reklama

Bylo to strašné. Maskovaná Basiková hledala přítele na seznamce, profil musela smazat

Být single Báře Basikové vyhovuje, přesto jsou chvíle, které by s někým ráda sdílela. Zpěvačka to prozradila v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS. Proto se před čtvrt rokem zaregistrovala na seznamce. Zkušenosti se seznamováním po internetu ale nemá zrovna pozitivní.

reklama

On-line seznamky jsou v kurzu, a tak není divu, že si na nich hledala svého budoucího partnera i zpěvačka Bára Basiková. „Asi před čtvrt rokem jsem si sedla večer k počítači a zaregistrovala se na seznamce pod falešným profilem. Kamarádka mě vyfotila tak, abych nebyla na první pohled poznat, a nějak jsem se tam uvedla,“ řekla v pořadu Povídej.

Na seznamce ale nepobyla dlouho. „Začaly mi chodit různé nabídky. Úplně na rovinu řeknu, že to bylo strašné,“ svěřila se zpěvačka moderátorce Radce Červinkové. „Po třech týdnech jsem profil smazala. Řekla jsem si, že nemá cenu lámat věci přes koleno. Nechám tomu volný průběh a uvidíme,“ doplnila.

Basiková: Být single mi vyhovuje

Basiková má za sebou celkem tři rozvody a nyní je single. Tento stav jí plně vyhovuje. „Jsou chvíle, které bych ráda s někým sdílela, ale i kdyby se neobjevil princ na bílém koni, vůbec nic se nestane. Můj život je i tak zajímavý a nabitý různými událostmi,“ vysvětlila Basiková s tím, že teď se nejvíce těší na vnoučata. Jejím dvěma starším dcerám Anně a Marii bude totiž v příštím roce třicet, a tak už se Basiková pomalu připravuje na roli babičky.

Poprvé se Basiková vdala v roce 1990 za Petra Basiku Jíchu a prožila s ním sedm let. Mají spolu dvojčata Annu a Marii. Druhé manželství prožila s architektem a designérem Jaromírem Pizingerem. Potřetí zkusila štěstí s o 15 let mladším hercem Petrem Polákem, se kterým přivedla na svět syna Teodora. „Byl můj nejlepší muž a partner. Dodnes spolu velice dobře vycházíme a komunikujeme,“ řekla Basiková o Polákovi.

Tagy:

Hlavní zprávy

Syn zpěvačky, která zemřela na covid: Flegr byl omyl. Ale není divu, že jsem agresivní
360°

Syn zpěvačky, která zemřela na covid: Flegr byl omyl. Ale není divu, že jsem agresivní

Když došlo na lámání chleba, co se týče očkování si kolem sebe postavila tlustou zeď. Těmito slovy popsal v pořadu 360° smýšlení své matky Jan Rek, syn zpěvačky Hany Horké, která zemřela po prodělání koronaviru. Ve vysílání CNN Prima NEWS uvedl, že sama věřila v přírodu a schopnost těla odolávat. To její však nakonec selhalo, umělkyně o víkendu zemřela ve věku 57 let.

Jako u blbejch na dvorku. Chaos už dosáhl vrcholu, kritizuje Neff vládní opatření

Komunikační chaos ministerstva zdravotnictví už dosáhl vrcholu. Je to jako „u blbejch na dvorku“, nešetřil kritikou na konto vládních opatření spisovatel Ondřej Neff v pořadu Co Čech, to politik na CNN Prima NEWS. Třebaže sám podporuje vakcinaci, nelíbí se mu, že vláda otálí se zrušením vyhlášky o povinném očkování. Komunikace ze strany ministra Vlastimila Válka (TOP 09) a jeho resortu není nejšťastnější ani podle dalších dvou hostů pořadu – exministra Romana Prymuly a bývalého politika Vítězslava Jandáka.

Náklady na Green Deal se rovnají pěti českým rozpočtům. Na to nemáme, říká Středula

Náklady na přeměnu české ekonomiky podle evropské Zelené dohody budou astronomické. Podle odhadů se rovnají pěti českým rozpočtům, řekl předák Českomoravské konfederace odborových svazů Josef Středula (ČSSD). V pořadu 360° na CNN Prima NEWS podotkl, že by přesnější účinek Green Dealu na Českou republiku přinesla dopadová studie, ta ale i přes opakované výzvy politických elit stále neexistuje.

Princ Charles touží poznat Lilibet, přišel s gestem smíru. Harry ho ale zřejmě odmítne

Princ Charles, otec Harryho a Williama, miluje roli dědečka. Podle zdrojů z Buckinghamského paláce ho proto velmi trápí, že od června neměl možnost vidět svou vnučku Lilibet. Svého mladšího syna tak pozval i s manželkou Meghan a oběma dětmi k sobě domů do Británie. Podle britských médií je to velmi velkorysé gesto. Jeho mladší syn je ale na pochybách a kvůli problémům s ochrankou na území Británie zřejmě odmítne.

Babišovi se při jednání v Evropské unii smáli. Neměl věcné argumenty, tvrdí Prouza

Bývalému premiérovi Andreji Babišovi (ANO) se při jednání o Zelené dohodě na evropské půdě smáli. Neměl věcné argumenty, o něž jde především, nešetřil kritikou prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu Tomáš Prouza na adresu expremiéra. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS podotkl, že klíčové budou dopadové studie ke Green Dealu, na něž se bývalá vláda vykašlala.

Jandák se zastal Prymuly: Kdo vás odstřelil, komu jste vadil? Po vás nastal chaos

Jepičí život vakcinologa Romana Prymuly v čele ministerstva zdravotnictví byl způsoben tím, že někomu vadil, je přesvědčen bývalý politik a herec Vítězslav Jandák. V pořadu Co Čech, to politik dodal, že po Prymulově odchodu z resortu nastal „odborný chaos“, jelikož se vyrojily desítky expertů, kteří se najednou začali vyjadřovat k pandemii koronaviru. Prymula podotkl, že ho odchod z politiky příliš nemrzí, protože mu více vyhovuje pozice odborníka.

reklama

Domácí zpravodajství

Černý scénář nemůžeme vyloučit, varoval Dušek. Předpověděl vrchol omikronové vlny

Rizikový scénář nejde vyloučit, podle aktuálního vývoje ale kolaps nemocnic nehrozí, míní šéf Ústavu zdravotnických informací a statistiky Ladislav Dušek. Počet hospitalizovaných s covidem totiž v Česku několikátý den v řadě klesá. Potvrzuje se tak zatím teorie, že omikronem se nakazí více lidí, budou mít ale lehčí průběh. Většina států Evropy se přesto na vrchol vlny omikronu poctivě připravuje, včetně krizových scénářů.

reklama