běh

Výpis příspěvků ke štítku „běh“

Mladí si v covidu zvykli být v posteli a nic nedělat, řekl Pirk. Poradil, jak začít sportovat

Mladým lidem jsme na dva roky zakázali sportovat. I proto si teď zvykli být v posteli a nic nedělat. To si o současné situaci mladých Čechů myslí kardiolog a senátor za koalici SPOLU Jan Pirk, který byl hostem pořadu Nový den. Běh, kterému se sám věnuje, považuje pro mladší ročníky za ideální možnost, jak si zlepšit zdraví a celkovou kondici. Těm, kteří nejsou zvyklí na delší sportovní aktivitu, by doporučil začít pravidelnou chůzí, třeba i s holemi, které se využívají během tzv. nordic walking.

Zábava, endorfin i celebrity. Sportovní den ALPINE PRO Prima Run proběhne už 19. srpna

Pro všechny milovníky pohybu přichází televize Prima již poosmé s tradiční akcí plnou endorfinu, zábavy a rovněž celebrit. Přijďte si zasportovat, pobavit se a vyhrát spoustu zajímavých cen. Užijte si s rodinou, přáteli, spoluběžci, ale také psími miláčky den plný aktivit: V rámci ALPINE PRO Prima Run se bude bavit celá rodina. Akce se uskuteční 19. srpna v pražské Stromovce.

Měli mu dát pár facek. Kalousek se pustil do šéfa pražského ANO kvůli Babišovi

Předseda pražského ANO Ondřej Prokop měl jako startovné při Běhu pro Paměť národa obdržet pár facek. Na sociálních sítích to uvedl exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09). Opoziční pražský zastupitel totiž místo uctění památky bojovníků za svobodu věnoval svůj běh stranickému šéfovi – Andreji Babišovi. Kontroverzní krok odsoudili i zástupci Paměti národa.

Běžkyně v balerínách uchvátila, pak přišlo těhotenství. Teď prozradila plány do budoucna

K běhu bych se ráda vrátila, protože mě stále baví. Slovenskému webu Nový čas to řekla Annamária Horváthová známá jako „běžkyně v balerínách“. Ta kariéru přerušila kvůli těhotenství. Aby mohla 17letá dívka znovu úspěšně proniknout na atletické ovály, musela by podle jejího bývalého trenéra Norberta Pecze hodně chtít a pravidelně trénovat. Dveře má prý stále otevřené.

Drsný pád na hlavu a bezvědomí. Kolem bezvládného atleta slavil soupeř, schytal kritiku

Halové mistrovství Evropy v tureckém Istanbulu mělo děsivé zakončení. Dvaadvacetiletý Španěl Enrique Llopis zakopl při nedělním finále na šedesát metrů na poslední překážce a utrpěl ošklivé poranění hlavy, po němž se octl v bezvědomí. Kolem jeho bezvládného těla slavil zlato švýcarský soupeř. Podle španělské atletické federace je mladý atlet v pořádku a byl v pondělí propuštěn z nemocnice.