CNN Prima News bezpečnostní pásy

bezpečnostní pásy

Výpis příspěvků ke štítku „bezpečnostní pásy“

Válek jel v autě nepřipoutaný, fotografii smazal. Omlouvám se, vzkázal později

2. května 2022 14:37
Aktualizováno

Policie prověřuje, zda jel ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) autem po dálnici nepřipoutaný. Fotografii ze své cesty na Slovensko politik sám zveřejnil na Twitteru. Po několika minutách ji ovšem smazal. Mluvčí resortu zdravotnictví nepřipoutaného ministra hájí tím, že v tu chvíli auto stálo v koloně. Válek se později za své chování omluvil.

Schillerová se ve videu nepřipoutala. Hrozí jí pokuta, případ řeší policie

6. února 2021 19:11

Původně měla v plánu ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) na Twitteru sdílet video, na kterém osobně kontroluje ceny a dostupnost respirátorů v obchodech. Češi si však na snímku všimli, že je ministryně nepřipoutaná. Schillerová se hájila tím, že popojížděla jen po parkovišti, své chyby si ale byla vědoma. Proto poslala peněžní dar sdružení obětem dopravních nehod. I přesto se bude incidentem zabývat policie.

Policisté pokutovali nepřipoutanou ženu. O hodinu později jí pás zachránil život

2. září 2020 10:44

Za záchranu života může poděkovat žena z Českolipska policistům, kteří ji pokutovali kvůli tomu, že nebyla při jízdě připoutaná. Zhruba po hodině se přesvědčila o tom, že bezpečnostní pás má svůj význam. Při srážce s jiným autem díky němu utrpěla méně vážná zranění, s nimiž sice skončila v nemocnici, nehodu ale přežila.