reklama

Bylo to strašné. Maskovaná Basiková hledala přítele na seznamce, profil musela smazat

Být single Báře Basikové vyhovuje, přesto jsou chvíle, které by s někým ráda sdílela. Zpěvačka to prozradila v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS. Proto se před čtvrt rokem zaregistrovala na seznamce. Zkušenosti se seznamováním po internetu ale nemá zrovna pozitivní.

reklama

On-line seznamky jsou v kurzu, a tak není divu, že si na nich hledala svého budoucího partnera i zpěvačka Bára Basiková. „Asi před čtvrt rokem jsem si sedla večer k počítači a zaregistrovala se na seznamce pod falešným profilem. Kamarádka mě vyfotila tak, abych nebyla na první pohled poznat, a nějak jsem se tam uvedla,“ řekla v pořadu Povídej.

Na seznamce ale nepobyla dlouho. „Začaly mi chodit různé nabídky. Úplně na rovinu řeknu, že to bylo strašné,“ svěřila se zpěvačka moderátorce Radce Červinkové. „Po třech týdnech jsem profil smazala. Řekla jsem si, že nemá cenu lámat věci přes koleno. Nechám tomu volný průběh a uvidíme,“ doplnila.

Basiková: Být single mi vyhovuje

Basiková má za sebou celkem tři rozvody a nyní je single. Tento stav jí plně vyhovuje. „Jsou chvíle, které bych ráda s někým sdílela, ale i kdyby se neobjevil princ na bílém koni, vůbec nic se nestane. Můj život je i tak zajímavý a nabitý různými událostmi,“ vysvětlila Basiková s tím, že teď se nejvíce těší na vnoučata. Jejím dvěma starším dcerám Anně a Marii bude totiž v příštím roce třicet, a tak už se Basiková pomalu připravuje na roli babičky.

Poprvé se Basiková vdala v roce 1990 za Petra Basiku Jíchu a prožila s ním sedm let. Mají spolu dvojčata Annu a Marii. Druhé manželství prožila s architektem a designérem Jaromírem Pizingerem. Potřetí zkusila štěstí s o 15 let mladším hercem Petrem Polákem, se kterým přivedla na svět syna Teodora. „Byl můj nejlepší muž a partner. Dodnes spolu velice dobře vycházíme a komunikujeme,“ řekla Basiková o Polákovi.

Tagy:

Hlavní zprávy

Sledujte ŽIVĚ velkou politickou debatu s Hamáčkem, Vondráčkem, Ondráčkem i Okamurou
Sledujte v TV

Sledujte ŽIVĚ velkou politickou debatu s Hamáčkem, Vondráčkem, Ondráčkem i Okamurou

CNN Prima NEWS ve středu od 20:15 odvysílá další ze série předvolebních debat Speciál 360°: Hlas lidu. Před publikem se v sále střetne čtveřice zástupců politických subjektů kandidujících ve sněmovních volbách. Ve dvouhodinové debatě budou tentokrát diskutovány zejména otázky bezpečnosti a migrace. Do předvolebního pořadu byli pozváni politici z řad ANO, SPD, KSČM a ČSSD.

Maminka mohla žít, kdyby nás neřídil chaotik. Spolek připomíná Babišovi oběti pandemie
Koronavirus

Maminka mohla žít, kdyby nás neřídil chaotik. Spolek připomíná Babišovi oběti pandemie

Krátce před říjnovými volbami se vzedmula další vlna odporu vůči premiéru Andreji Babišovi a jeho hnutí ANO. Nyní s kampaní proti současnému předsedovi vlády přišel spolek Neschopnost zabíjí, který připomíná kroky vlády v době pandemie koronaviru. Kritizuje Babišovo chaotické chování, zhroucení Chytré karantény, špatnou komunikaci či nesmyslná opatření. K tomu spolek přichází s příběhy lidí, kteří kvůli koronaviru přišli o své blízké. Redakce CNN Prima NEWS požádala o vyjádření i premiéra, na nějž kampaň míří. Ten však na žádost nereagoval.

Jak na Divokém západě. Migranty zahánějí američtí pohraničníci na koních s bičem v ruce

Na hranicích mezi USA a Mexikem jsou stále tisíce migrantů převážně z Haiti, velký rozruch ale vyvolali pohraniční strážníci. V kloboucích, na koních a s bičem v ruce zahánějí zpátky všechny, kteří se přes řeku Rio Grande snaží dostat do Spojených států. Záběry pobouřily téměř celou Ameriku a vláda prezidenta Joea Bidena se dostává pod stále větší tlak. Důvodem je rozrůstající se tábor pod mostem, který spojuje texaské město Del Rio s mexickým Ciudad Acuña.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších český stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

reklama

Domácí zpravodajství

Zeman opustil nemocnici. Odpoledne měl v Lánech nabitý program

Prezident Miloš Zeman opustil ve středu dopoledne Ústřední vojenskou nemocnici (ÚVN), ve které byl kvůli dehydrataci a vyčerpání hospitalizován od minulého úterý. Hlavu státu čekal odpoledne poměrně nabitý program. Měl totiž domluvené rovnou tři schůzky, a to s ministryní financí Alenou Schillerovou (za ANO) kvůli rozpočtu, se šéfem ODS Petrem Fialou a také s předsedou hnutí SPD Tomiem Okamurou.

Záchranu horolezců v Pákistánu pojišťovna neproplatí. Porušili podle ní podmínky

Pojišťovna Uniqa neuhradí náklady na záchranu dvou českých horolezců z hory Rakapoši v Pákistánu. Už zaplacené peníze po nich může vymáhat, sdělila mluvčí pojišťovny Eva Svobodová. Horolezci podle ní nejméně ve dvou ohledech porušili podmínky pojištění. Horolezce, které před týdnem z hory snesl vrtulník, podle pákistánského tisku zadržují místní úřady, dokud nezaplatí náklady za záchrannou operaci.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama