CNN Prima News Bermudy

Bermudy

Výpis příspěvků ke štítku „Bermudy“

Bouře Sam se změnila v hurikán čtvrté kategorie a dál sílí. Nebezpečí ale lidem nehrozí

26. září 2021 09:11

Bouře Sam postupující Atlantikem během soboty nabírala na intenzitě a postupně zesílila na hurikán čtvrté kategorie na pětistupňové škále. Ukazují to hlášení amerického Národního střediska pro hurikány (NHC). To předpokládalo, že živel ještě v noci na neděli o něco zesílí, zatím však tyto informace nepotvrdilo. Hurikán se dosud pohybuje daleko na otevřeném moři a nečeká se, že by v nejbližších dnech výrazněji zasáhl obydlené oblasti.

Z karibské bouře Sam už je hurikán třetí kategorie. Očekává se, že ještě zesílí

25. září 2021 10:55
Aktualizováno

Tropická bouře Sam na začátku víkendu postupně zesílila na hurikán třetí kategorie na pětistupňové škále. Ukazují to hlášení amerického Národního střediska pro hurikány (NHC), které předpokládá, že živel ještě o něco zesílí. Zatím se však pohybuje daleko na otevřeném moři a nečeká se, že by v nejbližších dnech výrazněji zasáhl obydlené oblasti.

Velikáni olympijských her? Na USA nebo Čínu zapomeňte, zazářilo maličké San Marino

9. srpna 2021 12:49

Největší sportovní svátek, olympijské hry, jsou u konce. Poslední olympionici se z Tokia vrací domů, kde je čeká bujaré přivítání. Největší počet medailí si odvážejí američtí sportovci, kteří jich z více než tisíce ukořistili 113. Nadšením září i Čína, která získala 88 medailí. Tyto velikány však zastínila jiná hvězda – maličká země San Marino.