když Tokio nevyjde, chci o to víc na další olympiádu, říkala loni

24. července 2021 10:20

Jen těžko si lze představit, co v těchto dnech doopravdy prožívá beachvolejbalistka Barbora Hermannová a zejména její parťačka Markéta Nausch Sluková. Na poslední chvíli přišly o olympijské hry, které vlastně byly jediným důvodem, proč spolu ještě hrály. Ne že by si lezly na nervy, ovšem plán byl jasný. Tokio a pak v případě Nausch Slukové založení rodiny.

Další rána pro reprezentaci v Tokiu. Pozitivní test na covid má i cyklista Schlegel

22. července 2021 18:42

Silniční cyklista Michal Schlegel je čtvrtým českým sportovcem, který měl na olympijských hrách v Tokiu pozitivní test na koronavirus. Již dříve odhalily testy pozitivní nález u plážových volejbalistů Ondřeje Perušiče a Markéty Nausch Slukové a stolního tenisty Pavla Širučka. Všichni přiletěli do Japonska leteckým speciálem. Informaci zveřejnil Český olympijský výbor.

Očkování bylo dobrovolné. Kdo koho nakazil, není jasné, ohradil se kritizovaný lékař

22. července 2021 18:38

Kritizovaný lékař Vlastimil Voráček, první pozitivně testovaný člověk z českého speciálu na olympijských hrách v Tokiu, se ohradil proti tomu, že je označován za zdroj nákazy. Příznaky nemoci COVID-19 neměl a nemá. Není podle něj jasné, kdo koho mohl infikovat. Další pozitivní test v případě plážového volejbalisty Ondřeje Perušiče se objevil při každodenních kontrolách v olympijské vesnici v neděli, tedy den po Voráčkovi.

Za poslední den osm testů. Poplakaly jsme si i zanadávaly, říká zdrcená Nausch Sluková

22. července 2021 13:18

Úspěchu na největší sportovní akci podřídila 33letá plážová volejbalistka Markéta Nausch Sluková poslední roky svého života. Ještě, než s parťačkou Barborou Hermannovou vlétly v Tokiu do olympijského turnaje, zhatil jejich sen pozitivní test na koronavirus. „Za posledních 24 hodin jsem absolvovala asi osm testů. Některé byly pozitivní, některé ambivalentní a některé negativní,“ prozradila zklamaná Nausch Sluková.

Rána pro české beach volejbalistky. Nausch Sluková má pozitivní test, hry pro ně končí

22. července 2021 10:58

Třetím českým pozitivně testovaným sportovcem na olympijských hrách v Tokiu je plážová volejbalistka Markéta Nausch Sluková. Kvůli karanténě si na turnaji společně s parťačkou Barborou Hermannovou nezahrají. Český olympijský výbor (ČOV) si za to vyslechl od marketingového zástupce sportovkyně tvrdou kritiku. Právě ČOV organizoval letecký přesun do Tokia, během něhož se mohla Sluková nakazit. Na palubě byl totiž lékař, jemuž po přistání odhalili covid. Výbor okolnosti letu do Tokia vyšetřuje.