CNN Prima News beachvolejbal

beachvolejbal

Výpis příspěvků ke štítku „beachvolejbal“

Hrozí nám krach. Může to být konec sportu v Praze, varují svazy a žádají město o peníze

6. února 2022 08:02

Pokud nám Praha nepomůže s dopady energetické krize, zkrachujeme, tvrdí sportovní svazy. Ve společném prohlášení, které podepsali zástupci volejbalu, tenisu, fotbalu, ledního hokeje, florbalu, badmintonu, házené a stolního tenisu žádají vedení města o nalezení dlouhodobého řešení, ať už formou dotací nebo spolupráce s pražskými energetickými formami. Soukromá sportoviště v hlavním městě Pražanům zajišťují většinu sportovních aktivit, Praha jako město totiž vlastní jen minimum sportovních areálů a soukromé objekty jsou tedy pro ni klíčové.

Perušič kritizuje ČOV: Lékař olympijské výpravy mi nabízel na covid kloktání

27. října 2021 15:24

Český beachvolejbalový reprezentant Ondřej Perušič prozradil detaily své nákazy a izolace během letní olympiády v Tokiu. Tvrdou kritiku si od něj vysloužil jak Český olympijský výbor (ČOV), tak někteří lékaři výpravy. Jeden z nich ho prý naváděl ke kloktání a „vystříkání nosu“, aby mu test po příletu do Japonska vyšel negativně. Lékaři se také po skončení jeho karantény vůbec nezajímali o jeho zdravotní stav a možné následky. Olympijský výbor označil lékařovy rady za preventivní.

Covidový malér Nausch Slukovou nezlomil. Ráda by se podívala na olympiádu v Paříži

31. srpna 2021 12:40

Plážová volejbalistka Markéta Nausch Sluková vynechá příští sezonu, ale nevyloučila návrat před další olympiádou v Paříži. Přála by si tečku za úspěšnou kariérou, o kterou ji na olympijských hrách v Tokiu připravil koronavirus. Jak sama řekla, pořádně ji to „nakrklo“. Úterní tisková konference se nesla ve velmi emotivním duchu.

Češi na olympiádě: Perušič svádí boj s časem, jeho děda získal v Tokiu medaili

27. července 2021 23:42

Ondřej Perušič se se svým parťákem Davidem Schweinerem úspěšně kvalifikoval a vydal na první olympijské hry v kariéře. Jenže v Tokiu na něj čekalo nemilé překvapení. Vyšel mu totiž pozitivní test na onemocnění COVID-19. Stále však žije naděje, že se někdejší florbalista her dočká, i když je čím dál tím menší.

Perušič z izolace: Už je mi dobře. Nejhorší je tu komunikace s Japonci a strava

27. července 2021 22:52

O jeden zápas už přišel, od dalšího ho dělí jen pár dní. Beachvolejbalista Ondřej Perušič se stále nachází v izolaci po pozitivním testu na koronavirus, vrací se mu ale síly a už nyní kromě únavy na sobě nepozoruje žádné další symptomy, sdělil redakci CNN Prima NEWS. O tom, zda nakonec zasáhne do olympiády, ale rozhodnou až japonští lékaři. Podle Perušiče v Tokiu vázne komunikace v angličtině, příliš nadšený není ani ze stravy, která by mohla ve výsledku ovlivnit i výkon sportovců.

Pláč Nausch Slukové. Když Tokio nevyjde, chci o to víc na další olympiádu, říkala loni

24. července 2021 10:20

Jen těžko si lze představit, co v těchto dnech doopravdy prožívá beachvolejbalistka Barbora Hermannová a zejména její parťačka Markéta Nausch Sluková. Na poslední chvíli přišly o olympijské hry, které vlastně byly jediným důvodem, proč spolu ještě hrály. Ne že by si lezly na nervy, ovšem plán byl jasný. Tokio a pak v případě Nausch Slukové založení rodiny.

Léta dřete a pak vás vyřadí amatérismus druhých. Českem rezonuje nákaza na olympiádě

22. července 2021 19:31

Léta dřete, abyste mohli reprezentovat Česko na olympiádě, a nakonec se kvůli amatérismu pohlavárů váš sen rozplyne pár dnů před startem. Tímto směrem se ubírají kritické reakce v souvislosti s nákazou koronavirem v českém týmu. Objevují se i požadavky na rezignaci předsedy Českého olympijského výboru (ČOV) Jiřího Kejvala. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) pak trvá na prošetření dodržování hygienických opatření na palubě letadla, které do Tokia odletělo minulý pátek a vezlo 42 českých sportovců a členů realizačního týmu.

Olympijské naděje Perušič a Schweiner: Beach je občas peklo, musíte na sebe být tvrdí

6. července 2021 11:34

Na olympiádě v Tokiu budou patřit k českým medailovým žolíkům. Beachvolejbalisté Ondřej Perušič a David Schweiner v rozhovoru pro CNN Prima NEWS vypráví, čím dokáží potrápit i nejslavnější soupeře. Jak je inspiroval Ondřejův děda, který má olympijské stříbro z roku 1964? Proč pořád dokola sledují film Hobit? A co mají podle sázkaře udělat se svou bandou tučňáků?