bití

Výpis příspěvků ke štítku „bití“

Muž bil a sexuálně zneužíval děti, od spoluvězňů dostal nakládačku. Ti teď čelí obvinění

5. října 2021 00:03

Michael George Corey si v texaské věznici odpykává trest za týrání a sexuální zneužívání dětí. Když se o případu z televizních zpráv dozvěděli jeho spoluvězni, muže, který například bil malé děti pádlem, napadli a než stačili zasáhnout dozorci i pořádně zmlátili. Pro útočníky bude mít incident zřejmě další soudní dohru.

Bití, klečení v koutě, kružítko ve stehně aneb Vzpomínky padesátníků na násilí učitelů

31. srpna 2021 05:51

Tělesné tresty školou povinných dětí byly v minulém režimu spíš pravidlem než výjimkou. Dokazují to výpovědi padesátníků a starších, které jsme oslovili před počátkem nového školního roku. „Naše učitelka tomu říkala točo papučo. Vzala do ruky cvičební obuv – takzvanou jarmilku –⁠ a provinilce tou gumovou botou začala mlátit,“ vzpomíná historik a učitel Vladimír Kovář na „výchovné“ metody v Základní škole v Chrjukinově ulici v Ostravě.

Veterán z Afghánistánu: Na lidi v zemi jsme se vykašlali. Letadlo bylo poloprázdné

16. srpna 2021 15:57

Situace v Afghánistánu je kritická. V zemi jsou nadále desítky spolupracovníků, na které se česká vláda vykašlala. Ve vysílání CNN Prima NEWS to řekl bývalý náčelník Speciálního oddělení Útvaru speciálních operací Vojenské policie Lumír Němec. „Většina lidí, se kterými jsme v kontaktu, se ukrývá,“ uvedl s tím, že mu připadá smutné, že se do Česka z Afghánistánu vracelo poloprázdné letadlo.

Romská komunita je složitá. Pokud „běžkyně v balerínách“ porodí, je to podle trenéra konec

15. srpna 2021 09:45

Před třemi lety si nyní 16letá Annamária Horváthová, která jen v balerínách ovládla závod na 750 metrů, vysloužila pozornost. Nyní však Slovensko řeší dívčino jméno z jiného důvodu – je těhotná. Matka by nadanou dceru nejraději poslala na potrat, rodina na něj však nemá finance. Teď se k těhotenství své svěřenkyně vyjádřil i její trenér Norbert Pecze.

Agresivita vojáků v Myanmaru se stupňuje, popisoval polský novinář. Zbili ho a věznili

28. března 2021 22:37

Armáda ztrácí trpělivost, zabíjí dospělé i děti. Vojáci si myslí, že si mohou vše dovolit. Tak popsal konání bezpečnostních složek při protestech v Myanmaru polský novinář, kterého vojáci zbili a 13 dní drželi ve vězení. Důvodem zřejmě bylo, že dokumentoval jednání armády při demonstracích v zemi. Ty pokračovaly i o víkendu.