CNN Prima News Bernie Sanders

Bernie Sanders

Výpis příspěvků ke štítku „Bernie Sanders“

Vždycky zapomenu, že ještě žiješ. Musk se vysmál exkandidátovi na prezidenta USA

Nejbohatší člověk na světě Elon Musk proslul na sociálních sítích jako úsečný vtipálek, naposledy si udělal legraci z Bernieho Sanderse – populárního senátora a někdejšího kandidáta na prezidenta USA. Když demokrat Sanders vyzval ke zdanění superbohatých, Musk jeho příspěvek okomentoval s tím, že v jednom kuse zapomíná, že je politik ještě mezi živými.

Conor padl a lidé se bavili. McGregora k zemi poslal Sanders i Volného flákanec

Dustin Poirier o víkendu předvedl parádní výkon a v rámci galavečera UFC 257 skolil megastar MMA Conora McGregora. Ten vůbec poprvé během kariéry prohrál způsobem TKO – technickým knokautem. Z tvrdých ran se musel irský fenomén nějakou dobu vzpamatovávat na zemi. Když vyřízeného McGregora v jednu chvíli zabírala kamera, měl zrovna zavřené oči. Tento obrázek posloužil internetovým kreativcům k celé řadě vtipů.

Biden sestavuje nový kabinet. Ministry mohou být Sanders, Warrenová nebo i republikáni

Úřadující prezident USA Donald Trump stále odmítá uznat svoji porážku, ale vítězný kandidát a budoucí prezident Joe Biden již začíná se sestavováním nového kabinetu. Ministry se podle amerických médií mohou stát i některé významné postavy Demokratické strany jako Bernie Sanders či Elizabeth Warrenová. Post v Bidenově administrativě by mohli získat i republikáni.

Virtuální sjezd: Joe Biden byl nominován demokratickým kandidátem na prezidenta

Sjezd Demokratické strany v úterý večer místního času oficiálně jmenoval bývalého viceprezidenta Joea Bidena demokratickým kandidátem do listopadových prezidentských voleb. V těch se utká s nynějším prezidentem Donaldem Trumpem, kterého čeká oficiální nominace příští týden. Biden pronese svůj nominační projev ve čtvrtek. I druhý den nominačního sjezdu Demokratické strany se ale nesl v duchu Trumpovy kritiky. Podle bývalého prezidenta Billa Clintona Trump situaci nezvládá a čas tráví pouze „sledováním televize a sejmutím lidí na sociálních médií“.

Hra o Bílý dům: Bernie Sanders překvapivě brzy podpořil Joea Bidena

Bernie Sanders minulou středu odstoupil z klání o prezidentskou kandidaturu za demokraty. Stranická nominace tak spadla do náručí Bidena. Sanders v pondělí vyjádřil Bidenovi oficiální podporu a označil Donalda Trumpa za nejnebezpečnějšího prezidenta v moderní historii. Jde o překvapivý tah. Politologové očekávali, že zástupce levého křídla demokratů bude s vyjádřením podpory otálet. Ostatně v minulých volbách podpořil protikandidátku Hillary Clintonovou až na poslední chvíli.