reklama
CNN Prima News beachvolejbal

beachvolejbal

Výpis příspěvků ke štítku „beachvolejbal“

Perušič z izolace: Už je mi dobře. Nejhorší je tu komunikace s Japonci a strava

O jeden zápas už přišel, od dalšího ho dělí jen pár dní. Beachvolejbalista Ondřej Perušič se stále nachází v izolaci po pozitivním testu na koronavirus, vrací se mu ale síly a už nyní kromě únavy na sobě nepozoruje žádné další symptomy, sdělil redakci CNN Prima NEWS. O tom, zda nakonec zasáhne do olympiády, ale rozhodnou až japonští lékaři. Podle Perušiče v Tokiu vázne komunikace v angličtině, příliš nadšený není ani ze stravy, která by mohla ve výsledku ovlivnit i výkon sportovců.

Pláč Nausch Slukové. Když Tokio nevyjde, chci o to víc na další olympiádu, říkala loni

Jen těžko si lze představit, co v těchto dnech doopravdy prožívá beachvolejbalistka Barbora Hermannová a zejména její parťačka Markéta Nausch Sluková. Na poslední chvíli přišly o olympijské hry, které vlastně byly jediným důvodem, proč spolu ještě hrály. Ne že by si lezly na nervy, ovšem plán byl jasný. Tokio a pak v případě Nausch Slukové založení rodiny.

Léta dřete a pak vás vyřadí amatérismus druhých. Českem rezonuje nákaza na olympiádě

Léta dřete, abyste mohli reprezentovat Česko na olympiádě, a nakonec se kvůli amatérismu pohlavárů váš sen rozplyne pár dnů před startem. Tímto směrem se ubírají kritické reakce v souvislosti s nákazou koronavirem v českém týmu. Objevují se i požadavky na rezignaci předsedy Českého olympijského výboru (ČOV) Jiřího Kejvala. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) pak trvá na prošetření dodržování hygienických opatření na palubě letadla, které do Tokia odletělo minulý pátek a vezlo 42 českých sportovců a členů realizačního týmu.

Olympijské naděje Perušič a Schweiner: Beach je občas peklo, musíte na sebe být tvrdí

Na olympiádě v Tokiu budou patřit k českým medailovým žolíkům. Beachvolejbalisté Ondřej Perušič a David Schweiner v rozhovoru pro CNN Prima NEWS vypráví, čím dokáží potrápit i nejslavnější soupeře. Jak je inspiroval Ondřejův děda, který má olympijské stříbro z roku 1964? Proč pořád dokola sledují film Hobit? A co mají podle sázkaře udělat se svou bandou tučňáků?

Senzační úspěch českých beachvolejbalistů: Perušič a Schweiner berou v Dauhá zlato

Aktualizováno

Plážoví volejbalisté Ondřej Perušič a David Schweiner korunovali senzační pouť čtyřhvězdičkovým turnajem v Dauhá premiérovým českým mužským titulem na Světovém okruhu. Ve finále s Brazilci Evandrem a Gutem ani jednou neprohrávali a přes komplikace v závěru druhého setu zvítězili 21:16 a 21:19. Získali tak pořádnou porci bodů do olympijské kvalifikace.

reklama