CNN Prima News Bermudy

Bermudy

Výpis příspěvků ke štítku „Bermudy“

Bouře Sam se změnila v hurikán čtvrté kategorie a dál sílí. Nebezpečí ale lidem nehrozí

Bouře Sam postupující Atlantikem během soboty nabírala na intenzitě a postupně zesílila na hurikán čtvrté kategorie na pětistupňové škále. Ukazují to hlášení amerického Národního střediska pro hurikány (NHC). To předpokládalo, že živel ještě v noci na neděli o něco zesílí, zatím však tyto informace nepotvrdilo. Hurikán se dosud pohybuje daleko na otevřeném moři a nečeká se, že by v nejbližších dnech výrazněji zasáhl obydlené oblasti.

Z karibské bouře Sam už je hurikán třetí kategorie. Očekává se, že ještě zesílí

Aktualizováno

Tropická bouře Sam na začátku víkendu postupně zesílila na hurikán třetí kategorie na pětistupňové škále. Ukazují to hlášení amerického Národního střediska pro hurikány (NHC), které předpokládá, že živel ještě o něco zesílí. Zatím se však pohybuje daleko na otevřeném moři a nečeká se, že by v nejbližších dnech výrazněji zasáhl obydlené oblasti.

Velikáni olympijských her? Na USA nebo Čínu zapomeňte, zazářilo maličké San Marino

Největší sportovní svátek, olympijské hry, jsou u konce. Poslední olympionici se z Tokia vrací domů, kde je čeká bujaré přivítání. Největší počet medailí si odvážejí američtí sportovci, kteří jich z více než tisíce ukořistili 113. Nadšením září i Čína, která získala 88 medailí. Tyto velikány však zastínila jiná hvězda – maličká země San Marino.